Jump to content
Dogomania

Maria Bruska (PL)


Gaudi

Recommended Posts

[quote name='Gaudi']A czy ktoś miał do czynienia z Marią Bruską?[/QUOTE]

sędzina szybka, nawet bardzo, ledwo doszłam do stolika już miałam opis. natomiast BOBa długo nie mogła wybrać, szczegołowo oceniała i w statyce i w ruchu. Jak w kolncu przyznala uzasadnila swoj wybor dokładnie, zarówno zwyciezcy, jak i pozostałym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaudi']A czy ktoś miał do czynienia z Marią Bruską?[/quote]
Sędziowała nas w Jeleniej Górze: zorganizowana,lubi porządek na ringu, wkurza ją jeśli psa wystawia więcej niż jedna osoba (zamienianie sie na ringu wystawiajacych odpada),wystawiający i pies musza być przygotowani do wystawy- raczej jej sie nie spodoba "sponton" na ringu.:shake:
Dużą uwage zwraca na anatomię,ogląda psa ze wszystkich stron (ale nie obmacuje)...ocenę uzasadnia.Ogólnie "fajna babka", sympatyczna..i chetnie do niej jeszcze pojadę.

p.s. może znowu da nam BoB'a :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

O Marii Bruskiej:
Goldenka 02- "ale moge powiedziec ze jest raczej sympatyczna i wyrozumiała dla psów. ogólnie sprawia wrażenie dość poważnej i konkretnej:lol:."

Shanara- "Sędziowała nas w Jeleniej Górze: zorganizowana,lubi porządek na ringu, wkurza ją jeśli psa wystawia więcej niż jedna osoba (zamienianie sie na ringu wystawiajacych odpada),wystawiający i pies musza być przygotowani do wystawy- raczej jej sie nie spodoba "sponton" na ringu.:shake:
Dużą uwage zwraca na anatomię,ogląda psa ze wszystkich stron (ale nie obmacuje)...ocenę uzasadnia.Ogólnie "fajna babka", sympatyczna..i chetnie do niej jeszcze pojadę."

asia:)- "sędzina szybka, nawet bardzo, ledwo doszłam do stolika już miałam opis. natomiast BOBa długo nie mogła wybrać, szczegołowo oceniała i w statyce i w ruchu. Jak w kolncu przyznala uzasadnila swoj wybor dokładnie, zarówno zwyciezcy, jak i pozostałym."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='magat']Lubi psy z dobrym ruchem raczej nie cięzkie, dużą wagę przykłada do sposobu wystawiania i zachowania się psa na ringu[/quote]
Ja byłam u Bruskiej 2 razy na MP
bardzo ją lubię poniważ dostałam 2 razy 2 miejsce chociaż była duża konkurencja
a tak poza tym to na MP często daję T
oraz L równo z inną osobą.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nas oceniała kilka razy. Każdorazowo z innym psem. Jeśli P1 w danej rasie nie jest pożądane to ok. Ale jeśli ma być to polecisz, gdy Twój pies go nie ma. Zwraca uwagę tak na ruch, tak na anatomię jak i na przygotowanie oraz klasę w prezentacji. Jeśli masz psa z brakami czy wadami, z którym musisz coś "wyjeździć" to zapewne u niej tego nie "dojeździsz" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...