Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Ja mam żelka, rozmiar L, kupiony w tofivet, dla Owczara. I pasuje moim zdaniem. Jednak dla porównania wstawię zdjęcia z piłką hoko funny 63

 

DSC_0074_zpsv26kfw8z.jpg

 

DSC_0075_zpsmul2xctz.jpg

 

 

dla mojego Ciapulca, któremu idealnie pasuję funny, żelek Lka jest stanowczo za duży.

Link to comment
Share on other sites

Polecacie Kong Jels? Warto go kupić? Bo zastanawiam się nad tą zabawką dla mojego beagla. On uwielbia piszczące zabawki. Tylko nie wiem też za bardzo jaki wziąć rozmiar M czy L. Bo piłka Kong Squeezz Ball w rozmiarze M jest dla niego trochę za mała, więc musiałam przyczepić do niej sznurek, a nie chcę aby była za duża/mała. Może ktoś z was ma tą zabawkę dla beagla, lub jakiegoś psa podobnego wielkościowo do beagla np. cocker spaniela ?

Jutro mogę zrobić zdjęcie przerośniętej foksicy, rozmiarowo jak beagle, z żelkiem L jak chcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Jutro mogę zrobić zdjęcie przerośniętej foksicy, rozmiarowo jak beagle, z żelkiem L jak chcesz ;)

 

Pewnie :) To by mi bardzo pomogło. Chcę tym razem trafić z rozmiarem ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kong żelek - mamy 2 lata i jest w bardzo dobrym stanie, nadal piszczy a zwykle suka wygryza piszczałki

u nas po tygodniu się rozkleił... i tak co chwilę trzeba go z powrotem kleić, ale plusem jest to, że ciągle piszczy :)

Choć ja polecam kong squeezz stick, mamy go prawie rok i nadal piszczy.

Gandzia też wygryzał piszczałki w sekundę.

Link to comment
Share on other sites

A ja szukam jakiejś fajnej piszczącej zabawki do wody. Możecie cos polecić ? :)

wprawdzie byliśmy dopiero na 1 wodowaniu z nową zabawką, ale psy zakochane, żadne inne zabawki się nie liczyły

http://www.psiabuda.com.pl/pl/p/HARTZ-Dura-Play-Zoo-Balloons-krokodyl-z-wysokiej-jakosci-materialu-Dura-Play/3132

 

test u Niuchacza:

http://www.niuchacz.com/2014/12/test-hartz-duraplay-krokodyl.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kalyna! zapomniałam całkiem o tym jumplerze konga .. już piszę co i jak :) 

 

Jumplerem bawiły się 4 psy :p śladów po zębach praktycznie ZERO , trzeba pilnować żeby psy nie gryzły namiętnie "rączek" bo to jest słaby punkt , tak można ją najprędzej rozwalić .

Jumpler odbija się dość fajnie od ziemi , przestaje piszczeć średnio co minute zabawy  :p a potem na nowo piszczy (mam pogryzione miejsce gdzie jest piszczałka więc raczej o to chodzi ) . 

Jest fajnej wielkości , bawiły się psy 16-24 kg i żaden nie miał problemu ze złapaniem i zabawą .

Zabawka dla każdego psa była równie atrakcyjna , dostawały fisia jak ją widziały a mój jełopek to aż się trzęsie z radości (dla niego jak coś jest duże a jeszcze piszczy to w ogóle radocha straszna ) .

Oczywiście wszystkie zabawy były pod nadzorem , nie zostawiałam zabawki z żadnym psem sam na sam na dłużej niż kilka minut .

Myślę że jak pod moją nie obecnością ktoś nie rzuci białasowi jej żeby sie sam bawił to jumpler będzie nam służył wiele miesięcy . 

 

Niestety nie wiem gdzie wsadziłam zdjęcia Claya z jumplerem i nie mogę ich znalezc .

Mam zdjęcie Kleo :) 

 

3148898_IMG_7925.JPG

 

 

I muszę napisać o dyskach trixie !

Nie miałam tak świetnych dysków ! wytrzymałe, dobrze latają i mają jedną wade - toną . 

Mamy 2 i w planach mam zamówienie kolejnych 2 , Clayek je uwielbia. 

No dobra... on uwielbia prawie wszystkie zabawki :p ale jumplera i dyski trixie wyjątkowo wielbi .

 

3148908_11350309_841844975851878_1221346

 

3148930_IMG_8089.JPG

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie do osób korzystających z Kongów i innych zabawek zajmujące psu czas
Jak nigdy nasz jeden pies zaczął rządzić w domu gdy nas nie ma buszuje po półkach i blatach w poszukiwaniu czegoś co da się zjeść

kupię jej kongi - i tu pytanie - czym je wypychacie :D?

Link to comment
Share on other sites

Puszki/saszetki psie, jogurt naturalny (czasami mieszam z owocami), twaróg, rosół bez przypraw (do mrożenia), pasta kurczakowa, tego typu rzeczy najczęściej mrożę (jak w środek włoży się jakiś długi przysmak typu taki paluszek alpha spirit, to zajmuje psa na dłużej). A jak nie chcę mrozić, to na ogół mieszam suchą karmę z pastą do konga/tubidogiem lub masłem orzechowym. Do konga właściwie można wrzucić wszystko... :D

 

A ja pomacałam sobie dzisiaj safestixa i znów zastanawiam się, czy swojej psicy nie sprawić, całkiem fajny się wydaje :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...