Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

napisałam im meila :D Na ebayu są ale no jeszcze nie jestem tak zdesperowana bo za koszt wysyłki w pl miałabym może jeszcze jakąś inną zabawkę dla swojego :p Szukałam dziś po całym necie, na fejsie wiedziałam o tej stronce, napisałam czy jeszcze mają ale chyba sprzedali :(

Link to comment
Share on other sites

napisałam im meila :D Na ebayu są ale no jeszcze nie jestem tak zdesperowana bo za koszt wysyłki w pl miałabym może jeszcze jakąś inną zabawkę dla swojego :P Szukałam dziś po całym necie, na fejsie wiedziałam o tej stronce, napisałam czy jeszcze mają ale chyba sprzedali :(

No ale jak widzą, że jest zainteresowanie to może jeszcze sprowadzą ;)

 

a ja się dzisiaj załamałam... nasz ukochany, najlepsiejszy i niby niezniszczalny kong bounzer ma 2 dziury. Użytkować nadal go można bez problemu, no ale ciekawe jak długo pociągnie...

Link to comment
Share on other sites

a znasz jakieś fajne sklepy z dobrymi zabawkami nie tylko firmy kong. Poza sklepem toys4dogs?

Ja najczęściej zamawiam w zooplusie, bo tam jest najtaniej ;)

 

A tak to i piłki ipo-sklep. I w sumie to nigdzie więcej nie robiłam zakupów zabawkowych ;)

Prodog też wprowadził zabawki, albo allegro ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie hit to wszystkie szarpaki, kiełbaski z pierwszego postu były ukochane... no ale zostały na jeden dzień u teściowej i jej "terierka" zostawiła z nich tylko smutne strzępki.
Piłki i piszczałki wszelkiego rodzaju są dla mojego psa mało atrakcyjne... a próbowłam już wszystkich możliwych, od gumowych, przez tenisowe, pluszowe i aromatyzowane :) dzisiaj część z nich pakuję i połowa idzie do koleżanki a druga połowa do teściowej. Swojemu piesowi zostawię może 2 sztuki, w razie jakby mu się odmieniło i nagle piłki zaczęły być super :)

Link to comment
Share on other sites

W Biedronce od poniedziałku są psie rzeczy. Oczywiście odwiedziłam 3 sklepy w naszym mieście i kupiłam dwie takie piłki:

 

11008411_1659488487606111_67931042644617

 

11008424_1659489354272691_83272058381132

 

Normalnie jak za 9,99zł to są wytrzymałe, bo na razie 2 psy memłały 2 dni i jest mniej śladów niż na bounzerze. To też zakupiłam dzisiaj drugą, bo nie lubię wykradania i jarania się na jedną piłkę. Ciekawe jak długo pożyje, jak na razie to jestem zadowolona. Z pozostałych zabawek, których niewiele u nas zostało to wszystkie jakieś takie małe mi się wydały albo niespecjalnie trwałe. Choć liczę, że za jakiś czas zrobią rzut końcówek, jakie im zostają. Wtedy chętnie spróbowałabym innych.

Link to comment
Share on other sites

W Biedronce od poniedziałku są psie rzeczy. Oczywiście odwiedziłam 3 sklepy w naszym mieście i kupiłam dwie takie piłki:

 

11008411_1659488487606111_67931042644617

 

11008424_1659489354272691_83272058381132

 

Normalnie jak za 9,99zł to są wytrzymałe, bo na razie 2 psy memłały 2 dni i jest mniej śladów niż na bounzerze. To też zakupiłam dzisiaj drugą, bo nie lubię wykradania i jarania się na jedną piłkę. Ciekawe jak długo pożyje, jak na razie to jestem zadowolona. Z pozostałych zabawek, których niewiele u nas zostało to wszystkie jakieś takie małe mi się wydały albo niespecjalnie trwałe. Choć liczę, że za jakiś czas zrobią rzut końcówek, jakie im zostają. Wtedy chętnie spróbowałabym innych.

 

O  kurczaki, fajnie wygląda i jaki duży! pływa?

