Jump to content
Dogomania

Wojciech Burski (PL)


AlaNowak

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83626.html"]z_pastorowej_sfory[/URL] możliwe , że tak i że na waszej grupie się zna , zresztą jak "coś" u niego wygraliście to dziwne aby padły jakieś złe słowa :diabloti: ..... ale my to inna rasa, grupa. na mojej się nie zna. na lokacie postawił tak beznadziejnego psa , że w całej historii wystaw i generalnie w życiu nie widziałam tak beznadziejnego :crazyeye:. nie piszę tego złośliwe, bo nie wygrałam , ale generalnie powiem , że nie pojadę już do tego pana zdecydowanie !!!
dodam równie? , ?e bierze pod uwag? opinie osób trzecich.

zauważyłam też , że osoby hodujące retrivery (prestiżowe hodowle ale nie będę robić im reklamy :P ), które corocznie jeździły na wystawy (tu akurat mam na myśli Racibórz) odpuściły sobie tylko i wyłącznie w tym roku iż sędziował właśnie ten pan. dobrze zrobiły i widać wiedziały że nie warto !!! Jeżli macie labradora odpuście sobie tego pana !!!

w innej rasie jedna wielka farsa ... babka biegała w złym kierunku, ósemki co jest raczej niespotykane :P a i tak dostała złoty medal ; inny przykład ... pies skakał , ciągnął niemiłosiernie , nie dał się ustawić bo albo sie kładł albo siadał a i tak medal się dostał i to złoty.

jak ktoś chce spędzić czas tylko w miłej i sympatycznej atmosferze to można przecież jakoś inaczej go zagospodarować .... chociażby jednodniowy wyjazd za miasto :p.

Link to comment
Share on other sites

no wiesz akurat nie wygralismy nie wiadomo czego ;) zloto bez cwc to nie szczyt moich marzen :razz: a i tak uwazam ze na gr. 6 p. Burski zna sie :) co widac w opisie i dodatkowych wyjasnieniach na ringu. Innych grup nie komentuje bo zwyczajnie ani ja sie na nich nie znam ani mnie one poki co szczegolnie nie interesuja jako hodowcy ani hobbysty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia1983adis']zresztą jak "coś" u niego wygraliście to dziwne aby padły jakieś złe słowa :diabloti: ..... [/quote]

Czyli... analogicznie rzecz biorąc... mamy rozumieć, że ostatnia lokata jest powodem do zwymyślania faceta na jakims forum???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Czyli... analogicznie rzecz biorąc... mamy rozumieć, że ostatnia lokata jest powodem do zwymyśania faceta na jakims forum???[/quote]

oczywiście , że NIE !!! a tak w ogóle kto pisze , że ostatnia lokata ??? nic przecież takiego nie napisałam :???:. zresztą zajęte przeze mnie miejsce nie ma tu znaczenia. akurat mój pies wypadł dobrze na tej wystawie i byłam bardzo zadowolona, bo to był pewien przełom dla nas :). a do tego pana już nie pojadę, bo uważam , że na mojej rasie się nie zna i tyle.

a jako człowiek bardzo sympatyczny facet :) tego przecież nie kwestionuję. atmosfera na ringu też sympatyczna, wesoła :). i nie zwymyślałam go tylko napisałam swoje odczucia z wystawy i co zauważyłam. oczywiście to są tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia1983adis']było miło i sympatycznie, z każdym się przywitał na wstępie, uśmiechał się ... ale to wszystko. opis dostałam z trudem wypocone 2 linijki. największą wagę przykłada do ruchu, dopiero potem patrzy na budowę psa. zęby sprawdza, ale nie jest dentystą.[/quote]
Nie zgadzam się. Mam psa raczej dobrego eksterierowo niż ruchowo, a mimo to sędzia wziął pod uwagę jego wszystkie zalety i wygraliśmy z użytkami ;)
Sędziego bardzo polecam. I jedna uwaga...czasem w krótkim opisie mieści się więcej informacji, niż w elabboracie :D

Link to comment
Share on other sites

asia1983adis… czytając to, co napisałaś nic nie zrozumiałam... Chciałaś odwieść od wystawiania u tego sędziego czy też go innym polecić…??? Piszesz:

[quote name='asia1983adis']na mojej się nie zna.
<...>
Jeśli macie labradora odpuście sobie tego pana !!!
[/quote]

A potem zmieniasz zdanie:

[quote name='asia1983adis']akurat mój pies wypadł dobrze na tej wystawie i byłam bardzo zadowolona[/quote]


Dziewczyno… jesteś niezrównoważona, czy może przechodzisz klimakterium? Bo to tłumaczy takie skrajne opinie. Byłam, widziałam: Twój pies był ostatni w klasie młodzieży… Wyżywasz się na tym kto wydał taką ocenę? Oj, nieładnie.
I jeszcze twierdzisz, ze

[quote name='asia1983adis']na lokacie postawił tak beznadziejnego psa , że w całej historii wystaw i generalnie w życiu nie widziałam tak aż beznadziejnego
[/quote]

A nie bolałoby Cię to, że ktoś by opisał tak Twojego labka? Przecież i w Wałbrzychu i w Raciborzu oceniany przez rożnych sędziów był na ostatnich lokatach w klasie… Wstyd tak opisywać konkurentów! Odrobina kultury wobec nich.

