Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Do nas wczoraj doszedł KONG Puppy, rozmiar S (różowy, niestety). Sprawdzian za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że się spisze, jak u nas się wysłuży i będzie w dobrym stanie - prawdopodobnie odsprzedam. ;) Bo wersja Puppy jest "tylko" do 9 miesiąca życia szczenięcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Do nas wczoraj doszedł KONG Puppy, rozmiar S (różowy, niestety). Sprawdzian za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że się spisze, jak u nas się wysłuży i będzie w dobrym stanie - prawdopodobnie odsprzedam. ;) Bo wersja Puppy jest "tylko" do 9 miesiąca życia szczenięcia.[/QUOTE]

hahaha moja suka ma wersje puppy, bo jej kupilam w zestawie dla large puppiego, gdzie byl ten kong, misiek i aport.
samego konga ma do tej pory, reszta maulegla destrukcji.
a w sierpniu bedzie miec drugie urodziny.

serio ten kong mu styknie na cale zycie:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Tylko, że obawiam się iż jak ryjec wariatowi urośnie to ta dziura będzie za mała. Zobaczy się. Ale hańba mi, albowiem jest różowy. :lol:[/QUOTE]

oj tam, pociesz się że psy to daltoniści :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Tylko, że obawiam się iż jak ryjec wariatowi urośnie to ta dziura będzie za mała. Zobaczy się. Ale hańba mi, albowiem jest różowy. :lol:[/QUOTE]
drzalka ma boksera więc dla pinczera na pewno będzie ok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam rozmiar L. Moj pies ma szeroką kufe to zbyt szybko nie wydobędzie jedzenia.

Miałam XL czerwony, ale Lena nie lubi zbyt ciężkich i twardych zabawek ( czerwony jest dosyć elastyczny, ale grube ma ścianki i jednak nie tak miękki jak puppy czy senior).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Z ciekawości napisałam do polskiego biura dlaczego zabawka jest zalecana do podanego wieku. Jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. ;)[/QUOTE]

no jak to dlaczego, dla kasy ;) szukają frajerów, którzy kupią zabawki puppy, później normalne a później dla seniorów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black']no jak to dlaczego, dla kasy ;) szukają frajerów, którzy kupią zabawki puppy, później normalne a później dla seniorów ;)[/QUOTE]

Z czego wiem, KONG dla seniorów jest wykonany ze znacznie bardziej miękkiej gumy ze względu na słabe zęby lub ich braki.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie za bardzo. KONGi dla dorosłych psów są wykonane z mocniejszej gumy, aniżeli te z serii Puppy czy Senior. Przynajmniej tak słyszałam. Czekam tylko na odpowiedź, myślę że chodzi właśnie o trwałość/miękkość KONGa z danej serii. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Właśnie nie za bardzo. KONGi dla dorosłych psów są wykonane z mocniejszej gumy, aniżeli te z serii Puppy czy Senior. Przynajmniej tak słyszałam. Czekam tylko na odpowiedź, myślę że chodzi właśnie o trwałość/miękkość KONGa z danej serii. ;)[/QUOTE]

ja mam w chacie konga large puppy i konga larege classic tego czerwonego i tak, owszem: te granice wiekowe sa dla nabijania kasy.

Link to comment
Share on other sites

Tego konga nawet puppy trudno rozwalić. Moja suka rozwaliła bommer ball (podczas drugiej sesji 15min dorobiła sobie uchwyty i nosiła) a kong tylko górę trochę zniszczyła.

maił ktoś styczność z tymi piłkami [URL]http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-ball-m-2-pack-ultra-pilka-2-szt,id186.html[/URL] ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']

maił ktoś styczność z tymi piłkami [URL]http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-ball-m-2-pack-ultra-pilka-2-szt,id186.html[/URL] ?[/QUOTE]

Jeżeli mam być szczera to nie sądzę, aby była to [I]"najlepsza piłka do aportowania jaką kiedykolwiek zrobiono". [/I]Jest wiele podobnych piłek - które lecą daleko, odbijają się wysoko, unoszą się na wodzie i przy okazji też są w jaskrawych kolorach, aby łatwo było je znaleźć. Cena wydaje mi się strasznie zawyżona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']Tego konga nawet puppy trudno rozwalić. Moja suka rozwaliła bommer ball (podczas drugiej sesji 15min dorobiła sobie uchwyty i nosiła) a kong tylko górę trochę zniszczyła.

maił ktoś styczność z tymi piłkami [URL]http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-ball-m-2-pack-ultra-pilka-2-szt,id186.html[/URL] ?[/QUOTE]

Uuu jaka cena okazyjna.... Trochę przesada.

Mogłabym poznać Twoją recenzję bommer balla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Uuu jaka cena okazyjna.... Trochę przesada.

Mogłabym poznać Twoją recenzję bommer balla?[/QUOTE]

Psu się podobał, chciała się bawić i złapać piłkę. Tylko ja mam inteligentne stworzenie i opracowało patent. Piłkę zakleszczyła pomiędzy łapami i klatką i gryzła górę. Rude poharatało ją całą, że wygląda bardziej na piłką jeża niż co innego w niecałą godzinę(4sesje po 10-15min). Jak mam wydać 50zł na 1h zabawy to wolę kupić jej nylobona.
Kiedyś znajomy przyniósł na wybieg dla psów. laby zainteresowały się przelotnie, seter w ogóle, bule zachwycone.

Link to comment
Share on other sites

A ja się nie zgodzę co do konga :) Może dla niektórych psiaków to żadna różnica, którego konga mają, ale inne z pewnością zauważą drobne różnice ;) Dla mojej Pasji jak miała 2 miesiące kupiłam KONG Goodie Bone puppy i rzeczywiście dość szybko zostały poodgryzane nasady kości... Potem dostała czerwonego konga i po kilku miesiącach dosłownie rozwaliła go na kawałki :) Żałuje, że nie zrobiłam zdjęcia bo z konga po pewnym czasie została tylko dziura :diabloti: Aktualnie ma czarnego konga Extreme i na dzień dzisiejszy (od marca) jest tylko trochę podziurkowany.
Za to identycznego konga ma moja przyjaciółka i jej owczarek, a nawet nie ma na nim śladów zębów :)

Link to comment
Share on other sites

Między zwykłym kongiem a extreme to różnica jest, bankowo. Pytanie tylko, czy rzeczywiście te puppy i senior są bardziej miękkie (wydaje mi się, że są, ale sama nigdy nie miałam ich osobiście w użytkowaniu) i zasadnicza kwestia, jeśli są, to czym się od siebie różnią :cool3:
Mój lab ma podróbę konga z trixie (tylko ślady zębów, niestety weimarka go "rozgryzła") i oryginalnego konga czarnego, największy rozmiar (ani lab ani weimarka nie zostawiła śladów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Ostatnio natrafiłam na interesującą i tanią zabawkę [B]The Busy Buddy Twist N Treat[/B]. Po przeczytaniu kilku recenzji wydaje się bardzo polecana oraz właściciele psów są z niej zadowoleni.
[IMG]http://www.vetuk.co.uk/images/Busy_Buddy_Twist_N_Treat.png[/IMG]

Miał ktoś może tą zabawkę dla swojego psa? Słyszał ktoś o niej?[/QUOTE]

Ja mam identyczna zabawkę, nawet kolor ten sam, ale zakupiona w Weltbildzie (księgarnia :evil_lol:). Dla nie niszczącego laba okej, ale owa weimarka (tylko tydzień u mnie była, a ile rzeczy mi zniszczyła :shake: :evil_lol:) poodgryzała kawałki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...