Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='BBeta']
Info z [URL]http://www.toys4dogs.pl[/URL]
Piłka KONG Squeakair występuje w następujących rozmiarach:
XS - średnica 3,8 cm
S - średnica 5,1 cm
M - średnica 6,4 cm
L - średnica 7,6 cm
XL - średnica 9,9 cm[/QUOTE]

[quote name='gops'][B]Kasia[/B] masz raczej Ske , Mka jest jak tenisówka właśnie a Lka jest bardzo duża .[/QUOTE]

Dzięki, nie mogłam znaleźć w necie rozmiarówki. Czyli jednak S-ka, szkoda. Muszę zakupić więcej tych piłek bo jakością nie powalają a psy zakochane. Jeśli promocja się nie skończy to zaryzykuje i zamówię w przyszłym tygodniu M-ki razem z karmą. Choć wydaje mi się że moje psy pokochały tą piłkę ze względu na jej mały rozmiar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Czy jest szansa, że KONG L będzie trochę trwalszy, niż KONG M?[/QUOTE]


Chodzi o zwykłego KONGA Classic, czerwonego bałwanka ? Raczej nie, bo kongi tego samego rodzaju wykonane są z tego samego materiału, po za tym to zależy od tego, jakiego psa masz, np. duży pies M-kę łatwo zniszczy, a L-ka będzie bardziej dopasowana. Ale jeśli M-ka już się zepsuła, to kup Extreme, może być L-ka, bo więcej jedzenia się zmieści.

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie mi proszę jak się rzuca [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]KONG Squeezz - Piłka z Rączką. Ja generalnie jestem ofiarą, jeżeli chodzi o rzucanie czegokolwiek (najczęściej z impetem trafiam w ziemię jakieś 2 metry przed sobą [/FONT][/COLOR]:oops:) i boję się, że ta "rączka" będzie jeszcze sprawę utrudniać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚLEDZIK']Czy Kong Wubba nadaje się do wodowania? Mam na myśli klasyczną wersję. Boję się, że woda wpłynie jakoś na piszczałkę, czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?[/QUOTE]
Z tego co zasłyszałam, to unosi się na wodzie i piszczałka też daje radę ;). Podobnie zresztą jest z serią Ballistic Friends, która także nie jest stworzona stricte do wody, a mimo to spisuje się w takich warunkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']Guma jest nienaruszona, piłka wygląda jak nowa, ale piszczałka nie działa.

Mi to nie przeszkadza, bo pies uwielbia po prostu aportować. Jednak fajniej by było jakby piszczała, dlatego specjalnie wzięłam rozmiar L, aby Georgia nie brała całej piłki do paszczy i grała serenady :) Jednak piłka po pierwszym spacerze już nie działała.[/QUOTE]Kong squezz ball-Piszczałka nie działa po 1 dniu - szkoda, bo Ax uwielbia miętolenie i piszczenie. Odbija się nieźle, na tym koniec rewelacji. Jest śliska, a po wymemłaniu wręcz wyślizguje się z ręki.

Link to comment
Share on other sites

hej, potrzebuję NAPRAWDE NIEZNISZCZALNEGO gryzaka dla psa, Bionic został zjedzony :roll: a Salma przerzuca się powoli na ładowarki i muszę jej coś kupić. jak na złość Konga nie chce gryźć, chyba jej kształt nie odpowiada.

ta pierwsza z lewej pilka to ta Squezz?
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-OEHdznOkL8Q/UxR8lGfQyXI/AAAAAAAADBk/vzQjQS_zM4I/s640/CAM00132.jpg[/url]
tą górę się odkręca czy jak?

Edited by Rinuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']ta pierwsza z lewej pilka to ta Squezz?
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-OEHdznOkL8Q/UxR8lGfQyXI/AAAAAAAADBk/vzQjQS_zM4I/s640/CAM00132.jpg[/URL]
tą górę się odkręca czy jak?[/QUOTE]
Tak, to Sqeezz. Góry się nie odkręca, ta piłka jest po prostu zrobiona tak jakby z kilku kawałków. Nie służy do napełniania smaczkami tylko po prostu do zabawy jak normalna piłka i ma dziurę, tak że można ją nadziać na sznurek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Tak, to Sqeezz. Góry się nie odkręca, ta piłka jest po prostu zrobiona tak jakby z kilku kawałków. Nie służy do napełniania smaczkami tylko po prostu do zabawy jak normalna piłka i ma dziurę, tak że można ją nadziać na sznurek.[/QUOTE]
No właśnie zastanawiałam się jak ona jest skonstruowana :) dzięki za odpowiedź :)
Nasz Crackle Ball przestal strzelać... ale w sumie Salmie się podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

Wytrzymała ale nie niezniszczalna (moja ma już dobre 2 miesiące , pies dostaje ją co kilka dni na kilkanaście minut ale jak widzę że zaczyna rzuć boki to zabieram i tyle ) .
Rugby firmy trixie , im większy rozmiar tym lepszy , polecam spróbować bo są tanie więc w razie czego nie jest az tak szkoda .
Ja dałam za moją k. 15zł .
[IMG]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1030612.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Naprawdę nikt nie zna niezniszczalnego gryzaka? :cool3:[/QUOTE]

A może zabawki Petstages Orka?
Swego czasu miałam polecane dla Owczarów, tylko ja szukałam wtedy coś na męczenie paszczoszczęki :evil_lol:
No ale nie miałam i nie wiem czy są takie niezniszczalne...


Ja się teraz głowię nad kong bounzer dla Ciaposława... i nie wiem czy warto....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Wytrzymała ale nie niezniszczalna (moja ma już dobre 2 miesiące , pies dostaje ją co kilka dni na kilkanaście minut ale jak widzę że zaczyna rzuć boki to zabieram i tyle ) .
Rugby firmy trixie , im większy rozmiar tym lepszy , polecam spróbować bo są tanie więc w razie czego nie jest az tak szkoda .
Ja dałam za moją k. 15zł .
[IMG]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1030612.jpg[/IMG][/QUOTE]

Mam taką zabawkę dla ONa, co prawda tylko używana jest do trącania nosem i wysypywania smakoli, nie jest gryziona....ale leży już 2 lata na zewnątrz, deszcz czy śnieg i nie jest wcale zniszczona,czy popękana, więc może da radę na trochę:) Polecam, warto spróbować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Mógłby mi ktoś powidzieć, na czym polega wielki sukces ostatnio bardziej i bardziej popularnych szarpaków polarowych? ;-)[/QUOTE]

Super się nimi szarpie z psem, są dość wytrzymałe. Gdyby nie szaprak, mój pies w ogóle nie zwracałby teraz uwagi na jakąkolwiek zabawkę :)

Potrzebuję coś piszczącego do aportowania i szarpania. Poza kongiem squeezz nic ciekawego nie znalazłam, a boję się, że piszczałka szybko się zepsuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...