Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Z tego, co słyszałam, w Ultra Tug tasma jest krótka i niewygodna, przez co niefajnie się nią szarpie, ale sama tej zabawki nie wypróbowałam. Co do samej piłki, czyli Ulta Ball, to mogę ją polecić.

Mam pytanie - wie ktoś, jaka Wubba jest godna polecenia ? Chciałam kupić zwykłą, ale unikam piszczałek... Z kolei Wet Wubba zniechęcila mnie swoją słabą wytrzymalością, z tego, co widziałam w róznych recenzjach... Mimo wszystko wydaje mi się, że Wubba to fajna zabawka, a psy na filmach wydają się za nią szaleć... Czy opłaca się którąś z nich kupić ?

Link to comment
Share on other sites

Mam trzy wubby: puppy, wet i friends. Szczenięcą mamy prawie trzy lata i nadal jej używamy, jedynie jedna macka troszkę została nadgryziona :D, wet jest chyba najsłabsza- to łączenie górnej kulki z mackami się trochę rusza przy szarpaniu i dlatego trochę się o nią boję, a friends jak na razie wytrzymuje wszystko, minusem jest to że mokre futerko to sklejone futerko. Znajoma ma też wubbę w kształcie różowego hipopotamka o ile dobrze pamiętam i ona wydaje mi się najtrwalsza.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, olla1998 napisał:

Mam trzy wubby: puppy, wet i friends. Szczenięcą mamy prawie trzy lata i nadal jej używamy, jedynie jedna macka troszkę została nadgryziona :D, wet jest chyba najsłabsza- to łączenie górnej kulki z mackami się trochę rusza przy szarpaniu i dlatego trochę się o nią boję, a friends jak na razie wytrzymuje wszystko, minusem jest to że mokre futerko to sklejone futerko. Znajoma ma też wubbę w kształcie różowego hipopotamka o ile dobrze pamiętam i ona wydaje mi się najtrwalsza.

Właśnie myślałam na zwykłą (classic tudzież puppy) albo nad takim hipkiem, ale zniechęciła mnie trochę piszczałka. Niby najbardziej pasowałaby mi Wet Wubba, ale twój post jest kolejną opinią na temat nędznej trwałości tejże zabawki ;) , więc chyba sobie daruję.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Peaceofmind napisał:

W ogóle jeśli chodzi o firmy wykonujące zabawki to jakie polecacie? Comfy/kong/planet dog/chuckit, jeszcze coś innego?:)

Szarpaki futrzaste chyba są spoko z dogstyle i cena też nie przeraża tak jak tych od rauki?:)

Jeszcze Jw Pet, Jolly Pets, zee dog (chociaż dla niszczycieli to bym nie kupiła :P), a z szarpaków rządzą ke-hu- nasza jest ciągle eksploatowana od wakacji i nadal jest ulubioną zabawką Kiby, a na dodatek nie ma żadnych oznak użytkowania :D.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam dogstyle już rok i świetnie się trzyma a mój psiak naprawdę mocno się przeciąga, wiele linek się urywa:/

Z fenomenem ażurek to ani ja ani mój pies nie rozumiemy, moja psina nie przepada za tą piłką, a jak dowiązałam linkę to pełni funkcję dyndacza:P Za to kong bounzer to hicior u nas:) Teraz czekam na planetkę, jestem ciekawa reakcji psa!

Kehu fajne, szkoda, że drogie, ale warto tak?:)

Tu piszemy o raczej drogich zabawkach - wychodzi na to że rauki to dowód że cena nie zawsze idzie w parze z jakością:/

A z tanich i dobrych zabawek oprócz comfy i hoko?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, daaniel napisał:

Miał ktoś styczność lub widział w polskim sklepie coś podobnego do tego? https://tethertug.com/

Jeśli się nie mylę to są wędki szkoleniowe, które zamiast kawałka smyczy z karabinkiem są zakończone szarpakiem ;)

W każdym razie, jak byliśmy na szkoleniu to fajnie się sprawdza do kontroli psa. Z szarpakiem to wolę się sama z psem bawić ;)

Jedynie takie coś dostępne w PL są jako flexi pole, ale to musiałbyś sam pokombinować :)

Link to comment
Share on other sites

Po wielu namysłach postanowiłam spróbować i kupić piłki chuckit, konkretnie te http://toys4dogs.pl/chuckit-fetch-ball-m-6-5-cm-2-pack-pilka-do-aportowania-dla-psa,id203.html .

Jestem póki co bardzo mile zaskoczona, świetnie się odbijają i uginają w ryju co mój pies uwielbia. Z trwałością nie wiem, na to potrzebuje więcej czasu . Jak na tak przystępną cene na prawde super.

 

12784418_1244657732230778_1640721465_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kupował ktoś zabawki z aliexpress ? Jakiekolwiek, bo tam są w sumie groszowe te sprawy ale wiadomo jak może być  z wytrzymałością, chociaż te z naszych sklepów też czasem są "świetnej" jakości...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poszukuję pływającej, niedrogiej zabawki. Najchętniej piłki do której można by przyczepić sznurek/smycz. Najlepiej karabińczykiem.

chuckitowe krokodylki/rekiny bardzo mi się podobają, ale obawiam się że pies zostawi i będzie po zabawce.

najlepiej z toysdreamdogs lub toys4dogs

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...