Jump to content
Dogomania

przedstawiamy się :)


Recommended Posts

[quote name='Cavalierka']No właśnie :cool1: Taki temat jest naprawdę nam Junir Handlerom bardzo potrzebny no nie Asta?[/quote]
Racja:cool:
[quote name='Cavalierka']No to moje pierwsze pytanie brzmi:Kto i na jakie wystawy jedzie i rzecz jasna występuje na MP :cool1: ?[/quote]
Wszystkie wystawy na jakie jadę:
Bydgoszcz (3.05.06), Słupsk (21.05.06), Leszno (27-28.05.06), Koszalin (4.06.06), Szczecin (17-18.06.06), Gdynia (16.07.06), Koszalin (22.07.06), Koszalin (23.07.06), Legnica (6.08.06), Sopot (12-13.08.06), Toruń (20.08.06), Włocławek (3.09.06), Koszalin (17.09.06), Poznań (9-12.11.05).
Prawdopodobnie pojadę do:
Warszawa (8-9.07.06), Białystok (27.08.06), Warszawa (9.09.06), Wrocław (23-24.09.06).
Oczywiście wezmę udział w MP wraz z B.J jeżeli organizatorzy je zorganizują:)

Cavalierka, a ty na jakie wystawy jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']To spotkamy sie w Legnicy ;) Mój debiucik juz był i jezeli dobrze mi pójdzie z Roxaną i kochana Asta mnie poduczy to moze sie zdecyduje :)[/quote]
Spokojnie, poćwiczymy;)

Dowiedziałam się, że Młody Prezenter we Włocławku będzie po zakończeniu oceniania psów w ringach:)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja też jestem Młodą Prezenterką.

A oto wystawy na które napewno pojade:
22 kwietnia Grudziądz
6-7 maja Łódź
10 czerwca Wrocław
16 lipca Gdynia
30 lipca Chojnice
12-13 sierpnia Sopot
16-17 września Łódź
9 listopada Poznań

A co do tych to nie jestem pewna:
3 maja Bydgoszcz
8-9 lipca Warszawa
20 sierpnia Toruń


Tak więc jeśli ktos jest zainteresowany wystawieniem mu psa, pisać do mnie, zrobie to z wielka przyjemnością !! :D

gg: 2299078 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Pozdrawiam,
Sheltia


P.S. czy ktoś wie jaka będzie stawka na JH w Grudziadzu w grupie starszej?

Link to comment
Share on other sites

Cavalierka, ja odkąd startuje na JH (sierpień 2004) jestem w grupie starszej.

No to co ja moge o sobie napisać? Mam na imie Ania, mieszkam w Gdańsku. Od niedzieli jestem szczęsliwą posiadaczką swojego już psiaka ENYA Strażnica Kaszebstwa, owczarek szetlandzki - w domku Lilla.

Na JH startuje od wystawy w Chojnicach w 2004r. zajęłam tam IIImce, a w rok pózniej IV.

Wystawiałam już Owczarki szkockie i szetlandzkie z doskonałymi ocenami.


to chyba na tyle.

A moze i Wy sue przedstawicie? bo jakoś nie bardzo was kojarze :P


Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Mam na imię Karolina, w tym roku skończę 13 lat, mieszkam w Szczecinie. Posiadam American Staffordshire Terriera B.J Gold Bonzo (wel B.J). W przyszłym roku kupię psarasy jack russel terrier. Na JH startuję od stycznia 2005r. Startuje w grupie młodszej;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja się przedstawiam :lol:
Jestem Kasia, w styczniu skończyłam 15 lat i mam prawie dwuletniego psa rasy Golden Retriever - MAD MAX Pasada (czyli Docek :lol: )...
Co do kolejnych psów - ja planuje - tylko rodzice niestety nie - ale jeśli cos to będzie to golden, prawdopodobnie sunia :lol: Na JH nie startowałam (Jeszcze :diabloti: ) ale mam zamiar jakoś w tym roku spróbować :lol: Narazie wystawiałam dwa razy (w Sopocie 2005 i Gdańsku 2004) Jak narazie z ocenami doskonałymi i II (Sopot) i III (Gdańsk) lokatą :lol:

Ej, dziewczyny, co Wy na to, żeby na jakieś wystawie zzorganizowac jakieś większe spotkanie młodszych wystawców? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja w Łodzi nie będe.

O mnie?
Hm.

Jeste Aneta zazwyczaj Kola. w tym roku skoncze 14 lat 18 Marca spodziewam sie suczki Berneńczyka Roxany z Gemerskej Polomy. mam juz psa tej rasy bezrodowodowego Igora.
Debiucik odbył sie 25 września 2005 na M.W. we Wrocławiu. Wystawiałam Rottweilera Ch.Pl. Umi Catani czyli Myszke [URL="http://www.catani.pl"]www.catani.pl[/URL] .
Moze sie jeszcze zdecyduje na JH. Narazie planuje wystawiać Roxane w:
2006
Klasa Szczeniąt:
Legnica
Wrocław
Kl. Młodzieży
Poznań
2007
kl.młodzieży pośrednia czyli i jak leci ;)

A tak woguel to też będe na wystawie gr.I we Wrocławiu 10 czerwca jako widz i moze z Roxana, jak mnie wpuszczą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']najlepszym pomyslem jest oczywiscie swiatowa, bo wszyscy bez wzgledu na to cyz daleko czy nie chca i pojada, a kto np. jechalby z takiego bytomia na drugi koniec polski na wystawe, jak obok siebie ma 1000 innych...[/quote]

Czyli czekamy na światową :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zajeliśmy we Włocławku 2 miejsce:multi:
[quote name='Gazuś']Ej, dziewczyny, co Wy na to, żeby na jakieś wystawie zzorganizowac jakieś większe spotkanie młodszych wystawców? :lol:[/quote]
Bardzo podoba mi sie twój pomysł Gazuś;) Mozemy organizować takie spotkania na każdej wystawie międzynarodowej:)

Ala jedziesz do Opola?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...