Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='Rosiczka']U mnie kong squeezz przestał piszczeć podczas pierwszego aportu. Chociaż Georgia do niszczycieli w ogóle nie należy. Na szczęście, brak piszczałki nam w niczym nie przeszkadza :D teraz pora na testy jells :D[/QUOTE]

U mnie kongi squeeze żyją średnio dwa dni :diabloti: Najdłużej żył jeden, chyba dwa tygodnie, ale wypadała mu piszczałka przy mocniejszym ściśnięciu, aż w końcu wypadła na amen :roll:
Potem na spacerze znalazłam zwykłą gumową piłkę, która piszczała nawet, jak była przedziurawiona! Niestety, nawet nie wiem, gdzie taką samą dostać, ciągle szukam... Zgubiła się w końcu :roll: Pomarańczowa w kropki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Dance_macabre, haha wiedzialam ze musze sie spieszyc bo mi dogo wykupi wszystkie :P[/QUOTE]

A dla mnie nie starczyło, ale może i dobrze tak po testujecie i wtedy kupie ;)
A z racji że nie ma jels to toller dostał ring squeezz i bounzer M.
Trochę się boje bounzera rozmiaru dla psa 45cm i 19kg.

Drzałka ja mam dla swojej M i jest w sam raz dla niej więc myślę że L będzie dobra dla boksa.

Edited by dance_macabre
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hahnoto']Taa, zostawiłam sobie tego 8cm Squeezza i moje yorki dają radę:lol: Ale to tylko przez tą fajną dziurkę, inaczej by nie miały jak złapać:eviltong:[/QUOTE]

Mój psiak kocha zabawki, które ledwo łapie... :)
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/agility_sport_psa/fun_sport/119599[/URL]
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/agility_sport_psa/fun_sport/119239[/URL]

Kupuję dla Ozzyego 14stycznia, resztę toru zrobię. :D Chyba,że znajdę kogoś, kto ma używany tor agility do sprzedania. Ja mam do dyspozycji MAKS 230zł. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']Nasz kong squeezz nie piszczy po pierwszym spacerze :roll: a nawet nie jest przegryziony[/QUOTE]
Dziwnie, że niektórym tak szybko psują się te kongi. Naszym ciągle się bawimy i dalej nienaruszony (oprócz wody w środku)

[quote name='Illusion']A ja melduję, że w naszej piłce squeezz zniknęła woda, w końcu! :multi: Chyba z miesiąc na to czekałam.[/QUOTE]
A co jej zrobiłaś? Tak po prostu wyparowała? To poczekamy co będzie z naszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Nic, leżała sobie w koszyku z innymi piłkami :). Piszczy cały czas tak samo i też się dziwię, że u innych tak szybko się psuje, bo ta guma wydaje się dość wytrzymała.[/QUOTE]
Guma jest nienaruszona, piłka wygląda jak nowa, ale piszczałka nie działa.

Mi to nie przeszkadza, bo pies uwielbia po prostu aportować. Jednak fajniej by było jakby piszczała, dlatego specjalnie wzięłam rozmiar L, aby Georgia nie brała całej piłki do paszczy i grała serenady :) Jednak piłka po pierwszym spacerze już nie działała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']U mnie kong squeezz przestał piszczeć podczas pierwszego aportu. Chociaż Georgia do niszczycieli w ogóle nie należy. Na szczęście, brak piszczałki nam w niczym nie przeszkadza :D teraz pora na testy jells :D[/QUOTE]

[quote name='Ada i Fanta']Nasz kong squeezz nie piszczy po pierwszym spacerze :roll: a nawet nie jest przegryziony[/QUOTE]

[quote name='dance_macabre']to już wiem kto mi świnkę M podebrał:lol:

Jestem strasznie ciekawa jaka jest różnica pomiędzy zwykła piłka a jels.

