Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Pan wet stwierdzil, ze trzeba usunac kamien ale narazie nie jest to pilne.
A krew mu poleciala bo zlapal pilke tenisow. A ze ma przodozgryz to te zabki na gole z przodu 1 juz wylacial a 2 sie rusza. I ten ruszajacy sie odgiol i krewka poleciala.
Wiec coz narazie czekamy i sama nie wiem co mam robib bo u mojego zwierza zdjecie kamienia pod narkoza jest dosc ryzykowne.

Link to comment
Share on other sites

U Spykera się chyba na razie ta procedura odwlecze: TZ szczotkuje mu ząbki codziennie, a dodatkowo dodajemy mu taki specjalny preparat do wody do picia... i mamy efekty :multi:
Ale nie demonizuję czyszczenia kamienia pod narkozą: przyjaciółka Spykera spanielka Jasmin miała to już chyba dwa razy... i większość psów "z sąsiedztwa" też.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to poleciła pani, której pies nie daje sobie pod żadnym pozorem szczotkować zębów... u nas też się sprawdza, zwłaszcza w przypadku zębów położonych dalej w szczęce, gdzie trudno jest dotrzeć ze szczoteczką (zwłaszcza jak pies ma taki ryjek jak mój Spajkun :p)

Link to comment
Share on other sites

Powiem więcej - u nas w ciągu 2 tyg było nawet mniej kamienia na tych trudnych do czyszczenia zębach. Bardzo dobrze się sprawdza.
Spyker pije taką "uzdatnioną" wodę bez problemu, ale parę osób pisało w necie, że ich psom to przeszkadzało, więc to chyba taki jedyny minus jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Mój miał tak zęby czyszczone :p[/quote]

[quote name='dunia77']U Spykera się chyba na razie ta procedura odwlecze: TZ szczotkuje mu ząbki codziennie, a dodatkowo dodajemy mu taki specjalny preparat do wody do picia... i mamy efekty :multi:
Ale nie demonizuję czyszczenia kamienia pod narkozą: przyjaciółka Spykera spanielka Jasmin miała to już chyba dwa razy... i większość psów "z sąsiedztwa" też.[/quote]

Tylko moj ma cos z serduchem ipo glupim jasiu dluuugo dchodzil do siebie a to bylo jakis rok czy 1,5 roku temu....
Wiec u nas to ryzyko jednak.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']
Wiec u nas to ryzyko jednak.... :shake:[/quote]
Jasne, podobnie jak u starszych psiaków... dlatego o ile się da to lepiej zapobiegać niż leczyć.

[quote name='monita']Hmmm ... ile ta cudowna woda ;) kosztuje ??[/quote]
W necie 0.25l coś koło $6.5, a 0.5l - $9. Na 0.2l (miska mojego psa) daję 1/3 nakrętki (parę kropel), tak więc starcza na dość długo.

Link to comment
Share on other sites

u nas nowym,dzisiejszym hitem jest ten wynalazek :
[IMG]http://i19.tinypic.com/6yeye5w.jpg[/IMG]
Miałam obawy kupując tą piłkę, bo jest gumowa i ma zapach (i pewnie smak) gumy. Znając Foxi myślałam że nie będzie chciała piłki do pyską wziąć. A jednak - oba kudłate są zachwycone !! :multi::multi::multi: wracają do domu zmęczone i szczęśliwe ,ja też -bo mam czyste ręce, a nie ubłocone i oślinione od piłki :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...