Jump to content
Dogomania

Małgorzata Supronowicz (PL)


Yoko Ono

Recommended Posts

Witam,
potrzebuje informacji na temat sędziów:loveu::
[B]Małgorzata Supronowicz - [/B]sędziuje w Warszawie na krajówce yorki[B]
Monique van Brempt (B) -[/B] będzie na światówce oceniac yorki

Za wszelkie info będę wdzięczna....:cool3::cool3:
Pzdr,
Monika

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoko Ono']
[B]Małgorzata Supronowicz [/B][/quote]
Dużo już było o tej Pani zapewne ;) Hoduje bardzo dużo ras, w tym yorki. Ja osobiście nia miałam najmniejszej przyjemności wystawiając u niej psa, wydała się być bardzo niemiłą i niegatywnie nastawioną do wystawców sędziną. I nie piszę tego przez ocenę, bo pies wziął u niej rasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Ja osobiście nia miałam najmniejszej przyjemności wystawiając u niej psa, wydała się być bardzo niemiłą i niegatywnie nastawioną do wystawców sędziną.[/quote]

Dla mnie również taka jest i atmosfera na rignu robi się strasznie nieprzyjemna. Przy okazji można zobaczyć dobre wychowanie tej o to Pani...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

nas sędziowała p. Supronowicz,[w szczeniaczkach] ja jestem bardzo zadowolona,trochę sie bałam po tym co poczytałam ale p. Supronowicz naprawde była ok, mamy wprawdzie ostatnie miejsce[zasłużenie],za to dobry opis[gdzie wszystko ujęła zarówno + jak -]
a czy ktoś wie cos o p.Zivile Povilaitiene (LT)?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

NO wyglada na to, ze maca psa:D Jeszcze ktos może cos o nim powiedzieć? Aha i interesują mnie rzeczy, na które zwraca uwagę [COLOR=darkred][B]p. Supronowicz[/B][/COLOR]. Jelsi było- sorki jesli mozna, pomozcie mi znalezc te strony, bo w wyszukiwarce za wiele tego nei bylo...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pani Supronowicz jako, że sama hoduje i wystawia bardzo dużą uwagę zwraca na sposób wystawienia, zaangażowanie wystawcy . Sposób oceny może jest daleki od wszelkich ceregieli "ochów i ciumkania" :razz: na widok każdego psiaka jednak ocenia raczej sprawiedliwie ;).

Link to comment
Share on other sites

U p.Supronowicz najlepiej, zeby pies pokazał się sam (nie wystawiać go ręcznie), musi być wesoły i w doskonałym duecie z wystawcą.
Jest to faktycznie osoba, której daleko od ochów i achów i miłych uśmiechów, ale jest konkretna, ma ogromną wiedzę i jest sprawiedliwa. Ja ją osobiście cenię

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja jestem już po ocenie u tej pani:).
Musze przyznać że albo natrawiłam na jej dobry dzień, albo ta pani przeszła wewnętrzną metamorfoze:lol:.
Zupełne przeciwieństwo od poprzednich opini.
Dokładnie maca psa, sprawdza zęby ale dentyską napewno nie jest. Pyta o wiek psa. Jest bardzo duzo ruchu. Nie patrzy na drugi koniec ringówki. Dosyć kulturalna, ale jak jej coś nie pasuje to odważnie mówi, lubi dobry handling i potrafi zwrócić uwage i pokazać jak powinno się wystawiać, co osobiście cenię.
Chętnie się wybiore do niej jeszcze raz:)

Link to comment
Share on other sites

A ja marzę (naprawdę) żeby mi sie udało być ocenioną przez tą Panią. Słyszałam o niej , że oschła i nieuprzejma. Mnie samą już kiedyż potraktowała (poza ringiem) tak, że lepiej nie mówić. Ale kurcze ona jest jedną z kilku osób, które się w PL naprawdę znają na mojej rasie. Muszę mieć od niej opisy moich suczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']Spokojnie;);). W Będzinie była bardzo fajna, atmosfera na ringu była "luźna", wazne że wiadomo było o co jej chodzi itp:cool3:.[/quote]


nie powiedziałabym że na ringu była luźna atmosfera.
nie zamierzam sie wybrać do niej ponownie z jednym psem, chyba ze za jakis czas zeby porownac postepy, a z drugim moze pojade zeby sprawdzic jak sie zachowuje i jak ocenia mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryjkomanka']nie powiedziałabym że na ringu była luźna atmosfera.
nie zamierzam sie wybrać do niej ponownie z jednym psem, chyba ze za jakis czas zeby porownac postepy, a z drugim moze pojade zeby sprawdzic jak sie zachowuje i jak ocenia mniejsze.[/quote]
Każdy może miec inne odczucia;). A jakiej rasy psa u niej wystawiałas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']U p.Supronowicz najlepiej, zeby pies pokazał się sam (nie wystawiać go ręcznie), musi być wesoły i w doskonałym duecie z wystawcą.
Jest to faktycznie osoba, której daleko od ochów i achów i miłych uśmiechów, ale jest konkretna, ma ogromną wiedzę i jest sprawiedliwa. Ja ją osobiście cenię[/quote]
a widziałaś jak ona wystawia swoje foksy?
Jej psy nigdy nie stoją w miejscu .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NIGDY WIĘCEJ. Tak aroganckiej, wrednej, niemiłej, bezczelnej osoby jeszcze nie spotkałam! Puszcza chamskie komentarze do wystawiających. Doszukuje się u psa jakichś wad, nie zauważając tych rzucających się jako pierwsze. Na dodatek nie zna wzorca buldożków.
OSOBIŚCIE więcej do niej nie pojadę. Wystawa ma być miłą imprezą, a nie jakimś objeżdżaniem wystawiających.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...