Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

U nas furore robi nowa dziewczyna Kundla :D
[IMG]http://i.imgur.com/aSN9fNL.jpg[/IMG]

Kupiona w walentynki ale bardziej z okazji kastracji, niż z miłości :diabloti:

O dziwo jeszcze daje rade, coraz mniej piszczy ale pies z tym szaleje aż miło patrzeć- jedyna zabawka, która sam się bawi, ew jak mu sie znudzi to nam wpycha w ręce taką obślinioną już żeby mu gdzies po chałupie porzucać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']
Potrzebuję coś piszczącego do aportowania i szarpania. Poza kongiem squeezz nic ciekawego nie znalazłam, a boję się, że piszczałka szybko się zepsuje :roll:[/QUOTE]


Nie polecam Squeezz'a na dzień dzisiejszy przez błędną serię... Za to polecam KONG'a Tugger - knots. Ja posiadam żabę. Piszczy, ma szarpak i jest fajne do aportowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Endher']Może Wubba?[/QUOTE]
Hmm, może ;) no i pływa, co też może się przydać.
[quote name='fridaso']Nie polecam Squeezz'a na dzień dzisiejszy przez błędną serię... Za to polecam KONG'a Tugger - knots. Ja posiadam żabę. Piszczy, ma szarpak i jest fajne do aportowania.[/QUOTE]

Pies nakręca się na szarpak, takie zabawki mają podobną strukturę, więc raczej się nie przydadzą. Potrzebuję coś bardziej gumowego, twardego, ciężkiego. Dlatego właśnie ten squeezz by mi odpowiadał- gumowa, piszcząca piłeczka na sznurku była by idealna :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Super się nimi szarpie z psem, są dość wytrzymałe. Gdyby nie szaprak, mój pies w ogóle nie zwracałby teraz uwagi na jakąkolwiek zabawkę :)[/QUOTE]

Właśnie zastanawiałam się, jak bardzo można te szarpaki nazwać "wytrzymałymi".
Polecacie je zdecydowanie bardziej od sznurowych szarpaków?

Edited by Skyy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Właśnie zastanawiałam się, jak bardzo można te szarpaki nazwać "wytrzymałymi".
Polecacie je zdeydowanie bardziej od sznurowych szarpaków?[/QUOTE]

Nie zostawiam go psu do memlania, to zwykły polar. Szarpanie, aportowanie na spacerach wytrzymuje bardzo dlugo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ley']Właśnie przyszłam tu pytać o piłki Kong Sgueezz. :roll: Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć na pytanie jakie one są twarde? Mam psa który preferuje piłki miękkie, takie lateksowe(?) jak są te kurczaki. Ale chciałabym coś co będzie piszczało dłużej niż tydzień :([/QUOTE]
Jeśli pies ma problemy z zabawą piłkami znacznie twardszymi od lateksowych, to raczej rozglądałabym się za czymś innym. Przepaść w twardości tych materiałów jest spora.

Link to comment
Share on other sites

No Mka przyszła wadliwa, zamówiłam L - ale użyty raz.. no i żyje, ale tylko dlatego, że większa piłka to trudniej trochę memłać. Za jakiś czas znowu kupuję Mkę, bo jednak szał był taki, że nawet jakby non stop się psuły to i tak je będę kupować :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Właśnie zastanawiałam się, jak bardzo można te szarpaki nazwać "wytrzymałymi".
Polecacie je zdecydowanie bardziej od sznurowych szarpaków?[/QUOTE]

taki szarpak do zabawy sam z sobą dla mojego psa nie jest ciekawy. Szarpaki są fajne bo miękkie lekkie, stosunkowo tanie , łatwo wyjąć z kieszeni i fajne do nagradzania prz sobie.

taraz coraz popularniejsz jest alternatywa takie z miktofibry nakładki do mopa z frandzlami. Koszt mniejszy, łatwiej kupić i wytrzymalsze niż szarpaki(minus takich z luźnym splotem, mojego psa ulubionych to że szybko się rozciągają)

