Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

taa skad my to znamy... najpierw rozruszanie karku (trzepanie jak najszybciej tylko sie da), pozniej zamach iiiiii perfekcyjny rzut.... nastepnie zabawka za oknem, zbity waon, doniczka, a pies siedzi i piszczy bo tak wysoko wpadlo,a on przeciez taki malutki i niesiegnie:evil_lol:. Sznurki tylko na dworzu:eviltong:. Z zabawek musze kupic cos z petstages i bamboo, no i jeszce cos z konga by sie przydalo, wtedy bedziemy wyposazeni i zadowoleni;).

Link to comment
Share on other sites

Mój pies myśli, że piłka na sznurku składa się ze sznurka i niepotrzebnego balastu na końcu :lol:
Dzisiaj bawiliśmy się piłką na sznurku i jak ją złapał to brał za sznurek i nim wywijał tak jak normalnie morduje wszystkie inne zabawki... :evil_lol:
Może jak mu kupię te miękkie o których pisałam to się bardziej skusi. Owszem, trochę się poprzeciąga ale dużoo bardziej woli za sznurek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][URL="http://animalia.pl/produkt,11004,66,Petstages_Mini_Orka_Ball_with_rope__.html"]http://animalia.pl/produkt,11004,66,Petstages_Mini_Orka_Ball_with_rope__.html[/URL]
[/QUOTE]

Kupiłam to cudo, Galina jest zachwycona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Justa i jak odbija sie cos tak guma czy nie. Tak szczerze to na fotkach ta guma na plastik wygląda, jak butelka :D[/QUOTE]

jakoś specjalnie wysoko się nie odbija, ale plastik to to nie jest ;)
dla nas to rewelka, bo czarna kocha nad życie piłki, ale w domu za dużo nie porzucamy (szanujemy sąsiadów :lol:), a tym poprzęciągać się można, a że to piłka to pies lepiej nakręcony.
ta guma jest średnio twarda, wygląd ana bardzo wytrzymałą, nie zostają ślady zębów. ze sznurka nie wyciągają się nitki póki co, nie jest ciężka.
czego chceć więcej?

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam kule z lanej gumy na sznurku dobra do przeciagania i do rzucanie no i trwała:)

A jeszcze nowosc:D mojej Sarze starsznie spodobała sie nowa piłka, z luboscia chodzi i nia piszczy a wcześniejsze tego typu piłeczki były brutanie zabijane w 10 min lub nie wzbudzały zainteresowania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']Szukam zabawki do przeciągania - może to być gruby długi sznur albo jakaś piłeczka na sznurze.... czy ktoś coś poradzi może? :cool3: dziś się wybieram na zakupy zabawkowe ;)[/QUOTE]

nie wiem czy jest to najlepsza zabawka jeśli dalej masz problem z gryzieniem, przeciąganie nie jest wtedy najlepszą zabawą bo wyzwala bardzo silne emocje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']nie wiem czy jest to najlepsza zabawka jeśli dalej masz problem z gryzieniem, przeciąganie nie jest wtedy najlepszą zabawą bo wyzwala bardzo silne emocje.[/quote]

Szarpana zabawka do prób ćwiczeń do flyballa, bo próbujemy się z Kefirem w sporcie. Poza tym zauważyłam, że w przeciągu tygodnia nie próbował capać. Nagle spokorniał. Nie wiem, moze wtedy miał złe samopoczucie, może bolał go opuszek pazura (bo niestety rozwalił sobie na spacerze). Kupiłam dzisiaj sznur długi do zabawy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...