Jump to content
Dogomania

KWPR Warszawa 12-13.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może i ja skorzystam,jak po wystawie będe jeszcze w formie.Ale fajnie mi sie złorzylo bo zaraz po wystawie 15 jade na zielona szkolę z klasa więc bedzie duzo czasu na omawiamnie wrazen z kolezanka

Najładniejszy kundel.Hmm może z moja nierodowoda seterką sie zgłoszę.Wiecie cos więcej n atemat tego najpięknijeszego kundla?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]Plan sędziowania:[/COLOR][/B]
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/2008_Warszawa_KRAJ_plan.pdf[/URL]
[COLOR=#ff0000][B]Wykaz wystawców:[/B][/COLOR]
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/2008_Warszawa_KRAJ_wykaz.pdf[/URL]
[URL="http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/mapka_1.jpg"][COLOR=#ff0000][B]Plan dojazdu / Plan of the city[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

o ile dobrze pamietam, to na krajowej nie podają godziny sędziowania, ale liczą mniej więcej 3 minuty na psa, więc można samemu się zorientować, chyba że część psów nie dojedzie to będzie mały problem. najlepiej zadzwonić do oddzialu może coś podpowiedzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']o ile dobrze pamietam, to na krajowej nie podają godziny sędziowania, ale liczą mniej więcej 3 minuty na psa, więc można samemu się zorientować, chyba że część psów nie dojedzie to będzie mały problem. najlepiej zadzwonić do oddzialu może coś podpowiedzą[/quote]

mam takie amatorskie pytanie - zakładając, że przed naszym psem jest ok ~30 innych można przyjechać nieco ponad godzinę po rozpoczęciu? nie będzie problemu z odebraniem numerka z sekretariatu itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='helou']mam takie amatorskie pytanie - zakładając, że przed naszym psem jest ok ~30 innych można przyjechać nieco ponad godzinę po rozpoczęciu? nie będzie problemu z odebraniem numerka z sekretariatu itp?[/quote]

numery przysyłają pocztą, a jeżeli listonosz nie dotrze to zabierz dowód wpłaty i spisz nr z planu sędziowania, będzie szybciej przy wydawaniu w sekretariacie wystawy i spoko możesz przyjść godzinę później;)

Link to comment
Share on other sites

Chcialam przyjsc na ta wystawe poogladac sobie psiaki, tyle ze mojego szczeniaczka nie mam w tym czasie z kim zostawic (ma dopiero 4 miesiace ,dodam, ze byl juz szczepiony na wscieklizne) Czy ktos kiedys wszedl na wystawe z psem, ktory nie byl w katalogu, nie byl wystawiany? Powiedziano mi ,ze generalnie nie sa wpuszczane psy na wystawe, ktore nie zostaly zgloszone:( chyba ze wet przy wejsciu przymknie oko... Jak to naprawde wyglada? help...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']czy ktoś piątkowy może mi pomóc? otóż chodzi o orientacje czy jest brit care i jeśli tak to po ile mają worki dla szczeniaków wszystkich ras i to samo pytanie do best choice jakby było... kogoś mogę poprosić?[/quote]

napisz na PW co dokładnie chcesz wiedzieć postaramy się

[quote name='Iza27']Chcialam przyjsc na ta wystawe poogladac sobie psiaki, tyle ze mojego szczeniaczka nie mam w tym czasie z kim zostawic (ma dopiero 4 miesiace ,dodam, ze byl juz szczepiony na wscieklizne) Czy ktos kiedys wszedl na wystawe z psem, ktory nie byl w katalogu, nie byl wystawiany? Powiedziano mi ,ze generalnie nie sa wpuszczane psy na wystawe, ktore nie zostaly zgloszone:( chyba ze wet przy wejsciu przymknie oko... Jak to naprawde wyglada? help...[/quote]


czasaem znajomi wchodzą ze szczeniakami przy okazji wystawiania, ale wydaje mi się, że jak będziesz miała książeczkę ze wścieklizną i nie przyjedziesz na samo otwarcie tylko trochę później to powinno być ok. a jak twój psiak jest mały to na ręce, takie jest moje zdanie, a może inni też cos doradzą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']czasaem znajomi wchodzą ze szczeniakami przy okazji wystawiania, ale wydaje mi się, że jak będziesz miała książeczkę ze wścieklizną i nie przyjedziesz na samo otwarcie tylko trochę później to powinno być ok. a jak twój psiak jest mały to na ręce, takie jest moje zdanie, a może inni też cos doradzą:lol:[/quote]

Dziekuje serdecznie za odpowiedz, moj psiak to labrador, wiec juz taki mały nie jest (raczej go nie ukryje w torebce;) no ale skorzystam z porady i przyjde troche pozniej :)


A może ktoś jeszcze ma jakies uwagi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Dzis przyszedł do mnie numerek i jestem zatrudniona na niedzieli na wystawie więc wsumie miałam dziś udany dzień.Może dla porobienia for.W piatek jestem na MP a w sobote MP i ring 13 klasa otwarta Westy numer 657.;)[/quote]


...to może i do mnie przyjdzie przed piątkiem:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...