Jump to content
Dogomania

KWPR Warszawa 12-13.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Zmiany w obsadzie sędziowskiej:[B]

FCI 3
[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma] sobota/Saturday[/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Pettko Csaba (H)[/B]
American Staffordshire Terrier
Bulterier (Bull Terrier)
Bulterier miniaturowy (Miniature Bull Terrier)
Staffordshire Bull Terrier
[B]Jadwiga Niciewicz (PL)
[/B] Kerry Blue Terrier Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski (German Hunting Terrier)
Terier australijski (Australian Terrier)
Terier walijski (Welsh Terrier) West Highland White Terrier
[B]Peter Green (USA)[/B]
Airedale Terrier
Border Terrier
Foksterier krótkowłosy (Fox Terrier Smooth)
Foksterier szorstkowłosy (Fox Terrier Wire)
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack Russell Terrier
Parson Russell Terrier
Terier irlandzki (Irish Terrier)
[B]Piotr Król (PL)[/B]
Yorkshire Terrier
[B]Beth Sweigart (USA)[/B]
Cairn Terrier
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Terier szkocki (Scottish Terrier)
Sealyham Terrier[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witajcie.Ja będę na MP.Znaczy mój pies w rękach koleżanki.Będize wystawiany i w piatek i sobotę.Może się z kimś spotkam.Łatwo będzie nas zobaczyć bot o biały West i za pewne będzie w koło niezłe zamieszanie z fryzjerem pudrem i innymi babetlami.Mam do was pytanie.Czy wiecie gdzie kupić jakąs małą saszetke na smakołyki dla psa taką na wystawę czy treningi?

Link to comment
Share on other sites

Dziś się wszystko rozstrzygnie czy pojade opcji wiele więc mam nadzieje że wypali dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń więc zapominalscy zgłaszać psiaki!

Ewentualnie jakbym była to czy ktoś użyczył by mi psiaka na MP obytego z wystawami który szybko odnajdzie się w towarzystwie obcej osoby oczywiście trening przed wejściem na ring mile wskazany :) Pieska szukam (to się jeszcze wyjaśni) na dwa dni. Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki za pomoc, wrazie czego podam na PW namiary wszystkie na mnie ;)
Oczywiście gdybym przyjechała służe pomocą przy wystawianiu, opiekowaniu sie i rzecz jasna gadaniu na jakiś wspólnych spacerkach po stoiska no i oczywiście fotorelacja ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Dziś się wszystko rozstrzygnie czy pojade opcji wiele więc mam nadzieje że wypali dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń więc zapominalscy zgłaszać psiaki!

Ewentualnie jakbym była to czy ktoś użyczył by mi psiaka na MP obytego z wystawami który szybko odnajdzie się w towarzystwie obcej osoby oczywiście trening przed wejściem na ring mile wskazany :) Pieska szukam (to się jeszcze wyjaśni) na dwa dni. Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki za pomoc, wrazie czego podam na PW namiary wszystkie na mnie ;)
Oczywiście gdybym przyjechała służe pomocą przy wystawianiu, opiekowaniu sie i rzecz jasna gadaniu na jakiś wspólnych spacerkach po stoiska no i oczywiście fotorelacja ;P[/quote]
To jak ty chcesz wystepowac jak do dzis sa zapisy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']To jak ty chcesz wystepowac jak do dzis sa zapisy?[/quote]

Normalnie dzisiaj się zgłosić ;)


Własnie znajoma poprosiła mnie o pomoc również szuka psiaka na MP na oba dni prosze o pomoc jedziemy pociągiem i nasze psy automatycznie to wyklucza czyli gorzej niż było poszukiwane 2 psiaki na MP w oba dni oczywiście ona tez chcialaby poznac psiaka przed występem
Z góry dziękuje za wyrozumiaość ;-(

Link to comment
Share on other sites

Sorki, że temat wam zmienię :evil_lol:
zgłoszenia zostały jednak przedłużone do 31.08.08 ale tylko za pomocą formularza elektronicznego.

To tylko dla tych co jak zwykle ;)

Acha- i może było, ale ja już stara jestem- na MP możesz też zgłosić psa, nawet takiego, który w danej wystawie nie bierze udziału, ale musi być zarejestrowany w ZK, i spełniać "normalne" psie warunki wymagane przez ZK (czyli nie kastrat), musi jego właściciel należeć do ZK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']Sorki, że temat wam zmienię :evil_lol:
zgłoszenia zostały jednak przedłużone do 31.08.08 ale tylko za pomocą formularza elektronicznego.

To tylko dla tych co jak zwykle ;)

Acha- i może było, ale ja już stara jestem- na MP możesz też zgłosić psa, nawet takiego, który w danej wystawie nie bierze udziału, ale musi być zarejestrowany w ZK, i spełniać "normalne" psie warunki wymagane przez ZK (czyli nie kastrat), musi jego właściciel należeć do ZK.[/quote]
No właśnie nie.Bo moja koleżanka dzwoniła do związku i jej powiedzaiła Pani,że pies musi byc zgłoszony na normalną wystawę by uczestniczyć w JH.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']No właśnie nie.Bo moja koleżanka dzwoniła do związku i jej powiedzaiła Pani,że pies musi byc zgłoszony na normalną wystawę by uczestniczyć w JH.[/quote]
Jestem zaskoczona- aż sama zadzwoniłam- to w końcu mój rewir :oops:, i to samo mi powiedziano. Podobno się regulamin zmienił :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...