Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

poszukuję piłki, która jest miękka, gumowa i pusta w środku. A konkretniej chodzi mi o taką, którą mogłaby dziamgać, memłać i mlaskać śliną, która by sie ''zassała'' 

Nasza ''bez nazwy'' już odeszła do świata wyczerpanych :(

Gappay?

Link to comment
Share on other sites

Chyba szukasz takiej :D https://doggies.ie/wp-content/uploads/2014/12/3ef558d4bf54.jpg

mówię już o wersji bez sznurka, piłka jest z takiej przyjemnej gumy trochę jak jakaś żelka, w locie wydaje dźwięk jak chuckit whistler i to jest jeden z dwóch powodów dlaczego pies tak ją uwielbia - drugi to właśnie intensywne memłanie i żucie w czasie powrotów. Dostępne od ręki w tesco lub na karusku, u nas cały czas jest w top 5 piłek - razem z tą zieloną piszczącą z zooplusa - przeżyła już dwa squeezy :)

Myślałam wcześniej, że szybko się rozklei ale do tej pory się trzyma więc osobiście czaję się na kolejną promocję w tesco i kupię jeszcze kilka :P

Link to comment
Share on other sites

pytanie, czy te owocki z Comfy są z miękkiej gumy czy raczej twardej, tak jak kongi?

 

Ja mam truskawkę i jest bardzo miękka :)

 

Pytanko - gdzie można dorwać w fajnej cenie ażurki Holl- EE? Posialiśmy gdzieś swojego niebieskiego :/

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie mi znaleźć pewną piłkę.

 

Otóż 3 lata temu kupiłam piłkę w zoologu i nie mogę znaleźć tej samej, bladego pojęcia nie mam z jakiej jest firmy.

Jest to piłka pełna, z lanej gumy, twarda, nie zapachowa. Twardość to taka pomiędzy Hoko funny a speed. Twardsza nawet od piłki pełnej SumPlast. Nie pływa.

 

Kojarzy ktoś taką piłkę?

chodzi mi o tą pierwszą od lewej, tą najbardziej obgryzioną, po mojej przeróbce:

http://1.bp.blogspot.com/-JD51ggmraXA/VRp4mSgmT-I/AAAAAAAABRU/6Ymfkv8Tsqo/s1600/DSC_0016.JPG

 

 

ps. jedyne co mi przychodzi do głowy to trixie, ale nie wiem czy to jest tej firmy...

Link to comment
Share on other sites

Kalyna, a macie okrągły czy ten z rączką? Waham się który wybrać. Miałam okazję testować ten z rączką i było takie szaleństwo, że byłam trochę przerażona swoim psem ;-P. Jeśli masz okrągły to czy on się nie wżyna w rękę?

Link to comment
Share on other sites

Wersja okrągła, M/L, pies wielkości whippeta. :)

 

DSC00122_zpsnywfzl51.jpg

Nie zauważyłam tego postu, Dzięki :)

Kurczę, ONki to spore psiaki, więc chyba ten większy rozmiar będziemy brać za jakiś czas...

Kalyna, a macie okrągły czy ten z rączką? Waham się który wybrać. Miałam okazję testować ten z rączką i było takie szaleństwo, że byłam trochę przerażona swoim psem ;-P. Jeśli masz okrągły to czy on się nie wżyna w rękę?

http://www.ukalyny.blogspot.com/2015/04/okragy-szarpak-joy4paws.html

 

ten okrągły to jest guma, dość wygodna  i gruba.  Fajnie amortyzuje i pies tak hop-siup jej nie przegryzie ;)

chyba się nie wżyna, raczej zauważyłabym i zapamiętałabym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Było pytanie o Bounzera, ja mam na jego temat trochę inne..

Czy jest jakiś sens kupowania go psiakom wielkości chichuachuy i odrobinę większym, jeśli lubią memłać i mają w paszczy głównie ostre "igielki" ?

Nie wiem czy rozmiar M nie jest zbyt duży dla takich piesków.

A nie znalazłam mniejszego...

 

Sporo osób kupuje tylko do memłania i jedyne co to trzeba uważać na rączkę, bo psy lubią ją odgryzać.

Nasz jest spracowany i bez żadnej dziurki ;)

Link to comment
Share on other sites

kupiłam Konga Bounzera ... dla psa 11 kg- mała szczęka  rozmiar M (nie ma mniejszych) - pasuje

zabawa podczas spaceru niesamowita !!!!

nie jest to zabawka do "memłania" tylko gonienia za nią ... dodatkowo u mojego mniejszego psa jest tak, że mu ona z pyska często wypada i leci w nieprzewidzianym kierunku ...co jeszcze uatrakcyjnia zabawę 

 

wygląda to tak

ms0tic.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...