Jump to content
Dogomania

Maria Ceccarelli


Magot

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

eee tam spory sukces:shake: U chowków jakoś nie szalała z bdb.W Łodzi psy z taką oceną było bardzo niewiele.Może z dwa.Może dlatego,że chowy sędziowała pierwszy raz:lol: Kobitka nie miała swojego typu,w poszczególnych klasach wybierała całkowicie odmienne osobniki a ostateczny werdykt był zaskakujący:eviltong:Nie jest dentystą,za to troszkę maca to tu to tam hihi.Sympatyczna i pogodna osoba.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ma wielkie serce do Siberian husky- sędziując samki i chowy w Łodzi w 2008 roku wiecej chyba wiedziala o ringu husky niz o tym co sie działo na jej własnym.
JAk na moje oko to w Polsce nie ma doskonałego samoyeda - to odczucie po ocenach z Łodzi z 2008 roku.
Ale sama jestem ciekawa jak posędziuje samki w Krakowie ( ?? )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Wspaniała Sędzia, dokładna, stosuje całą gamę ocen, każdemu psu poświęca sporo uwagi i widać, że się przykłada. Uznanie bądź jego brak wynika też z gustu Sędziego ale wiesz przynajmniej, że Cię nie olewa i nie układa się z nikim. U nas była tylko bdb, a i tak byłam zadowolona, że ktoś traktuje mnie poważnie, a nie robię tło dla hodowli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

To ja dodam swoje spostrzeżenia.
Sędzina bardzo lubi psy, tego nie da się nie zauważyć - jak pies się na nią rzuci do wylizania jest uchachana ;) UWIELBIA MACAĆ DOKŁĄDNIE PSY i zaglądać sama do zębów, ale wcześniej pyta czy pies da się dotknąć i myślę, że od tego dużo zależy - jak da się sprawdzić osobiście to ocena będzie lepsza. Nie boi się wlepić bdb i nie dać nic poza lokatą. Patrzy na cały pokaz psa i nie odwraca się plecami do biegającego wystawcy.

Poza tym to tylko moje doświadczenie z tą Panią, że nie wiem o co u nas poszło, że nie dostaliśmy zw. mł (brak konkurencji), a jedynie ocenę dosk. - powinnam się cieszyć, ale werdykt jest dla mnie kompletnie niezrozumiały, bo powiedziała, że pies nie dał się obmacać i ma niewłaściwy charakter, a mam na zdjęciach jak go maca i mój pies ani razu nie bryknął, nie warknął, nie wyszczerzył się nawet,był grzeczny jak nigdy - jedynie co to ja pokazałam jego zęby sama ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam bardzo miłe wspomnienia. Kobieta bardzo dokładna, zwraca uwagę na istotne rzeczy, jeszcze nigdy nie dostałam tak wyczerpującego opisu. Patrzy na anatomię psa, na zachowanie, lubi lekki, płynny ruch. Jeśli chodzi o samoyedy zdecydowanie preferuję typ włoski. Bardzo ciepła w kontakcie z psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

byłem oceniany przez tą sędzinę na zagranicznej wystawie..Pani wykazała się olbrzymią wiedzą ;).Już kiedy miałem wchodzić na ring zaglądając do katalogu głośno komentowała "poland,poland".To była dopiero 49-ta wystawa mojego psa.Pani sędzina znalazła u niego wadę której nie odnaleźli jej poprzednicy.No cóż lepiej późno niż wcale widać Intery tak mają.W opisie tego nie mam.Ocena doskonała i
nie mając konkurencji bez tytułu.Chyba będę unikał .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...