Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Chodzę z moim do zoologicznego i sam sobie wybiera zabawki :) Nie wiem na czym to polega, ale ma jakieś swoje ulubione piszczące pluszaki i innych pluszaków nie tyka ;) Poza tym woli raczej mniejsze niż dedykowane jego rozmiarowi :) Hitem już od dłuższego czasu jest: http://imodog.pl/137-185-thickbox/trixie-zabawka-pluszowa-13-cm.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio stwierdziłam, że jakoś nudno u nas z tymi zabawkami. Ciągle te same piłki są... no i tak się złożyło, że trafiłam na darmową wysyłkę w Karusku :lol:

Jak otworzyłam paczkę, dotknęłam piłki i pierwsza myśl, że się pomyliłam. Mega twarda i ciężka. A do tego super się odbija i daleko leci. No a psy zwariowały na jej punkcie, nawet Sonia, która jest bardzo delikatna i twardych i ciężkich zabawek nie weźmie do pyska. A tu taka niespodzianka. Gandi to tam wiadomo. Dopiero dwa dni się nią bawią, dlatego ciekawi mnie jak długo potrwa ten zachwyt :P

 

niezniszczalna, wytrwała...

DSC_0155.JPG

 

 

http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=25421

Link to comment
Share on other sites

Miał ktoś styczność z piłką  Orbee-Tuff
Pytam bo szukam czegoś bardzo wytrzymałego po pierwsze do aportu po drugie do gryzienia/żucia .Takie 2w1 lub do każdej czynności  coś innego.

 

My mamy wersję standardową i dla szczeniaków (klik). Piła do aportowania świetna! Do żucia pewnie też by się nadała, ale sądzę, że wtedy szybko zniknęłyby z niej kontynenty ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam szarpak z owczym futrem na amortyzatorze od Joy4Paws i powiem tak... nie wiem jak to zabrać psu :P. Serio, na nic nie jest tak nakręcona ja na szarpak z owca. Myślę, że to że jest urodzonym myśliwym też ma znaczenie. Rauki wydaje się ładniej wykonane od Joy4Paws, ale jest też droższe.

Link to comment
Share on other sites

A ktoś się orientuje czy są trwalsze amortyzatory od Rauki? W ogóle czy komuś też tak szybko pękł - raptem po 2-3 zabawach? :P

Czaję się na jakąś planetkę, do wyboru jak widzę jest kilka firm i nie wiem czy znowu zaryzykować, czy postawić na coś trwalszego ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy prawie 40zł za jedną piłkę to dużo? :D
Kurcze, Toys4Dogs bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy, a mnie kusi i kusi planetka, ale cena trochę odstrasza, chociaż obiecałam sobie, że ją w końcu kupię, to nie mogę się jakoś przemóc...
Warto za nią tyle dać?

Ja za opone wyżej dałam 50zł w promocji , coraz częściej przekonuje się że tania zabawka to słaba zabawka :) 

A o planetkach słyszałam wiele dobrych opini, nawet od właścieli ttb.

Link to comment
Share on other sites

A ostatnio mój wielkoryj bawił się 5 dni! bekonową piłką 5,5 cm :p na której pisało do 7 kg .

Calutka mieściła mu się w ryja, czasami nic nie wystawało :p 

I nie wiem czy tak ją lubił i nie chciał zniszczyć, czy faktycznie jest dosyć mocna bo 5 dni u mojego psa to wielki sukces .

Dopiero po 5 dniach noszenia NON STOP, spania z nią i odkładania tylko na czas spaceru i jedzenia , zrobił dziure.

 

http://www.petstation.pl/pilka-o-zapachu-bekonu-hartz.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...