Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Stwierdziłam, że psisko ma trochę mało zabawek w sumie, a że dość konkretną sumkę udało mi się uzbierać to... zaszalałam.  :grins: Co najlepsze, szaleństwo nadal trwa i nie wiem czym się skończy.  :siara:

Skończy się jak zwykle... bankructwem :D

 

Nam w sumie teraz też przybyło sporo zabawek...

 

2 piłki trixie, na które chorowałam...no i wzięłam rozmiar Duże, 7cm, dla Poczwarów i duże mi się wydają... zobaczymy jak psom przypasuje...

2 Hyper Pet Skinz Lis i Szop

1 skinneeez Szakal

1 Kong Extreme

 

A miło nie być żadnej nowej zabawki :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś tutaj już wstawiałam http://i61.tinypic.com/2hzr3oy.jpg 

http://i62.tinypic.com/20a56a0.jpg

Mka wydawała się mała ale teraz uważam, że to był jednak nasz must have - idealnie mieści się w kieszeni i nie muszę nosić żadnych toreb czy plecaków ;) Lemon chyba dobrze mi się wydaje, że jest drobną suczką więc na pewno będzie dobra :)

Link to comment
Share on other sites

 

Super, dziękuje za zdjęcie! powinno być ok jeśli chodzi o samą piłkę,

 

ale do szarpania raczej sie nie nada, będzie za duża, a szkoda bo myślałam o tej:

orbee-fetch-ball-w-rope-display.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/374433

Wzięłam na próbę dwie i szczerze mówiąc jestem zachwycona :P Nie wiem jak się sprawdzi przy psach, które brutalnie traktują piłkę, ale mam jednego aportującego bez podgryzania, a drugiego memłającego intensywnie i obie żyją. Fajnie się odbijają, porównywalnie do squeeza i orki. Psy oszalały :D

Link to comment
Share on other sites

Gezowa - to ulubione piłeczki mojego psa, zdecydowanie woli je od konga Squeezz Ball :D Super się odbijają, piszczą, a pies uwielbia je sobie przeżuwać jak niesie. Niestety różnie było z piszczałką - raz mojej znajomej przyszła piłeczka i już nie piszczała, mi dwie przestały piszczeć po 2-3 tygodniach. Ale miałam jedną, która piszczała 4 miesiące - aż ją zgubiłam :) żadna z piłeczek się nie zniszczyła (śrenio niszczycielki border). Niestety gubią się, ale trudno to uznać za wadę, bo ja gubię/wieszam na drzewach wszystkie piłki :) dla mnie powinni robić takie piłki-bumerangi, co same wracają.

Link to comment
Share on other sites

Do nas doszły ostatnio pullery, nie sądziłam, że zwykłe ringo może być aż tak fajne! Zastanawiam się tylko jak długo przeżyje, bo po każdej zabawie jest coraz więcej dziur po zębach.

 

10852951_992523984110094_1102821837_n.jp

mam takie same spostrzeżenia. Psy oszalały na jego punkcie, ale ilość dziur po jednej zabawie jest spora.

Link to comment
Share on other sites

Zależy do nauki czego konkretnie tak naprawdę. Lata średnio, w końcu to gumowe ;) ale na wytrzymałość nie narzekam. Mam jedno ponad dwa lata, służyło dzielnie jako nagroda przy przynoszeniu plastikowego dysku, a pies (16kg) szarpie się tak, że chce rozerwać wszystko, wiesza się na tym i w sumie prócz faktu, że jest tak usyfione, że nie widać jaki to był kolor to jest w stanie bardzo dobrym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...