Link to comment
Share on other sites

A ja zastanawiam się nad jakąś zabawką dla mikropsiaka... Na razie zamierzam mu kupić piszczące, bo dość szybko rozgryzł poprzednią, w planach mam też piłkę ze sznurkiem, bo lubi się przeciągać ( szarpaka mam ). Piesek naprawdę mały, 3-4,5 kg, mix pekińczyka. Zależy mi na dość wytrzymałej zabawce, takiej, która go na dłużej zajmie i na którą będzie się mógł "nakręcić". Najlepiej do gryzienia i memłania. Squeez'a nie kupię, bo z tego, co przeczytałam, to dość szybko się psują, Bounzer o wiele za duży... Ma ktoś może jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

A ja szukam piłki którą można miętolić... Mamy takie coś ala globus z miękkiej pianki i suka kocha tą piłkę bardziej niż piszczące. Problem jest tego rodzaju, że ta gąbeczka w kontakcie z zębami rwie się na kawałki :( Ktoś zna miękką piłkę która wytrzyma nieco dłużej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ley']Właśnie przyszłam tu pytać o piłki Kong Sgueezz. :roll: Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć na pytanie jakie one są twarde? Mam psa który preferuje piłki miękkie, takie lateksowe(?) jak są te kurczaki. Ale chciałabym coś co będzie piszczało dłużej niż tydzień :([/QUOTE]
W porównaniu do lateksowych zabawek są dużo bardziej twarde. Na początku moja delikatna suczka nie umiała sama zapiszczeć piłeczką Konga. Raz jak mocniej ugryzła to zapiszczała i teraz już mocniej są ściska :)

[quote name='Skyy']Właśnie zastanawiałam się, jak bardzo można te szarpaki nazwać "wytrzymałymi".
Polecacie je zdecydowanie bardziej od sznurowych szarpaków?[/QUOTE]
Dobrze, mocno uplecione szarpaki z polaru są wytrzymałe. Co prawda też się z czasem psują jak mamy silnego psa.

[quote name='wilczek777']A ja szukam piłki którą można miętolić... Mamy takie coś ala globus z miękkiej pianki i suka kocha tą piłkę bardziej niż piszczące. Problem jest tego rodzaju, że ta gąbeczka w kontakcie z zębami rwie się na kawałki :( Ktoś zna miękką piłkę która wytrzyma nieco dłużej?[/QUOTE]
U nas sprawdzają się Hoko Funny. Są miękkie, ale nie rozrywają się tak łatwo. Do tego są tanie więc zawsze można kupić kilka ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DomixX']Ma może ktoś z Was te ażurowe rugby CyberRubber Jak z wytrzymałością?
[IMG]http://fun4dog.pl/userdata/gfx/5f435f97ccb0f20d2c563e29246ebf20.jpg[/IMG][/QUOTE]
Ja mam ale krótko ci dla psa który nie jest wybitnym ciągaczem zabawek. Nie zniszczyła się po paru przeciąganiach u nas, wygląda na w miarę wytrzymałą tylko jakby mam wrażenie że jak się porwie w jednym miejscu to porwie się cała

Link to comment
Share on other sites

Dosyć niedawno kupiłam Xenie piłkę z zooplusa , tą zieloną z term o plastycznej gumy.. Przeglądam karuska.. A TM wpadlam na coś podobnego tyle że z trixie..
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=18007&cat=169[/url]

Co prawda ta jest świeciąca, ale krój ten sam. Czy nie sadzicie że trixie za bardzo szyna wszystko od innych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']No dobra! Szykuję się do zamawiania piłki ażurowej.
Potrzebuję rozmiaru pasującego dla ONki i spanielki :P czy średni byłby akurat?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że dla Owczara to te 13cm. A widziałam, ze mają i te 18 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']No dobra! Szykuję się do zamawiania piłki ażurowej.
Potrzebuję rozmiaru pasującego dla ONki i spanielki :P czy średni byłby akurat?[/QUOTE]

Ja dla swojego spaniela zamawiam właśnie 13cm, więc myślę że dla obu psów ten rozmiar będzie dobry ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...