Jump to content
Dogomania

Jan Gajewski (PL)


Asta

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałem taką informację że od jakiegoś czasu przed sądem w Warszawie trwa proces w którym oskarżonym o znęcanie się nad zwierzętami jest weterynarz Jan Gajewski. Wiecie coś więcej o jakie znęcanie się konkretnie chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixel']Dostałem taką informację że od jakiegoś czasu przed sądem w Warszawie trwa proces w którym oskarżonym o znęcanie się nad zwierzętami jest weterynarz Jan Gajewski. Wiecie coś więcej o jakie znęcanie się konkretnie chodzi?[/QUOTE]
kopiowanie uszu .....


tak powstaje plotka .... gdzieś dzwonią , coś dzwonią , tylko nikt nie wie który to dzwon i czy dzwon , bo może bębenek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']kopiowanie uszu .....


tak powstaje plotka .... gdzieś dzwonią , coś dzwonią , tylko nikt nie wie który to dzwon i czy dzwon , bo może bębenek :diabloti:[/QUOTE]

No to znaczy siedzi doktorek na ławie oskarżonych czy nie? Jak wiesz to napisz normalnie a nie z jakimiś bębenkami wyjeżdzasz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='haker11']Ja też coś napiszę bo jestem świeżo po ocenie przez tego "sędziego". Na mnie wywarł bardzo złe wrażenie, arogancki, nie sympatyczny, sprawiający wrażenie, że na ringu jest poprostu za karę. O wzorcu mojej rasy nie miał najmniejszego pojęcia, ucinał sobie pogawędki ze znajomymi a psy na ringu miał gdzieś. Ludzie nawet nie wiedzieli że właśnie są opisywani ponieważ sznowny pan sędzia nie ruszył 4liter żeby zawołać ich do stolika. Opisywał wszystkich jak leci obojętnie czy pies siedział, stał czy leżał.:angryy: Poprostu żenada.
[B]Z całą pewnością już nigdy nie pojadę na wystawę, na której sędziował będzie ten pan. Szkoda pieniędy, czasu i nerwów[/B].;)[/QUOTE]

To dokładny opis tego człowieka. Psy oceniane przez znawców jako doskonałe, u niego schodzą z bdb. [COLOR=#000000][FONT=sans-serif] ( nie tylko mój pies [/FONT][/COLOR];)[COLOR=#000000][FONT=sans-serif] )[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze się taki nie narodził, który wszystkim by dogodził. Z tego co czytam, facet robi oszałamiającą karierę pomimo tego że prokurator go dopadł. Gdzie nie startuje, to wy, kynolodzy wybieracie go na szefa. Do kogo zatem macie pretensje? Jak dbacie tak macie. Sobie możecie podziękować.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='farabutto']Dostałem wiarygodną informację, że w kilka dni temu pan doktor Gajewski złożył rezygnację z kierowania organizacją. Czy to oznacza, że zapadł już wyrok w sądzie?[/QUOTE]

Ciekawa sprawa z tym Gajewskim. Fajnie się tu wszyscy czają. :lol: Wyczytałem w Rzeczpospolitej, ze:
,,Prezes Związku Kynologicznego jest oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami.
Warszawska prokuratura oskarżyła Jana G., prezesa Związku Kynologicznego w Polsce, o obcinanie psom uszu i ogonów." Nie potrafie wkleić tu linka, ale kto chce to sobie w necie znajdzie. No chyba, że nie chcecie...... ??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik']Ciekawa sprawa z tym Gajewskim. Fajnie się tu wszyscy czają. :lol: Wyczytałem w Rzeczpospolitej, ze:
,,Prezes Związku Kynologicznego jest oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami.
Warszawska prokuratura oskarżyła Jana G., prezesa Związku Kynologicznego w Polsce, o obcinanie psom uszu i ogonów." Nie potrafie wkleić tu linka, ale kto chce to sobie w necie znajdzie. No chyba, że nie chcecie...... ??? :cool3:[/QUOTE]

Z tego artykułu nic nie wynika, no może tylko to, że kolejna rozprawa została odroczona do stycznia 2014.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiakds']Z tego artykułu nic nie wynika, no może tylko to, że kolejna rozprawa została odroczona do stycznia 2014.[/QUOTE]
Z tego artykułu wynika, że szef organizacji zrzeszającej miłośników psów jest oskarżony o znęcanie się nad psami.
Chyba jestem zbyt durny by pojąc co niektórym przysłania wzrok....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik']Z tego artykułu wynika, że szef organizacji zrzeszającej miłośników psów jest oskarżony o znęcanie się nad psami.
Chyba jestem zbyt durny by pojąc co niektórym przysłania wzrok....:razz:[/QUOTE]

No ta informacja akurat była przytoczona już w podanym linku! :eviltong: Chciałam uzyskać coś ponad tę informację, ale jak widać ty też nic więcej nie wyczytałeś :evil_lol:
Gratuluję samooceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiakds']Chciałam uzyskać coś ponad tę informację, ale jak widać ty też nic więcej nie wyczytałeś :evil_lol: Gratuluję samooceny.[/QUOTE]
Przeczytałem uważnie artykuł z przyległościami i stwierdzam, że są tam całkiem nowe informacje w sprawie procesu Jana G. Artik ma racje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farabutto']Przeczytałem uważnie artykuł z przyległościami i stwierdzam, że są tam całkiem nowe informacje w sprawie procesu Jana G. Artik ma racje.[/QUOTE]

A to ciekawe! To podziel się jakąś informacją, która wcześniej nie była tu przytoczona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiakds']To podziel się jakąś informacją, która wcześniej nie była tu przytoczona ;)[/QUOTE]
A może wolisz sama ambitnie poszperać na tej stronie i odkryć informację, o której napisał Artik?
[URL="http://prawo.rp.pl/artykul/1068650.html"]http://prawo.rp.pl/artykul/1068650.html

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

dooobra miałam przyjemność ... i nie... być sędziowana przez tego pana
Nie specjalnie miły i zachowywał się jak by tych psów nie lubił.... Ale przyznam dokładnie wszystko sprawdza i uczepi się najmniejszej wady wszystkie możliwe wpisuje w kartę
wszystkie suki w rasie - młodzież-pośrednia i otwarta dostały ocenę B.Dobrą i nic więcej XP

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Kurde, mam stres :-( Zapisałam psa do Zakopanego, pies 3 raz na wystawie będzie, prawie 5-letni. Ja będę go wystawiać po raz pierwszy. Czy Pan Sędzia weźmie pod uwagę moją prośbę o pozwolenie pokazania ząbków przeze mnie? Jak nie to kicha, obawiam się, że wylecimy z hukiem, bo moje psiątko strasznie obronne jest :-)

Link to comment
Share on other sites

sam sprawdzał - a raz ja pokazywałam - nie wiem jak by zareagował gdyby chciał sprawdzić a pies by się nie dał
może zdyskwalifikować :/ bo pies musi se na to pozwolić - choć... sędziowie powinni używać rękawiczek podczas pokazywania zębów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...