Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Ja w sumie miałam Hoko Funny 63 i 70 z starej produkcji i nowszej. Żadna nie śmierdziała i nie śmierdzi. (właśnie mam jeszcze jedną nieużywaną i nic, stare to wiadomo capią poprzez użytkowanie)

 

Marta my mamy rozmiar środkowy i bardzo łatwo się ugina, zero problemów. Moje oba owczary memłają, aż miło. Jest to miękka piłka ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój 13kg psiak zgina M/L na ile mu pozwala paszcza, a M to bez jakiegokolwiek problemu. To są naprawdę super piłki, mięciutkie, pachną i dla większości psów są trudne do zniszczenia.

 

To ja nie wiem co z tą Hoko jest nie tak :( Odsyłać piłki za niecałe 8zł nie będę :(

Link to comment
Share on other sites

Zamawiam dziś Hol-ee Rollera i zastanawiam się, jaki rozmiar będzie najlepszy dla collie - suki, ok.56 cm w kłębie. Chyba wezmę 13 cm,a le ciągle zastanawiam się nad 10/11 cm, bo boję się, że pies zaplącze się łapami w zbyt duże oczka. Po za tym nie ma masyawnego pyska, tylko długi i dość wąski, jak to collie, więc boję się, że wyjęcie czegoś spomiędzy "kratek" nie będzie dla suk żadnym wyzwaniem na więcej niż 5 minut :(

Link to comment
Share on other sites

Ja bym brala emke dla collaka

Powiedzcie jakie macie doswiadczenia z planetkami puppy? Ja dzisiaj nasza pierwszy raz wzielam do zabawy i juz ma pekniecie.. Wczesniej nooks przy pierwszej zabawie nam popekal i baardzo w kilkunastu miejscach. Moje psy sa specjalnej troski czy te zabawki tak maja?

Link to comment
Share on other sites

Masz psy terminatory chyba :P. Nasze planety super się trzymają, dopiero niedawno zauważyłam, że przy tej starszej w jednym miejscu trochę odkleja się kontynent, ale sądzę, że jeszcze długo będzie trzymać się na miejscu. A macie je tylko do aportowania czy do szarpania też?

 

 

Ma ktoś doświadczenie z zabawkowymi gryzakami? Nylabone albo coś w tym stylu. Sprawdza się? Psy chcą to memłać?

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie jakie macie doswiadczenia z planetkami puppy? Ja dzisiaj nasza pierwszy raz wzielam do zabawy i juz ma pekniecie.. Wczesniej nooks przy pierwszej zabawie nam popekal i baardzo w kilkunastu miejscach. Moje psy sa specjalnej troski czy te zabawki tak maja?

 

Pokażesz jak te pęknięcia wyglądają? Nasza najstarsza piłka z Planet Dog (Fetch Ball) ma już chyba z 5 lat i nadal zero uszkodzeń, w planetkach trochę odklejają się kontynenty i to ich jedyny minus ;)

Link to comment
Share on other sites

Do aportowania tylko. Nanie dzisiaj ją rzucałam, ona przynosi od razu ale w drodze sobie ciamka. Ale no kurde jakim cudem 7kilowy piesek może zniszczyć niby niezniszczalną piłkę...?

 

Nooksem się szczeniak bawił sam, ale też chyba nie powinna aż tak popękać, szczegolnie ze on nie memła tylko sobie podrzuca i łapami trąca. I na dodatek chory był wtedy więc i słabszy

 

No i jeszcze raz zaznaczę, że obie piłki były użyte po jednym razie

 

12167894_939402806131866_943057878_n_zps

 

Nooks ma jeszcze na oczach tylko nie mam siły go tak jedną ręką zgiąc żeby było widac. I z drugiej strony wygląda mniej więcej tak samo.

 

20151126_171237_zpsrlylcbod.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nooksa juz zareklamowalam, dostalam wybor formy 'odszkodowania' i wybralam nastepnego za 50% xd mało przedsiębiorcze, wiem haha

 

Planetke... moze zostawie ja i dam jej jeszcze szanse, jak sie bardziej nie rozwali to będzie ok, bo takie małe pęknięcie mi nie przeszkadza w używaniu, a nie chce mi się reklamować takiego pęknięcia,   ale nie powiem, zdziwiłam się, bo ludzie to mają na ke hu i innych szarpakach, dla dużych psów i jest wszystko ok. 

Ciekawa jestem, czy niebiesko zielona też tak skończy

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj doszła do mnie planetka i szczerze mówiąc trochę się rozczarowałam...
W dwóch miejscach ma zalane gumą dziury, jakby wcześniej jej nie wystarczyło.
Poza tym na niebieskich wstawkach (logo i jednym kontynencie) ma po jednej różowej plamce (gumy).
Ja nie wiem, to tylko mi się trafiła taka sztuka? Dla mnie wszystko musi być idealne, taka już jestem :D
Zareklamować niestety nie mogę, bo kupowałam od prywatnej osoby.
Po takiej firmie i cenie spodziewałabym się jednak lepszej jakości...

Za to pies oszalał.
Nie wiem, czy to ze względu na mniejszy niż dotąd rozmiar (wszystkie piłki mamy wielkości tenisówek, a tą mamy 5cm), fakturę, czy to, że to nowa zabawka, ale podobała mu się strasznie i nie chchiał się z nią rozstać :P

I czy ktoś ma może zdjęcie porównawcze planetki S, M i piłki tenisowej?
Myślę, czy nie wymienić na większy rozmiar jednak...

Link to comment
Share on other sites

A ja ostatnio z okazji coraz krótszych dni i coraz większej ilości gubionych piłek poszalałam i zainwestowałam w piłkę chuckit led+ wyrzutnie max glow. Jeszcze nie miałam przyjemności testować piłek z chuckita ale to jest mega szał, psy jak tylko zapalają się światełka chcą dostać świra:D Jedyną wadą (chociaż zrozumiałą) jest to że trzeba bardzo mocno ścisnąć piłkę aby się włączyła,plus dodatkowo wyczuć moment aby włączyć tryb stały świecenia,co przy skostniałych rękach, mokrych od psiej śliny nie zawsze jest łatwe. Jednak nadal jestem zdania że jest to jedna z lepszych "świecących" zabawek-zarówno dla psa jak i właściciela :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...