[b]A przy okazji, ktoś pisał że jago squezz zamókł i teraz nie piszczy.[/b] Nasz piła pływała w jeziorze, ruda ślini ją bardzo i piszczałka ma się dobrze a mamy od września. Po wrzuceniu do jeziora nie piszczała chwilę a potem było ok.[/QUOTE]

O. Nasz też tak zdechł. Drugiego dnia po kupieniu ._. Mi to tam nie przeszkadza, ale pies przez kilka dni potem biegał, dusił i takim zawiedzionym wzrokiem patrzył. Fajnie mu się mordowało, a tu nagle zdechło i nie piszczy. Ale nadal jest na nią ogromnie nakręcony.

Mamy Konga Classic Lkę już kilka dni. Śmierdzi gumą jak nie wiem co, ale mniejsza z tym. Piesio zachwycony.
Odkryliśmy nowy zapychacz: rozmemłany widelcem banan i odrobina siemienia lnianego z wodą i kilkoma kulkami karmy - szaleństwo ;D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']O. Nasz też tak zdechł. Drugiego dnia po kupieniu ._. Mi to tam nie przeszkadza, ale pies przez kilka dni potem biegał, dusił i takim zawiedzionym wzrokiem patrzył. Fajnie mu się mordowało, a tu nagle zdechło i nie piszczy. Ale nadal jest na nią ogromnie nakręcony.

Mamy Konga Classic Lkę już kilka dni. Śmierdzi gumą jak nie wiem co, ale mniejsza z tym. Piesio zachwycony.
Odkryliśmy nowy zapychacz: rozmemłany widelcem banan i odrobina siemienia lnianego z wodą i kilkoma kulkami karmy - szaleństwo ;D.[/QUOTE]

A nasz waśnie jest piszczy. Nawet byłam ciekawa czy może z powodu pogody bo piłka ostatnio pływała w październiku więc przedwczoraj zabrałam ją i przy okazji psa nad jeziorko. Po 2min już piszczała.

Dziś odebrałam kongi. Bouzer super, pies zakochany M super rozmiarem dla niej ale za o ring squeezz M mógłby być troszkę większy a tak fajny.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny...
Albo ja jakaś ślepa jestem, albo co, ale nie widzę na Zooplusie Crackle Ball'a - tej niebieskiej piłki (fridaso ma).
Została tylko ta zielona z piszczałką...
U kogoś też jej tam nie widać?

Tak się na nią czaiłam, a że będę zamawiała Wobblera, to chciałam i ją :placz:

[SIZE=1]Chyba, że ma ktoś odsprzedać... [/SIZE]:siara:


************************************************************

I jeszcze przy okazji, żeby się nie powtarzać.
Które zestawienie jest lepsze?

Kong Wobbler + Kong Bounzer
czy
Kong Wobbler + Kong Goodie Bone Extreme + Kong SqueakAir

Psina nie jest jakimś strasznym niszczycielem, ale lubi sobie "pociamkać" zabawki...
Myślę ostro nad Bounzerem, ale na Zooplusie jest tylko jeden rozmiar i nie wiem, czy nie będzie za duży...

Edited by Niewyspana
Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black'][B]Niewyspana [/B]ja bym brała [COLOR=#000000]Kong Wobbler + Kong Bounzer i zapewne sama wzięłabym taki zestaw tylko Bounzer M u nas będzie za duży, a mniejszych bodajże nie ma :([/COLOR][/QUOTE]

Skłaniam się właśnie ku temu zestawieniu, tylko kurcze, nie wiem, czy L Bounzera nie będzie za duża na spaniela...
Bo w Zooplusie mają tylko L...