Jeśli do tego sędziego nie przyjeżdżają właściciele labradorów czym wytłumaczysz fakt, ze w Raciborzu /na wystawę krajową/ zgłoszono ich aż …47. Porównaj z Jelenią Górą, Wałbrzychem, Krosnem /tam miał sędziować inny sędzia, zastąpił go w dzień wystawy p. Burski/.. Oj wstyd pisać bzdury. Pytanie dlaczego to robisz? Z wściekłości za ocenę?

Ja bardzo dokładnie śledzę labradorowe wystawy, wiec mysle, ze moge obronic niektorych sedziow, którzy są niesłusznie oczerniani


Piszesz, że

[quote name='asia1983adis']bierze pod uwagę opinie osób trzecich
[/quote]


Czy ten sędzia wychodził z ringu i konsultował oceny? Czy może dzwonił do kogoś z prośbą o ustalenie ocen i lokat? A może ktoś z publiczności mu dyktował? Asystentów, bo chyba o nich myślisz, uważasz za tych, którzy nie mogą z sędzia rozmawiać o wystawianych psach? Od kogo mają się uczyć?... Może poczytaj regulaminy…
I jeszcze jedno… Pewnie sędzia źle postąpił w chwili, gdy starsza pani, chyba niesiona stresem i emocjami, faktycznie na ringu zaczęła robić ósemki. Zażartował do niej, że to nie tor formuły 1, rozładował atmosferę i starsza pani z uśmiechem pobiegła po okręgu… Ty byś chyba zrobiła inaczej – dyskwalifikacja murowana… Chyba nie brakuje mu taktu i zrozumienia stresu innych. I może lepiej naśladować a nie pluć na kogoś.
Obserwowałam, wystawiałam, jestem zadowolona. Nie pierwszy raz u tego pana. Polecam go, ale tym, którzy chcą mieć obiektywną ocenę w sympatycznej atmosferze. Nie polecam tym, którzy nie posiadają umiejętności przegrywania.

Ja, pomimo, że na jednej z wystaw dostałam właśnie od p. Burskiego ocenę bardzo dobrą, potrafię przyznać człowiekowi rację....

Link to comment
Share on other sites

przepraszam czy ten wątek dotyczy mnie czy pana Burskiego ???

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/93938.html"]Hiko[/URL] nie wiem co dała ci obraza mojej osoby na forum ??? satysfakcje? radość ??? jak coś miałaś do mnie można było napisać to w prywatnej wiadomości.

co to za sugestie , że jestem : [quote name='Hiko'] … jesteś niezrównoważona, czy może przechodzisz klimakterium? Bo to tłumaczy takie skrajne opinie. Byłam, widziałam: Twój pies był ostatni w klasie młodzieży… Wyżywasz się na tym kto wydał taką ocenę? Oj, nieładnie.[/quote]

nawet jeśli mój pies był ostatni w Raciborzu to co??? to nie znaczy ,że nie mogę być zadowolona z jego występu??? to byłoby takie dziwne?? w końcu to mój pies więc jest dla mnie naj... bez względu na lokaty.
dla twojej wiadomości mimo wszystko nie zawsze jest ostatni podobał się kilka razy, a [B]czy są ładniejsze psy??? z pewnością są !! ... nie upieram się , że mój jest idealny , bo powiem , że tak nie jest jednak jak pisałam w moich oczach mój dla mnie jest i będzie na naj, bo jest mój jedyny[/B] :eviltong: jak niby się wyżywam , bo tego nie rozumiem ?? nie mogę napisać , że dostałam krótki opis (w sumie nie taki zły) ale spodziewałam się czegoś dłuższego

[quote name='Hiko'][FONT=&quot]Czy ten sędzia wychodził z ringu i konsultował oceny? Czy może dzwonił do kogoś z prośbą o ustalenie ocen i lokat? A może ktoś z publiczności mu dyktował? Asystentów, bo chyba o nich myślisz, uważasz za tych, którzy nie mogą z sędzia rozmawiać o wystawianych psach? Od kogo mają się uczyć?... Może poczytaj regulaminy…[/FONT][/quote]

regulaminy czytałam, i nie miałam na myśli asystentów z oddziału. miałam na myśli osobę z widowni ,której komentarz usłyszałam ja, mogłam pomyśleć iż sędzia również to usłyszał skoro stał blisko mnie. oczywiście nie tłumaczy to mnie i tego że napisałam,że sędzia wziął ten komentarz pod uwagę i się nim zasugerował. [B]Zaistniała sytuacja, którą opisujesz nie miała miejsca tzn. nie wychodził z ringu, do nikogo nie dzwonił , ani nikt z publiczności mu nie dyktował.[/B]