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktos zastanawiał sie nad planetką, to moze rozwiać wszelkie watpliwości. Planet dog soft dla szczylów mega nadaje sie dla delikatnych piesków lubiących dziamgać piłki, ale tez nie maja zapędów destrukcyjnych :P Lemon zdecydowanie kocha jej dzieło od Ke-Hu :)

 

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11217830_836830916385431_4423126348067100007_n.jpg?oh=00fcaa27154109642b7e21ee4e1266cf&oe=55E24690

Link to comment
Share on other sites

O  kurczaki, fajnie wygląda i jaki duży! pływa?

 pływa :lol:

 

Soniula nadal ma w nienaruszonym stanie. Gandzia dzisiaj pierwszy raz dostał swoją, na dziamdzianie i aportowanie. Ponad pół godziny się nad nią znęcał. I zrobiły się dwie małe dziurki. No, ale szał jest i zabawka nadaje się od użytku. Tylko Gandzik ma wiele zabawek na sumieniu, Sonia o wiele, wiele mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja żałuję, że planetki nie mają wersji piszczącej. Ajra jest dość wybredna jeśli chodzi o zabawki :P jedynie przy tych z piszczałką mam pewność że zostaną pokochane :P

Ma ktoś hol-ee cuz i good cuz i może mi powiedzieć czy one pływają?

Link to comment
Share on other sites

Doszedł do nas kong bounzer :) Rozmiar M przy yorku sprawdza się OK, nie obrazilibyśmy się jakby był ciut mniejszy, ale może wtedy nie byłoby całej frajdy z prób chwycenia zabawki i przebiegnięcia kilku metrów ;) Poza tym świetnie sprawdza się do szarpania, pies jest zadowolony. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje, ale nie podoba mi się to...

jakiś rok temu kupiłam Konga Bounzera L w zooplusie. Po ok. roku użytkowania, dość intensywnego, czyli kilka długich godzin przememłania zrobiły się te dwie dziurki, o których pisałam. Psy nadal tą zabawkę dostają i nic więcej się nie dzieje. Jako, że zbliża się czas letni i dłuższe siedzenie w ogrodzie,. aby psy nie jojczyły, kupiłam drugiego. Dzisiaj każdy ONek dostał bounzera do memłania, a były już po ponad godzinnym aportowaniu, czyli wstępnie zmęczone. I co ten nowy ma dwie całkiem spore dziury i do tego kilka konkretnych rys, jest z tej gumy twardszej, coś jakby pomieszane z plastikiem i nie jest tak elastyczny. No i jest mniejszy niż ten pierwszy. Psy oczywiście rywalizowały o starego, a nowy niechętnie został przyjęty.

A trzeba było kupić kong jumbler ball.

Link to comment
Share on other sites

Kalyna- może zmienili tego bounzera, ja mam od wczoraj eMkę przy yorku-4 kg i już jest cały porysowany :O Liczyłam ,że przy takim maluchu nasz kong będzie wiecznie wyglądał jak nowy, a on po jednym dniu wygląda jak po ataku stada wściekłych psów :))) Co nie zmienia faktu ,że to jedna z bardziej lubianych przez mojego psa zabawek, nie wiem na czym polega ten fenomen, ale Franek oszalał na jej punkcie.

Link to comment
Share on other sites

Kalyna- może zmienili tego bounzera, ja mam od wczoraj eMkę przy yorku-4 kg i już jest cały porysowany :o Liczyłam ,że przy takim maluchu nasz kong będzie wiecznie wyglądał jak nowy, a on po jednym dniu wygląda jak po ataku stada wściekłych psów :))) Co nie zmienia faktu ,że to jedna z bardziej lubianych przez mojego psa zabawek, nie wiem na czym polega ten fenomen, ale Franek oszalał na jej punkcie.

tak wygląda po kilku godzinach memłania, nasz stary http://3.bp.blogspot.com/-tvpqbN7g6BQ/VBc_DlXpHVI/AAAAAAAAAGw/OmCMWbeYizA/s1600/DSC_0015.JPG

 

Spoko rysy to nie problem... my mamy już dziury... a raczej pęknięcia przy zgniataniu... no nie wiem jak to się stało czy oberwało kłem czy pękło. Ale po oględzinach to na to drugie wygląda...

I ten na zdjęciu jest bardziej podłużny.. i ma odbicia kłów, a temu gatunkowo prędzej do tego z biedronki... no porażka, jak dla mnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...