Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']Ja sobie ją chwalę, mamy ją 2 lata i praktycznie zero zniszczeń, a korzystają z niej dwa psy i jest to nasza ulubiona zabawka do szarpania ;)[/QUOTE]
Ta Water Wubba? To w szoku jestem. Nasza po 3 pływaniach zaczęła się rozpruwać. A z psem się nawet nie szarpaliśmy (bo wyglądała na mało trwałą zabawkę). Do szarpania u nas była piłka z Chuckit, a do gryzienia Kong Extreme.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Zależy, jaka Wubba.
Przed wakacjami szukałam jakiejś zabawki nad morze i padło na coś od Konga.
Po obejrzeniu i wymacaniu Wubby Wet (Water) od razu ją odrzuciłam - neopren wydaje się strasznie nietrwały i przy moim mocno szarpiącym psie długo by nie przetrwał.
Całe szczęście w Kakadu znalazłam na promocji (po 25zł małego i 35zł dużego) zwykłego Konga Wubbę.
Po przeczytaniu na necie, że zabawka pływa, choć nasiąka wodą i długo schnie, co według mnie nie do końca jest prawdą, bo wysycha tyle, ile przeciętna niepływająca zabawka jednak ją kupiłam.
Dodatkową zaletą jest też piszczałka w środku.
Teraz, po (ponad) miesiącu zabawy, mogę stwierdzić, że śmiało nadaje się dla mocno szarpiącego psa, bo materiał jest dosyć gruby.
W naszym Kongu wyciągnęła się nieznacznie tylko jedna "macka", bo pies długo na niej wisiał.
Także za taką cenę, myślę, że warto kupić tą zabawkę.
[/QUOTE]
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że zwykła Wubba nadaje się do pływania ... Bo wyglądała na znacznie trwalszą od Wubby typowo wodnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogha'] Mamy też goodcuz, też polecamy[/QUOTE]

A jaki masz rozmiar good cuz?

[quote name='Rosiczka']A żelek rozmiar M to ile ma mniej więcej centymetrów :) ? Nie znalazłam informacji o konkretnej wielkości i nie wiem czy M-ka czy L-ka dla nas będzie lepsza :)[/QUOTE]

Świnka ma wysokość ok. 5cm.

[quote name='Talia']Illusion Ty masz eMkę?
Fajne to to :loveu:[/QUOTE]

Tak, M.

Poza świnką doszła też mała piłka ażurowa i osiołek z Konga. Mam wrażenie, że ten osiołek wyjątkowo podoba się suczy, ale jedna piszczałka już nie działa (wow, pierwsza piszczałka, którą załatwił mój pies).

[IMG]https://farm4.staticflickr.com/3874/15135234102_623fa1f6cc_z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hello,
Poczytałam sobie trochę ten wątek i to był błąd, bo zamówiłam masę zabawek..
Tłumacząc sobie, że przecież mam szczyla, więc zabawek nigdy za dużo! :P

Powiedzcie mi, czy Kong Bounzer nadaje się dla szczyla wymieniającego właśnie zęby?
Potrzebuję różnorodnych zabawek, na których będzie się mogła moja moja pirania wyżywać (zamiast na butach czy meblach).
Mamy już sporo, ale nic podobnego do Bounzera, więc mnie kusi. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='85llola']Illusion, u kogo skladalas zamowienie na te zabawki? Marzy mi sie ten squiggles:(
(I dziekujemy za azurowke, wszedzie szukalam starej edycji hol-ee rollera!!)[/QUOTE]

U Pauliny od Hippisa ;). Squiggles jest naprawdę fajny, ale zastanawiam się czy Kong go nie wycofuje już, na stronie producenta jest tylko słonik i rzadko na nie trafiam przeglądając ofertę różnych sklepów. A fajne są, szczególnie ten osiołek i króliczek :loveu:.
Tęsknimy za naszym czerwonym ażurem, trzeba go za jakiś czas zastąpić :evil_lol:.