[quote name='Hiko'][FONT=&quot]A nie bolałoby Cię to, że ktoś by opisał tak Twojego labka? Przecież i w Wałbrzychu i w Raciborzu oceniany przez rożnych sędziów był na ostatnich lokatach w klasie… Wstyd tak opisywać konkurentów! Odrobina kultury wobec nich. [/FONT][/quote]

jakich konkurentów??? nie napisałam nic na temat konkurencji. to, że napisałam, że na lokacie stanął moim zdaniem beznadziejny pies to jest opis konkurencji??? a skąd wiadomo o jaką klasę ,rasę mi chodziło i czy w ogóle o konkurencję mojego psa??? przepraszam czy podałam imię lub właściciela. jesteś jasnowidzem, że wiesz o którego mi chodziło??? Pan Burski tego dnia oceniał wiele psów , skoro byłaś i widziałaś powinnaś to wiedzieć..92 zgłoszone. [B]Nigdy nie zamierzałam oczerniać mojej konkurencji. Nie robiłam tego podczas żadnej wystawy, jak również na forum. Jeżeli któryś z moich Raciborskich konkurentów uważa, że go oczerniłam to osobiście go przeproszę. A czy mam żal , że zajęłam ostatnią lokatę. Otóż nie mam i nie upieram się , że powinnam była wygrać. [/B]

a tak dla twojej informacji w Wałbrzychu mój pies nie był ostatni. skoro tak bacznie śledzisz wszystkie wyniki wystaw to powinnaś to wiedzieć. nie życzę sobie takich oszczerstw na forum !! a jeśli już to robisz to miej odwagę się podpisać.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Post pod postem , ale skoro użytkownik [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/93938.html"]Hiko[/URL] nic nie zrozumiała z moich wypowiedzi i wolała zająć się obrazą i oczernianiem mojej osoby, [/FONT][FONT=&quot]przyznaję, że mnie też poniosło ... [/FONT][FONT=&quot]a chyba nie o to chodziło ...
[/FONT]
napisze raz jeszcze to co napisałam na samym początku

[FONT=&quot][SIZE=3]było miło i sympatycznie, z każdym się przywitać na wstępie, uśmiechać się, być wesoły, bez wątpienia kulturalny człowiek ... ale to wszystko. opis dostałam wypocone 2 linijki, a czytając wcześniejsze wypowiedzi nastawiłam się na "coś" dłuższego. [/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=3]dostałam już kilka opisów i miałam prawo porównać. [/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=3]największą wagę jeśli chodzi labradory przykładał do ruchu. zęby sprawdza, ale nie jest dentystą. nie powiedziałabym , że zwracać uwagę na dobrą prezentację. to tylko moje zdanie :p ...

[/SIZE] [SIZE=3]nie chciałam moją wypowiedzią doprowadzić do takich konfliktów. nie miałam na celu obrazy ani Pana Burskiego , ani też innych użytkowników tegoż forum czy też uczestników wystawy lub tym bardziej oczerniać mojej konkurencji. [B]Jeśli kogoś uraziłam to bardzo go przepraszam[/B], następnym razem dokładnie się zastanowię zanim coś napiszę.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie chciałam narobić ni[/SIZE][/FONT][FONT=&quot][SIZE=3]komu żadnych kłopotow. [B]Jeśli jednak ktoś miał nieprzyjemności przez mojej wypowiedzi to jest mi ogromnie przykro z tego powodu.[/B] Popełniłam błąd pisząc tu niektóre rzeczy, jestem tylko człowiekiem i mogłam niestety coś źle zinterpretować. [/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hiko']Obserwowałam, wystawiałam, jestem zadowolona. Nie pierwszy raz u tego pana. Polecam go, ale tym, którzy chcą mieć obiektywną ocenę w sympatycznej atmosferze. Nie polecam tym, którzy nie posiadają umiejętności przegrywania.

Ja, pomimo, że na jednej z wystaw dostałam właśnie od p. Burskiego ocenę bardzo dobrą, potrafię przyznać człowiekowi rację....[/quote]

Hiko Ja nie mam żalu o ocenę bardzo dobrą tylko o [B]opis jaki uzyskałam [/B]!!! to już taka zbrodnia skoro płacę nie małe pieniądze za udział w wystawie ?? a miejsce ... raz się przegrywa raz wygrywa ... zresztą co to za porażka gdyby był 20 to bym miała powód do zmartwień ale 5 a w stawce 5 :grin: też mi powód do rozpaczy :evil_lol: a przyznam, że trzy pierwsze miejsca były bardzo silne ,a zarówno moje przygotowanie jak i mojego psa nie wystarczyło...dopiero się uczę wystawiania.

Link to comment
Share on other sites

  • Margo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...