Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Jakiś tydzień temu zamówiłam Hol-ee Rollera w toys4dogs.pl, doszła w ciągu 2 dni, po raz kolejny jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie :) Jakimś cudem nie pozwoliłam sobie na kupienie większej ilości zabawek, chociaż kusiło :D

Ażurówka jest w rozmiarze L, myślałam, że będzie trochę większa, ale jak się okazało jest idealna. Nie wiem jeszcze jak jest z wkładaniem przez otwory gryzaków takich jak świńskie suszone/wędzone ucho czy jakiś innych zabawek, ale mam nadzieję, że się zmieszczą do środka takie rzeczy ;)

Jak na razie Shenie  piłka przypasowała, plasuje się chyba na drugim miejscu wśród psich zabawek :)

 

http://imgur.com/3RtPYuN

 

http://imgur.com/M0Or6eV

 

Przepraszam za rozmiary zdjęcia, ale nie umiem wstawić mniejszych :( (prosiłabym o zmniejszenie)

 

 

M0Or6eV.jpg?1

 

 

 

 

3RtPYuN.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

A ja ostatnio z okazji coraz krótszych dni i coraz większej ilości gubionych piłek poszalałam i zainwestowałam w piłkę chuckit led+ wyrzutnie max glow. Jeszcze nie miałam przyjemności testować piłek z chuckita ale to jest mega szał, psy jak tylko zapalają się światełka chcą dostać świra:D Jedyną wadą (chociaż zrozumiałą) jest to że trzeba bardzo mocno ścisnąć piłkę aby się włączyła,plus dodatkowo wyczuć moment aby włączyć tryb stały świecenia,co przy skostniałych rękach, mokrych od psiej śliny nie zawsze jest łatwe. Jednak nadal jestem zdania że jest to jedna z lepszych "świecących" zabawek-zarówno dla psa jak i właściciela :D

Twoje psiaki memłają? Jak jest z wytrzymałością? Myślałam nad nią, ale boję się, że memłający pies może ją szybko uszkodzić. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym brala emke dla collaka

Powiedzcie jakie macie doswiadczenia z planetkami puppy? Ja dzisiaj nasza pierwszy raz wzielam do zabawy i juz ma pekniecie.. Wczesniej nooks przy pierwszej zabawie nam popekal i baardzo w kilkunastu miejscach. Moje psy sa specjalnej troski czy te zabawki tak maja?

Niestety to chyba nie jest rzadki przypadek bo w mojej standardowej planetce mam podobne pękniecia przy otworach ale na razie wszystko się trzyma nieźle i mam nadzieje że pęknięcia nie będą się rozszerzać.Użytkowana dosłownie 24h przez 2 stafficzki z czego jedna  lubi mocno ją pomemłać.Poza tym i utratą kontynentów piłka MEGA.Świetnie się odbija, przy dobrze dobranym rozmiarze  nie jest tak prosta do złapania co daje dodatkową zabawę no i nie pachnie gumą.Chciałoby się ich więcej tylko ta cena.Może  ma ktoś propozycje podobnych tańszych  piłeczek czyli niepełnych, średnio twardych, uginających się i z przynajmniej jednym otworem?

Link to comment
Share on other sites

Niestety to chyba nie jest rzadki przypadek bo w mojej standardowej planetce mam podobne pękniecia przy otworach ale na razie wszystko się trzyma nieźle i mam nadzieje że pęknięcia nie będą się rozszerzać.Użytkowana dosłownie 24h przez 2 stafficzki z czego jedna  lubi mocno ją pomemłać.Poza tym i utratą kontynentów piłka MEGA.Świetnie się odbija, przy dobrze dobranym rozmiarze  nie jest tak prosta do złapania co daje dodatkową zabawę no i nie pachnie gumą.Chciałoby się ich więcej tylko ta cena.Może  ma ktoś propozycje podobnych tańszych  piłeczek czyli niepełnych, średnio twardych, uginających się i z przynajmniej jednym otworem?

 

no to licze na to ze i u nas sie to nie poglebi, bo rzeczywiscie pilka jest mega a psy zachwycone

 

Chuckitki przyszły mi do głowy :P ale nie wiem jak się będą sprawować e staffikowej paszczy. Dokładnie pomyślałam o chuck it erratic :D

 

czakitki wypadaja bardzo solidnie przy planetkach i nie sadze zeby nawet staffik cos im zrobil.

Fajnie sie memla zwykla ultra, pomimo ze nie ma dziur to da sie ja zgniesc, a whistler przy memlaniu wydaje z siebie podobny dzwiek do planetki

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosiłabym o pomoc w wyborze rozmiaru Konga Bounzera dla owczarków szkockich. Myślałam, że rozmiar M będzie dobry, jednak na stronie toys4dogs.pl napisane jest, że dla psów o wadze powyżej 10 kg wskazany jest rozmiar L. Na blogach itd. czytałam też, że o to chodzi w tej zabawce, by była "ciut za duża', więc własnie w rozmiarze L. Ale nie chcę kupić zabawki, która będzie zbyt duża i nieinteresująca dla psa, szczególnie, że róznica w cenie jest dość spora (M- ok. 25 zł, L - ok. 50 zł).

Jakie rozmiar radzilibyście wybrać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, nadira napisał:

Rany! Ja myślałam, że te piłki niezniszczalne są :D

E eeee nie , nie są ;D powywalałam wszystkie resztki to nie zrobię foto ale jak tą wykończy to pstrykne :) 

W ciągu 2-3 dni zostaje "ogryzek" 1/5 piłki , te piłki się fajnie ,rozwalają się w takie długie paski gumy :p 

A te w rozmiarze 7cm kosztują grosze chyba 7 zł , teraz kupiłam taką duża największą jaką mieli za 18zł bo burek ma urodziny to zaszalałam haha, ale 1 dzień i już jest wielka dziura :) Tylko że te piłki z sum plasta ja kupuje do samodzielnego bawienia sie w rozwalanie , pewnie gdyby tylko je aportował grzecznie to by żyły długo.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś wie gdzie w internetach można kupić faktycznie wygodne sznurki/linki do piłek, takie żeby faktycznie nie paliły w ręce? 

Szukam też samych piłek, względnie niedrogich, z przyjemnym w trzymaniu sznurkiem, mogą być piszczące. Chuckit ultra tug pod względem wygody strasznie mnie zawiódł :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...