Ale chyba zamówię, najwyżej później sprzedam...
Teraz tylko czekać tydzień na pojawienie się Wobblera ;p

Edited by Niewyspana
Link to comment
Share on other sites

Piłka crackle ball często pojawia się w magazynie, potem znowu znika. Nie ma u nikogo. Powinna się pojawić przy najbliższej dostawie, mogę spytać się ZOOPLUSa, odpiszą jutro nad ranem. :) Również myślę nad KONG'iem Bounzer, jednak najpierw muszę psiaka nauczyć reagować na zabawki. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Piłka crackle ball często pojawia się w magazynie, potem znowu znika. Nie ma u nikogo. Powinna się pojawić przy najbliższej dostawie, mogę spytać się ZOOPLUSa, odpiszą jutro nad ranem. :) Również myślę nad KONG'iem Bounzer, jednak najpierw muszę psiaka nauczyć reagować na zabawki. :D[/QUOTE]

Pocieszyłaś mnie :)
W takim razie czekamy aż będzie, to przy okazji ją zamówię ;p

Pisałam wczoraj do Zooplusa przez formularz, ale można napisać jeszcze raz, w razie czego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black']Przyszedł dziś do mnie KONG Jels i cóż z żelkiem nie ma nic wspólnego (chyba że kształt zwierzątka) jest to twarda guma z piszczałką i nie robi żadnego wrażenia na moim psie ;) chociaż on uwielbia gumowe zabawki z piszczałką, ale ta najwyraźniej jest za twarda...[/QUOTE]

Moje psy też nie lubią zabawek z twardej gumy. No szkoda, bo ładne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Pocieszyłaś mnie :)
W takim razie czekamy aż będzie, to przy okazji ją zamówię ;p

Pisałam wczoraj do Zooplusa przez formularz, ale można napisać jeszcze raz, w razie czego ;)[/QUOTE]

Sama planuję zakupić jeszcze jedną, bo obecną ma już Frida pół roku, a jak ją nie daj boże zgubimy, lub się jej żywocie skończy - dostanie depresji i nie będzie z domu wychodzić, bo bez crackle ball nie idzie! :loveu: Ech... miałam kupić Ozzy'emu płotek agility i tunel agility.. razem 200zł, ale coś przeczuwam, że on nie znajduje radości w tym całym przeskakiwaniu... skacze, bo mu pani każe, a raczej dzisiaj już omijał miejsce, gdzie przeskakujemy szerokim łukiem, tylko, abym mu nie kazała... Cieszy się psiak z tego,że nie jest w klatce, i nie czerpie radości z agility i zabawek... I zastanawiam się, czy kupować mu ten sprzęt..

Edited by fridaso
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Skłaniam się właśnie ku temu zestawieniu, tylko kurcze, nie wiem, czy L Bounzera nie będzie za duża na spaniela...
Bo w Zooplusie mają tylko L...

Ale chyba zamówię, najwyżej później sprzedam...
Teraz tylko czekać tydzień na pojawienie się Wobblera ;p[/QUOTE]

L dla spaniela będzie za duża, moja suczka ( hardcore jeśli chodzi o aportowanie) daję radę z L-ką, ale już labrador sąsiadów nie chce tej zabawki aportować bo nie potrafi.
na allegro jest m-ka dostępna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']L dla spaniela będzie za duża, moja suczka ( hardcore jeśli chodzi o aportowanie) daję radę z L-ką, ale już labrador sąsiadów nie chce tej zabawki aportować bo nie potrafi.
na allegro jest m-ka dostępna :)[/QUOTE]

Kurde...
Strasznie szkoda, bo tak się nakręciłam na tą zabawkę, ale jak za duża, to nie ma co marnować pieniędzy.

Kupiłabym M, ale nie ma jej dostępnej na Zooplusie, a chciałam, żeby przesyłka była gratis...
Jak kupię gdzie indziej, to dochodzą koszty przesyłki...

No nic, w takim razie na pewno kupuję Wobblera i Crackle Ball, a z Bounzerem poczekamy :)

EDIT : Po namyśle chyba jednak zaryzykujemy i go weźmiemy.
Na Toys4Dogs znalazłam tabelkę - [url]http://toys4dogs.pl/kong-bounzer-m,id330.html[/url] więc teoretycznie rozmiar L powinien być dobry.
Klasycznego Konga też powinniśmy wziąć M, ale mamy większy i lepiej się sprawdza.
W każdym bądź razie dzięki za info.

Edited by Niewyspana
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...