Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Nie macałam nigdy tej zabawki, ale trochę powinna wytrzymać. A nie myślałaś o jakiejś zabawce z konga extreme? Albo kongu traxx? 

do tych zabawek z klasycznej linii konga mam zaufanie, młoda męczy je codziennie i nawet śladu nie ma. 
 

Mam jeszcze pytanie do znawców dyskow. Młoda uwielbia aportować frisbee, dużo większą frajdę jej to sprawia niz przynoszenie piłek, nawet safestixa. Teraz mamy dysk CS, ale już jest trochę zjechany, mimo tego że używa go tylko do zabawy z nami. 
Zastanawiam się nad następcą. Szukam dysku który jest trwały, ale jednoczeście przyjemny dla psa, taki którym psiak się chętnie szarpie, 
Myślałam nad dyskiem konga, ale nie wiem jak z jego wytrzymałością. Może lepiej jakiś z profesjonalnych dysków? 
Zaznaczam od razu, że robimy to tylko dla zabawy, nie mam zacięcia do frisbee, więc dysk nie musi pięknie latać. Byle by nie rozsypał się szybko i byl przyjemny przy lekkim szarpaniu (w nagrodę za przyniesienie). 

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym kupić Młodemu szarpaki polarowe, ale kompletnie się nie orientuję gdzie najlepiej kupić szarpaki. Na Fun4Dog akurat nie ma... 

 

Zrobić samemu, kupić kocyk polarowy(albo w szmateksie szaliki polarowe), pociąć na paski i zapleść jak żyłki filo czy jakoś tak. Wyjdzie ci dużo taniej.

 

Ktoś ma może konga leo albo mike? Jak to się sprawdza?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będąc w zoolooogiku obok szkoły zauważyłem zabawki comfy, przyjechały wraz z nową dostawą *-* Początkowo nie zwrociłem uwagi, ale ciekawość była silniejsza ode mnie. Po pierwsze, zdziwiłem się ceną. Myślałem, że będą one kosztować coś ~20-25zł. Jak się okazało najtańśza kosztowała 8.50 a najdroższa 12.50, więc naprawdę nie dużo. Już miałem brać, ale jak zwykle byłem niezdecydowany, i tutaj rodzi się moje pytanie ;p
Zastanawiam się pomiędzy tymi trzema:

http://comfypet.pl/pl/offer/product/product/7290
http://comfypet.pl/pl/offer/product/product/7304
http://comfypet.pl/pl/offer/product/product/7306

Ktoś miał i może powiedzieć coś o nich? Moją uwagę szczególnie przykuł patyczek...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam na wystawię i kupiłam tylko dwie zabawki :loveu:

 

piłka, na którą baaardzo długo chorowałam.

DSC_0035_zps3f173cd7.jpg

 

 

kupiłam coś, co nigdy mnie nie interesowało i kupić nigdy nie chciałam... ale cena była tak korzystna, że grzechem byłoby nie skorzystać. I tak oto staliśmy się właścicielami Pullera ;) dałam za niego 25zł!!

DSC_0038_zps1c018645.jpg

 

 

i Soniula dostała od dogociotki zabawki, tak bardzo w jej typie

DSC_0044_zpsa86e0154.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja za to kupiłam piłkę ażurową z szarpakiem od Woof szarpaki polarowe. Piłka w kształcie rugby - fantastyczna, super się nią można bawić i motywować. Natomiast dopleciony do niej szarpak to totalna porażka. W ogóle nie amortyzuje, rozciąga się tak, że jest jak cienka linka, upleciony bardzo luźno, z cienkiego polaru. Zamierzam go obciąć i upleść sama, bo ten się zupełnie nie nadaje do niczego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to ja mam coś ekstra - każdy szarpak taniej o 10 zł plus do kolejnych 12 zamówień dodatkowy mały szarpaczek gratis. Kto się skusi? :) szczegóły tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/97225-sprzedamoddamkupi%C4%99-psie-akcesoria/?p=15807622

 


 

 

 

 

Muszę przyznać, że bez przekonania zamówiłam u Maghda szarpaki. Szczególnie, ze mam bulteriera, który nie obchodzi się  łagodnie z zabawkami.

Mamy dwa gryzaki, oba żyją i sprawiają psu mega frajdę. Jest czyste szaleństwo. :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Puller za 25zł? Mogłaś nam też kupić. 
Ja się czaje na niego, ale poczekam do jakiejś wystawy, może gdzieś będzie w korzystnej cenie. 

wiesz, sama byłam w szoku... pomyślałam o tym, jak już wyszłam z wystawy.

na stoisku firmowym Pullerów były w normalnych cenach. Ja kupiłam przy stoisku z smyczami itp. U Pani, która chyba była z Czech :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz, sama byłam w szoku... pomyślałam o tym, jak już wyszłam z wystawy.

na stoisku firmowym Pullerów były w normalnych cenach. Ja kupiłam przy stoisku z smyczami itp. U Pani, która chyba była z Czech :)

 

 

To chyba wszystko wyjaśnia, tam mają dużo tańsze akcesoria dla psów niż u nas.

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać, że bez przekonania zamówiłam u Maghda szarpaki. Szczególnie, ze mam bulteriera, który nie obchodzi się  łagodnie z zabawkami.
Mamy dwa gryzaki, oba żyją i sprawiają psu mega frajdę. Jest czyste szaleństwo. :laugh2_2:


Nawet nie wiesz, jak się cieszę :D Tymbardziej, że nie testowałam ich na bullowatych, więc miło słyszeć, że mój sposób na szycie szarpaczków się sprawdził ;) Dziękuję za Twoją opinię ;)
Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiesz, jak się cieszę :D Tymbardziej, że nie testowałam ich na bullowatych, więc miło słyszeć, że mój sposób na szycie szarpaczków się sprawdził ;) Dziękuję za Twoją opinię ;)

Jedyne co bym zmodyfikowala to pasek/uchwyt. Moj psiur w zabawie zapomina sie calkowicie i lapie swoja paszcza gdzie popadnie. Bezpieczniej dla palcow byloby miec ten bufor bezpieczenstwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...