[quote name='Niewyspana']W Fun4dog mają jeszcze pomarańczowego Jelsa (to chyba lew?) w rozmiarze M - musiałam z ciekawości sprawdzić :diabloti:
A wie ktoś, jakie są wymiary L z Jelsów?
5cm to dla nas trochę za mało.[/QUOTE]

To pomarańczowe to bóbr :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Porównanie wielkości - hipopotam L, świnka M ;)
[URL]http://beata.boo.pl/dogs/DSC_791.jpg[/URL][/QUOTE]

Czyli wnioskuję, że ma jakieś 7/8cm. Muszę się poważnie zastanowić... :diabloti:

[B]PALATINA [/B]- Nie polecam Bounzera dla szczeniaka.
Zależy, jaki wielkościowo jest szczeniak, ale najmniejszy Bounzer to jakieś 15/9cm.
W dodatku guma nie jest zbyt gruba i myślę, że jakby się mocno zawziął, to by ją poszatkował.
Dlatego ja swojego odsprzedałam.
W dodatku pies lubił gryźć tą górną część, "z dziurką".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']

[B]PALATINA [/B]- Nie polecam Bounzera dla szczeniaka.
Zależy, jaki wielkościowo jest szczeniak, ale najmniejszy Bounzer to jakieś 15/9cm.
W dodatku guma nie jest zbyt gruba i myślę, że jakby się mocno zawziął, to by ją poszatkował.
Dlatego ja swojego odsprzedałam.
W dodatku pies lubił gryźć tą górną część, "z dziurką".[/QUOTE]

Szczeniak PONa. Teraz ma 4 miesiące i 8 kg (albo i więcej, bo już jej kilka dni nie ważyłam, a rośnie błyskawicznie).
Generalnie nie niszczy zabawek (pogryzła tylko kostkę uszytą z takiej sztucznej zamszowej skóry, ze sznurem).
Dorosłe PONy też nigdy mi nie zniszczyły żadnej zabawki. Nawet miękkie piankowe piłki starczają nam na wiele lat.
Na razie jedną z ulubionych zabawek mojej Pajdy jest chrumkająca świnka. Dziamgoli ją każdego dnia, a na świni nie ma żadnych śladów zębów (dodam, że ta świnia ma już z 6 lat - jest jeszcze po moim poprzednim psie). Lubi też Kongi Wubba (ma 3 różne, S i L).

Link to comment
Share on other sites

Ja w końcu zamówiłam futerka z DogStyle. Trochę długo trwało dogadanie się, ale nie ma tragedii. Zamówiłam dwa zwykłe z amortyzatorami i dostaliśmy gratis piłkę z futerkiem w zamian za napisanie recenzji. Soni się podobają bardzo, wzięłam je właśnie z myślą o motywowaniu jej, bo ją to kiedyś ciężko było na szarpanie namówić, a uwielbia miękkie futrzaki i pomyślałam, że amortyzator zachęci ją do ciągnięcia. Sprawdzają się super, futerko skleja się jak pies je oślini, ale nie jest tak źle. Za to z Kermitem boję się nimi bawić, żeby ich nie zniszczył, to będą tylko zabaweczki dla delikatnej Sońci ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Ja w końcu zamówiłam futerka z DogStyle. Trochę długo trwało dogadanie się, ale nie ma tragedii. Zamówiłam dwa zwykłe z amortyzatorami i dostaliśmy gratis piłkę z futerkiem w zamian za napisanie recenzji. Soni się podobają bardzo, wzięłam je właśnie z myślą o motywowaniu jej, bo ją to kiedyś ciężko było na szarpanie namówić, a uwielbia miękkie futrzaki i pomyślałam, że amortyzator zachęci ją do ciągnięcia. Sprawdzają się super, futerko skleja się jak pies je oślini, ale nie jest tak źle. Za to z Kermitem boję się nimi bawić, żeby ich nie zniszczył, to będą tylko zabaweczki dla delikatnej Sońci ;).[/QUOTE]

Jak? Bo mi się okropnie podobają te szarpaki, ale nie mają ich jeszcze w stałej ofercie ;(

Link to comment
Share on other sites

Jest taka stronka gdzie się zamawia tak jakby prenumeratę dla psiaków i dostaje się pudełko z różnymi najnowszymi gadżetami. Tylko kurczę nie pamietam jak to się nazywa. Ale wiem że widziałam w filmiku na yt MójPsiŚwiat. Z resztą zabawki można porobić samemu też, bo niestety te typowo psie są dość drogie i nie każdego na nie stać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...