Jump to content
Dogomania

Jan Gajewski (PL)


Asta

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

[quote name='Alutka']Czy kogoś sędziował p. Jan Gajewski ? Jeśli tak to proszę o kilka zdań
W jakim wieku jest sędzia , który koniec smyczy bierze pod uwagę,
co lubi u psa a co nie. :PROXY5: :hmmmm:



:Rose: dobrego nigdy za wiele[/quote]

To szef warszawskiego oddzialu ZKwP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alutka']Czy kogoś sędziował p. Jan Gajewski ? Jeśli tak to proszę o kilka zdań
W jakim wieku jest sędzia , który koniec smyczy bierze pod uwagę,
co lubi u psa a co nie. :PROXY5: :hmmmm:



:Rose: dobrego nigdy za wiele[/quote]

My bylysmy u niego raz....raczej wole omijac. Ktory koniec smyczy bierze pod uwage? Chyba ten...wlascicwy:lol: . Zwraca uwage na ruch. Nie podobalo mi sie jednak podejscie tego pana, raczej oschle, ponury wyraz twarzy, gburowate wypowiedzi...jakby go denerwowalo, ze wystawca przyprowadza mu takie 'mierne' egzemplarze do oceny. Mialysmy jeszcze jedna konkurentke w klasie, ktora bardziej mu sie spodobala, ale i tak wytknal jej to i owo :roll: . Poprostu, jakby wg niego wszystko bylo nie tak jak powinno. Nie wywarl na mnie najlepszego wrazenia, ale to tylko moja subiektywna ocena po jednym razie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Ja też coś napiszę bo jestem świeżo po ocenie przez tego "sędziego". Na mnie wywarł bardzo złe wrażenie, arogancki, nie sympatyczny, sprawiający wrażenie, że na ringu jest poprostu za karę. O wzorcu mojej rasy nie miał najmniejszego pojęcia, ucinał sobie pogawędki ze znajomymi a psy na ringu miał gdzieś. Ludzie nawet nie wiedzieli że właśnie są opisywani ponieważ sznowny pan sędzia nie ruszył 4liter żeby zawołać ich do stolika. Opisywał wszystkich jak leci obojętnie czy pies siedział, stał czy leżał.:angryy: Poprostu żenada.
Z całą pewnością już nigdy nie pojadę na wystawę, na której sędziował będzie ten pan. Szkoda pieniędy, czasu i nerwów.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Ja też coś napiszę bo jestem świeżo po ocenie przez tego "sędziego". Na mnie wywarł bardzo złe wrażenie, arogancki, nie sympatyczny, sprawiający wrażenie, że na ringu jest poprostu za karę. O wzorcu mojej rasy nie miał najmniejszego pojęcia, ucinał sobie pogawędki ze znajomymi a psy na ringu miał gdzieś. Ludzie nawet nie wiedzieli że właśnie są opisywani ponieważ sznowny pan sędzia nie ruszył 4liter żeby zawołać ich do stolika. Opisywał wszystkich jak leci obojętnie czy pies siedział, stał czy leżał.:angryy: Poprostu żenada.
Z całą pewnością już nigdy nie pojadę na wystawę, na której sędziował będzie ten pan. Szkoda pieniędy, czasu i nerwów.;)[/quote]

