Jump to content
Dogomania

JH w Katowicach


Codik&Toffik

Recommended Posts

[quote name='MateUsz']Dzięki Bartek :)[/quote]

O której planujesz być w Katowicach??? Trzeba się poznać ;) Mam nadzieję, że w piątek wyrobie się na MP bo jestem sekretarzem ringu u P. Małgorzaty Supronowicz, a jak nie to będe tylko w sobote i niedziele :cool3: Ale myśle, że jakoś sobie poradze żeby przyjść...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Codik&Toffik']O której planujesz być w Katowicach??? Trzeba się poznać ;) Mam nadzieję, że w piątek wyrobie się na MP bo jestem sekretarzem ringu u P. Małgorzaty Supronowicz, a jak nie to będe tylko w sobote i niedziele :cool3: Ale myśle, że jakoś sobie poradze żeby przyjść...:evil_lol:[/quote]

Wypadałoby :P
Ale na poznanie mamy 3 dni.... bo z tego co zauważyłem to kilka osób m.in...Ja, Ty, Danusia i Ala... to obstawiamy 3 dni równo :P:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']Mam małe pytanie: czy na MP moge zabrać psa na łańcuszku zaciskowym, czy dopuszczalna jest tylko ringówka?[/quote]
Ty sobie go możesz na lince holowniczej nawet prowadzić jak Ci wygodnie :diabloti:
A na poważnie - jasne że możesz :-]
:*
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ty sobie go możesz na lince holowniczej nawet prowadzić jak Ci wygodnie :diabloti:
A na poważnie - jasne że możesz :-]
:*
Pozdr[/quote]

Uff.. dzięki za odpowiedź, w takim razie niezmiernie się ciesze, bo bałam się że mnie z ringu wywalą za łańcuszek. Z tą liną to - czemu nie? :evil_lol:
Jeszcze jedno pytanie zrodziło się w mojej głowie :P Będąc na MP z bernardynem, przypuśćmy że przede mną będzie ktoś z grzywkiem. No i biegniemy w okręgu, i teraz co mam zrobić? Wypada wyminąć tego grzywka żeby mi pies biegł kłusem, czy mam zwalniać?

Pzdr. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']
Jeszcze jedno pytanie zrodziło się w mojej głowie :P Będąc na MP z bernardynem, przypuśćmy że przede mną będzie ktoś z grzywkiem. No i biegniemy w okręgu, i teraz co mam zrobić? Wypada wyminąć tego grzywka żeby mi pies biegł kłusem, czy mam zwalniać?

Pzdr. :)[/quote]
Niewolno wyprzedzać :roll: Jak to w takiej syt. zrobić - do dziś się zastanawiam ]:-> Leć za grzywkiem i go nie tratuj :-]

Startujesz z Halszką? Czy Franią? :-]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...