Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='karollka']orientujecie się może gdzie można dostać Boomer Ball? Najlepiej byłoby we wrocławiu ale jeśli nie to może być jakiś internetowy sklep. Na furkidzu są obecnie niedostępne i z tego co mi napisali nie wiadomo kiedy będą;/[/QUOTE]

Toys4dogs.pl :)

Link to comment
Share on other sites

kupiłam małe jajo z trixie z myślą o młodszym psie , zanim kupię mu duże chciałam sprawdzić czy się wkręci i ...
OBA psy przepadły! a kupiłam tylko jedno , ostatnie w zoologu .
moja suka która nie uznaje nic innego niż piszczące kolczaste pilki lata jak głupia i próbuje złapać jajo !
polecam każdemu , pies też oczywiście wkręcony ale on raczej kocha każdą zabawe .
więc jestem zmuszona kupić duże jeszcze jedno duże jajo :lol:
jeszcze nie wiem jak te z trixie mniejsze jest wytrzymałe ale póki co nie łapią go w paszcze tylko ganiają .

[IMG]http://images9.fotosik.pl/3888/d8477419cf3cedd9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak to mniejsze wypada wielkością w stosunku do psa? Pies próbuje je objąć paszczą czy nie ma szans? Jeśli nie sprawiło by ci to kłopotu mogłabyś zrobić zdjęcie przy zabawie? Moje również przepadają tylko za piszczącymi piłkami do memlania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Jak to mniejsze wypada wielkością w stosunku do psa? Pies próbuje je objąć paszczą czy nie ma szans? Jeśli nie sprawiło by ci to kłopotu mogłabyś zrobić zdjęcie przy zabawie? Moje również przepadają tylko za piszczącymi piłkami do memlania.[/QUOTE]
jak pies ma sporą morde to złapie ale jest mocne , ono ma 18cm długości i koło 12 szerokości .
zrobię niedługo foto .

Link to comment
Share on other sites

jajo już rozpracowane przez psa , daje rade złapać w paszcze , na szczęście tego nie nadużywa i dalej ładnie się bawi , ale już wiem że musze kupić większe ew boomera.
ma pare dziurek po zębach ale to w niczym nie przeszkadźa i dalej świetnie ślizga się po trawie i ucieka .
w wodzie pływa, dużo ciężej je złapać więc świetna zabawa.

ja kupiłam normalnie w zoologu w mieście ale widziałam je na allegro też .

Link to comment
Share on other sites

Widzę ze ten rozmiar jaja Trixie jest taki sam jaki mniejszy rozmiar Running Egga.

Gops , może akurat ten większy by się sprawdził.
Ja miałam już zamawiań ten mały rozmiar, bo niby mniej miejsca zajmuje, ale nie będzie frajdy z gonienia jaja, bo złapie w paszcze i tyle.

Link to comment
Share on other sites

a do nas dzisiaj dotarła piłka ażurowa od Paulix. :loveu:

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZaHPXM0ZJ-4/UYot2zcGywI/AAAAAAAADns/_CPHVq2cpKw/w1200-h795-no/18.jpg[/img]

Whisky jest zachwycona, i choć nie lubi się przeciągać, to z tą piłeczką nawet całkiem jej się spodobało. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nasza ażurowa piłka też ma wzięcie, mój pies bardzo lubi interaktywne zabawy, czyli ze mną ;)

Ale wcisnęłam do piłki kawałek żwacza i też miała zabawę.

Biega za nią, łapie, przynosi, czasem traktuje jak zdobycz. Jednak staram się z nią nie przeciągać, bo w niektórych miejscach trochę jakby pękała. Wolałabym, żeby jednak została w całości.

Mamy też jolly egg, to większe. Póki co mój pies się tego boi?!
Nie wiem czy jest dla niej za duże, czy może jeszcze nie bardzo wie jak się z tym bawić. Zabiorę je na pole, może w terenie zakuma o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Nasza ażurka już przetestowana. [COLOR=#000000]Psica oszalała [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000]. Na początku była trochę zaskoczona bo nie miała jeszcze styczności z takimi zabawkami, ale jak wyszłyśmy na dwór i rzuciłam jej ją kilka razy to bardzo jej się spodobała. Szarpałyśmy się nią również, Sonia ma mały pyszczek i ciężko jest jej zawsze mocno złapać szarpak a z tą piłką radzi sobie świetnie. Nie żałuję tych pieniędzy. Piłka jest sprężysta, fajnie się rozciąga i wygląda na naprawdę mocną [/COLOR]:lol:[COLOR=#000000], łatwo można ją złożyć i włożyć np. do torebki czy saszetki na smaczki (jak się ma dość pojemną). Wielkość również wybrałam dobrą. Może kiedyś jeszcze spróbujemy kupić małą do samego łapania, bez szarpania.
Zdjęć na razie nie mam, ale nie umiem jakoś robić zdjęć równocześnie bawiąc się z psem, a nie mam na razie kogo ztrósnić do zrobienia kilku fotek z piłką.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...