Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Dzisiaj w TK Maxx widziałam dużą, porządną piłkę z porządnej, twardej gumy (serio, nie dałam rady ścisnąć nawet obiema rękami).
Cena to 45zł, ale myślę, że dla psiego niszczyciela się nada ;)
Szukajcie w swoich (a jak nie, to mogę kupić, jeśli jeszcze będzie)!

Link to comment
Share on other sites

Szukam niedrogiej, powszechnie dostępnej w sklepach zoo stacjonarnych zabawki dla 4 kilowego bolonka. 

Niezbyt wiem co takowemu kupić na urodzinki. Zazwyczaj preferuje miękkie zabawki, maskotki itp. Nie lubi piłeczek. 

 

 Szukam zabaweczki do 20 zł  :terazpol:

 

 

Mój maltańczyk oraz jamnikowaty Docencik uwielbiają bawić się zwykłym prosiaczkiem z zoologa. Na zdjęciu w lewym dolnym rogu. Koniecznie najmniejszy  rozmiar, identyczny większy nie cieszy się już żadnym zainteresowaniem ;). 

 

10983861_858396550889093_779450601511705

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A wie ktoś z was jak sie sprawuje kong water wubba? Zaznaczam że Kapsel nie zniszczył nawet zabawki  tesco a ma ją od malego :)

 

Mój pies nie zniszczył jeszcze ani jednej zabawki... No dobra, odgryzł nosek winylowej parówce! Ale kong water wubba ma zbyt słaby materiał do fajnej zabawy, chyba, że będzie służył jedynie do aportu. Nam służył również do przeciągania i szarpania i niestety materiał był cały w dziurach i ostatecznie się popruł. Tak czy inaczej - zabawka była szałowa :D

Link to comment
Share on other sites

11053247_512638982208388_539403014145225                              

 

 U nas hiciorem jest zwykła piła trixi dentafun mietowa. Za 13 zł a taka wytrzymała  :loveu:  W środek pakujemy ser, mieso, ryż, smaczki. Teraz w porze cieplej zamrażamy papke z kociej karmy, bulion, paszteciki applaws i oczywiście serek. Mały to uwielbia :) Moge po kolei wklejać zdjęcia zabawek i ich recenzje. Chce ktoś?

Link to comment
Share on other sites

a ma ktoś coś takiego http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=14644

Kong Bounzer

My mamy i bardzo polecamy ;)

tylko musisz dobrać odpowiedni rozmiar, ja dla ONków mam Lkę.

http://ukalyny.blogspot.com/2014/09/kong-bounzer.html

 

moje po wielu godzinach memłania nie zrobiły ani jednej dziurki. Uwielbiają tą zabawkę. Owszem nie jest to zabawka niezniszczalna, bo znajomy pies zrobił dziurę pryz uchwycie, ale bardzo wytrzymała i moim zdaniem, warta swojej ceny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...