Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Są dostępne na karusku ewentualnie tutaj https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152587539532019&set=oa.188958777908674&type=3&theater ;)

Ten link co podałaś to cena bardziej mi pasuje do Mki, więc możesz się rozczarować jak przyjdzie, ale przesyłka też dziwnie droga :P

 

edit

ciekawe ceny chuckitów http://4-paws.com.pl/Chuckit-Ultra-Tug-Medium-%5B231201%5D,p,15761

zwłaszcza piłek w zestawach :P

Link to comment
Share on other sites

Noo właśnie, wszystko tam jest jakoś dziwnie tanie, hmmm... :P

Dzięki za linka do facebooka ;) na karusku już widziałam że są

A wy jaki rozmiar macie? W ogóle jak z tymi rozmiarami jest, bo na niektórych stronach jest napisane że 13cm to L-ka, a na innych że M-ka...

Link to comment
Share on other sites

 mi się wydaje, że te wymiary z fb są prawidłowe. Ta czarna, którą mieliśmy była kupiona jako L 13cm https://lh3.googleusercontent.com/-YzSkwkjn4q0/VFyLPCtuVHI/AAAAAAAAE3Q/LtanzEFKPKc/s600/DSC_0954.JPG

po rozerwaniu chciałam kolejną tej samej wielkości więc znowu kupiłam 13cm ale dostałam dużo mniejszą. Pomierzyłam i faktycznie wychodzi, że czarna ma więcej niż 13cm i np do tej czerwonej nie wcisnę już lateksowej piszczącej jak do tej większej :P

S (ok. 9 cm) czerwona, zielona i niebieska 25 zł
M (ok. 13 cm) czerwona, zielona i niebieska 35 zł
L (ok. 17 cm) niebieska i zielona 40 zł

 

 

tu porównanie do cracle balla https://lh4.googleusercontent.com/-doSqacOaa9s/U85YBIpJPFI/AAAAAAAAEF8/94PgTM1p9tE/s650/DSC_0628-005.JPG

Lka to słuszny wymiar do szarpania, nam ta Mka zdecydowanie teraz wystarcza, a i tak planuję jeszcze zakup Ski :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja na holee rollera się już długo czaję i czekam na pretekst by kupić ;) też nwm czy wziąć Mkę, wielu osobom pasuje, mi w sumie też, bo Lka może być za duża dla collie i mikropsa, znowu o Mkę boję się, że dwa colaki ją rozwala. Chyba jednak wezmę Mkę. Jak już się zdecyduje ją kupić, bi zawsze nim kupie jakąś droższą zabawkę to mija trochę czasu :/

Link to comment
Share on other sites

Chcę kupić psu nowa zabawke. Zastanawiam się nad hol ee cuzem i wubba.
Jednak wydaje mi się,ze shih moze mieć problemy z wzięciem do mordki cuza, który jest twardy. Wubba jest zdecydowanie mniejsza i miekka,przez co będzie duz wygodniejsza dla Luckiego.
Dobrze kombinuje?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Skę spokojnie weźmie. Tutaj foto jak moja sucz zgniata to w czasie zwykłego memłania, więc nie wysila się przy tym specjalnie, a zabawka zgnieciona na pół. Z wubbą czegoś takiego nie zaobserwowałam, nawet jak bawimy się w przeciąganie, to sucz nie jest w stanie tak jej ścisnąć.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wubbę to mój  pies rozprawił się z nią w 15 minut. Miałam wtedy jeszcze tylko jednego jamnikowatego kundelka. Chyba shih nie są tak niszczycielskie, więc u Ciebie może się sprawdzi.

 

Moje psy mają też Cuza i na razie jest cały, ale nie zostawiam im do gryzienia, tylko chowam po zabawie. Kupiłam  go okazyjnie w TK MAXX-ie - rozmiar L, bo tylko taki był ;) .  Pies waży 11 kg, w typie teriera i polubił tę zabawkę, a jest wybredny. Np. tej piłki ażurowej, którą wiele psów się bawi,  nie chce zupełnie wziąć do pyska :(. Cuz jest dosyć miękki i elastyczny, ze względu na to, że jest duży, służy nam też do przeciągania. 

 

 

Ogólnie to polecam Cuza, natomiast wubbę tylko dla delikatniejszych psów. 

Link to comment
Share on other sites

Ulubiona zabawa mojego psa z Wubbą to złapać za macki i kręcić dookoła siebie częścią piłeczkową :-D. Mam średniego psa(rozmiar zabawki adekwatny), nieniszczącego i potwierdzam, że wubba jest wyjątkowo delikatną zabawką.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co mamy od wtorku naszego hol-ee rollera i jestem załamana bo Ajra się  nim nie chce bawić... Totalna olewka z jej strony :(

Próbowałam ją nakręcać, ale nie, pies się w ogóle tą piłką nie interesuje...

Dzisiaj włożyłam do niej piszczącą piłkę do środka i bez zmian - nie jest dla niej ani trochę ciekawa...

Nie wiem czy jeszcze ją trzymać czy lepiej od razu sprzedać..

Link to comment
Share on other sites

A bawi się szarpakami polarowymi? Spróbowałabym go podczepić lub bawić się jednym, a ażurową w drugiej ręce trzymać za plecami i w czasie największego nakręcenia przekierować ją na piłkę.

Ewentualnie zabawa z innym psem, macie kogoś takiego w pobliżu kto pobawiłby się hol-ee-rollerem? może Ajra podpatrzyłaby i zaczęła przeciągać się najpierw z innym psem, potem z Tobą ;)

 

Niektórzy wrzucają tam jakieś kurze łapki lub skrawki materiałów z pochowanymi smaczkami.

Link to comment
Share on other sites

Z ażurówką u Gandzi to u nas poszło jak z każdą inną piłką. Ale suczce zrobiłam inny numer, bo rzucałam jej jedną zabawkę (kong safestix), samcowi ażurówkę i w pewnym momencie pomyliłam kolejność wyrzutów i samiec pognał po konga, a suce rzuciłam ażurówkę. Pobiegła, chwyciła, puściła zdziwiona i przyniosła i wpadła w uwielbienie dla tej zabawki.

 

Bo ta moja suczka to też nie lubi każdej zabawki, ale ta jej się spodobała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...