no...ja myślałam, że po Lesznie ja tylko mam takie złe zdanie o tym panu.... a wystawiani byliśmy jeszcze po was :angryy::angryy::angryy::angryy:........ sędzia był jeszcze bardziej gburowaty i opryskliwy..... z całą pewnością sędziowane przez niego wystawy będziemy omijać szerokim łukiem :mad::mad: bo nie warte są tego :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Ja też coś napiszę bo jestem świeżo po ocenie przez tego "sędziego". Na mnie wywarł bardzo złe wrażenie, arogancki, nie sympatyczny, sprawiający wrażenie, że na ringu jest poprostu za karę. O wzorcu mojej rasy nie miał najmniejszego pojęcia, ucinał sobie pogawędki ze znajomymi a psy na ringu miał gdzieś. Ludzie nawet nie wiedzieli że właśnie są opisywani ponieważ sznowny pan sędzia nie ruszył 4liter żeby zawołać ich do stolika. Opisywał wszystkich jak leci obojętnie czy pies siedział, stał czy leżał.:angryy: Poprostu żenada.
Z całą pewnością już nigdy nie pojadę na wystawę, na której sędziował będzie ten pan. Szkoda pieniędy, czasu i nerwów.;)[/quote]
a ja wystapie z inna opinia -kurcze to juz drugi sedzia ze mamy inna opinie a masz super psa:lol:.Malo sympatyczny to fakt ale patrzy na ruch i oglada psy:roll:..i daje duze opisy-fakt ze w kazdym opisie bedzie wada ale ..ktory pies wad nie ma???????ja tam sie go boje i mi podpadl jak jeden samiec sprowokowal innego i wypadl z ringu ten co tylko zareagowal -to mi sie nie podobalo ale generalnie sedzia zwraca uwage na duzo rzeczy i o to w tym chodzi..........i moglabym do niego jechac ale specjalnie sie do niego zglaszac nie za bardzo:lol:..ale jakby zamienili to bym nie plakala:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']i tak patrze po ilosci wystaw ze nasze psy maja podobne osiagniecia -moja suka Eni i Apis:razz::lol:tez glownie zloto,czasem srebro-4 razy i raz braz:razz:.na 23 wystawy :oops:[/quote]

:oops: nie zawstydzaj nas:smilecol: Dzięki za komplementy:loveu: Weszłam sobie na Twoja stronkę i powiem Ci szczerze że jestem pod dużym wrażeniem Twoich leosiów. Nie znam się na tej rasie ale jak dla mnie są suuuper!!!:fadein:

Co do różynych ocen tych samych sędziów to może poprostu wynika to z tego że jedni znają się dobrze i lubią jedna rasę a na innej się poprostu znaja tylko z grubsza.:roll:

Pozdrawiam
Agata

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

To ja na szybko - wrażenia z tego roku. Dramat. Omijać łukiem i to szerokim, aby się nie nadziać przez przypadek. Ja się dzisiaj dowiedziałam, że mój pies ma zapadnięte oko, w ocenę mi wpisano - nadaje się do leczenia. Nawet, jeżeli ten pan jest wetem to i tak jaja. Dostaliśmy ocenę ledwie dobrą. Nadmieniam, że miesiąc wcześniej pies dostał wniosek dla championa młodzieży i zwycięstwo młodzieży. Ech życie, układy i polskie układziki. Szkoda gadać.

Link to comment
Share on other sites

Tak, pan Gajewski jest lekarzem weterynarii o czym kiedyś pisano w wywiadzie z nim w jednym z numerów Psa. policz a jeśli nie podobają Ci się układy i układziki w polskiej kynologii to zapraszam do wątku ACE- PKPR i tam będziesz mogła szerzej rozwinąć ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Ok...jest weterynarzem...i co z tego??? ten gośc ma jakąś obsesje :angryy: na temat np. entropium........tylko w DZIWNY sposób....widzi je TYLKO u suk........:mad::mad:czy ktoś mi to potrafi wytłumaczyć??? /u mojej do tego sie nie czepił bo nie miał żadnych podstaw/, ale psy które maja tą wadę....są puszczane bez jakiejkolwiek adnotacji...natomiast suki....przaktycznie u niego conajmniej połowa ma wadę....:angryy: czary-mary

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Słuchajcie Pan Gajewski będzie sędziował yorki w Lesznie na międzynarodówce i teraz biję się z myślami... Mam oszczędzić kasę na inną wystawę i tę sobie darować?
Mam suczkę przeciętną, zależy mi na bdb, ale skoro psom doskonałym daje db :shock:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...