Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Ja kupilam wkoncu wubbe rozm L i wkoncu psy sie zainteresowaly. Mialam Ske do tej pory i nie dalo sie wogole tym szarpac, bo im ciezko bylo zlapac.

Kupilam tez te pilke z trixie, czerwona na sznurku, faktycznie sznurek fajny do trzymania, pilka tez ok, fajna malutka, ale moja menda dalej trzyma tylko za sznurek, pilka jest tylko nieistotnym dodatkiem. Moze jak juz opanuje aportowanie bez szarpania sie po przynoszeniu to zaczne mu rzucac pilki bez sznurka.

Aaaa jeszcze zamowilam rogz grinz :P bo mi brakowalo do darmowej wysylki :P

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka mimo, że umiała aportować piłki i lubiła przeciągać się szarpakiem (ale piłki zawsze naj) to jak miała piłkę na sznurku, też łapała za sznurek. Nauczyłam ją przeciągać się piłką na sznurku łapiąc za piłkę dzięki piłce ażurowej :).


Ma ktoś na sprzedaż piszczącą świnkę (jels) z konga w rozmiarze M? W Fun4Dog chyba nieprędko będzie dostawa, bo wszystkie zwierzaki są, tylko te świnki wykupione :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja moge odsprzedac swoja bo chcalam kupic Lke.

Z pilka azurowa sprobuje ;)[/QUOTE]

Jak jest sprawna piszczałka i w ładnym stanie to biorę! Napisz mi więcej info i cenę na priv :).

Dodam z tą ażurową, że na początku bawiłam się nią normalnie trzymając piłkę w ręku, rzucając itd., a któregoś dnia przymocowałam do niej szarpak jako sznurek, suk zamiast na szarpak rzucił się na sznurek i tak już jej zostało. Teraz w ogóle nie łapie za sznurki i przeciąga się wszystkimi zasznurkowanymi piłkami :).

Link to comment
Share on other sites

możecie mi pomóc jaki rozmiar tych piłek [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/pilka/194239[/url] dla psa wielkosci spaniela? myślałam nad m-ką alenie wiem czy nie za duże? a i czy one jakoś głośno piszczą?
idzie do mnie safestix wziełam s-ke mam nadzieję, że będzie dobra ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zahirka11']możecie mi pomóc jaki rozmiar tych piłek [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/pilka/194239[/URL] dla psa wielkosci spaniela? myślałam nad m-ką alenie wiem czy nie za duże? a i czy one jakoś głośno piszczą?
idzie do mnie safestix wziełam s-ke mam nadzieję, że będzie dobra ;)[/QUOTE]
Mki są mniej więcej jak zwykłe tenisówki , myślę że będą idealna na psa wielkości spaniela .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Mki są mniej więcej jak zwykłe tenisówki , myślę że będą idealna na psa wielkości spaniela .[/QUOTE]

hmm ok, dzięki w takim razie spróbuję z m-ką ;) a wubby też m-ke brać? bo safetixa mam s-ke, nie wiem jak te wubby wyglądają ;P

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli już jesteśmy przy tym temacie...
Już od dawna noszę się z zamiarem kupienia mojemu psu jakiejś Wubby do wody, ale teraz pytania :

Czy inne rodzaje Wubby (np. Ballistics Friends) też unoszą się dobrze na wodzie?
Ile schnie zabawka z tego grubszego materiału?
Będzie dosyć widoczna w wodzie?

Mam pewne obawy co do Water Wubby ze względu na neopren.
Po opiniach wnioskuję, że długo by ona u nas nie pożyła, dlatego szukam czegoś z grubszego materiału, co nie będzie miało niezliczonych śladów po zębach po pierwszym wypadzie nad wodę.

Chyba, że polecicie jakieś inne, godne uwagi, zabawki nad wodę, którymi m.in. można się przeciągać w niej z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zahirka11']ooo nawet nie wiedziałam :lol: ale l-ka będzie dobra do aportowania?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że spaniel bez problemu zaaportuje L-kę, ja mam foksa wielkości spaniela i mam zamiar kupić L. S-ka będzie za mała do szarpania ;)

Link to comment
Share on other sites

Nasza wubba hipopotam pływa i schnie dość długo ;). A co do rozmiarów, to tutaj toller z Ską:

[url]https://www.facebook.com/202913456429602/photos/pb.202913456429602.-2207520000.1399666101./533162043404740/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-a-fra.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-prn2%2Ft1.0-9%2F1157696_533162043404740_2008108270_n.jpg&size=800%2C533&fbid=533162043404740[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pies ok 52cm w kłębie, niecałe 18kg i wubba L

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y1WD9FHzKUU/U23zw7p9cBI/AAAAAAAAcB8/Neg-EzcvlOc/w640-h427-no/IMG_6474.JPG[/IMG]

Bardzo mu się spodobała, odkrył, że jak mocniej ją złapie to piszczy i się teraz nad nią znęca :D A on raczej był delikatny...
Tybetan też ją aportował, bo ma frędzle :evil_lol: A tybetan uznaje tylko szarpaki i patyki.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś wie, w którym sklepie internetowym dostanę Konga Wubba Ballistics Friends L (to te zwierzaczki)?
Chciałam zamówić w Zooplusie z karmą, ale tam jest tylko ta neoprenowa Wubba (a tej nie chcę - macałam dzisiaj w zoologu i na 100% jest za delikatna dla mojego)...
I w jakiejś w miarę ludzkiej cenie...

Chyba, że ktoś chętny odsprzedać?

EDIT : Jeszcze pytanie - Kong Safestix nie pływa, prawda?

Edited by Niewyspana
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Ktoś wie, w którym sklepie internetowym dostanę Konga Wubba Ballistics Friends L (to te zwierzaczki)?
Chciałam zamówić w Zooplusie z karmą, ale tam jest tylko ta neoprenowa Wubba (a tej nie chcę - macałam dzisiaj w zoologu i na 100% jest za delikatna dla mojego)...
I w jakiejś w miarę ludzkiej cenie...[/QUOTE]
[url]http://toys4dogs.pl/kong-wubba-ballistic-friends-l,id137.html[/url]

Cena chyba dość standardowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...