Jump to content
Dogomania

Jaroslav Matyas (SK)


Recommended Posts

No u nas już od kilku dnie jest po 23-25 stopni a do tego pęlne słońce i niebo bez chmurki :loveu: A patrząc na zeszły tydzień kiedy to było po 10 stopni to dla mnie taką zmianę można nazwać upałami bo organizm nie miał czasu się przyzwyczaić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']p.Matyas patrzy bardzo na ogólna budowe psa, ruch oraz na profesionalizm wystawiającego:razz:[/quote]

Nie dobijaj z tym profesjonalizmem :shake: on sędziuje nas w Łodzi...a ja początkujący wystawca dopiero mojego Jojka na trzech wystawach wystawiałam z jego 6 :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Nie dobijaj z tym profesjonalizmem :shake: on sędziuje nas w Łodzi...a ja początkujący wystawca dopiero mojego Jojka na trzech wystawach wystawiałam z jego 6 :razz:[/QUOTE]
Dlaczego tak wiele osob slyszac ze sedzia lubi profesionalne wystawianie psow zaczyna sie bac i "dolowac" ;) ? Wystarczy ludzkie, kulturalne zachowanie, a sedzia napewno nic zlego nikomu nie zrobi :razz:

Link to comment
Share on other sites

wiesz ja to pierdoła na ringu jestem ;-)
moge zaraz coś wziąść zepsuć albo cuś ;-)
a o Matyasie słyszałam bardzo rózne zdania...jedni bardzo dobrze się o nim wypowiadali inni wręcz przeciwnie ale ja stwierdziłam że zaryzykuje i pojade do niego zobaczymy..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='Elitesse']wiesz ci to dziwny sedzia, raz ocenia tak raz śmak, chyba od dnia zalezy
w zebach jakos szczegolnie nie grzebie, bardzo macajacy tez nie jest, opis dyktuje siedzac sobie na krzeselku :roll:

mnie juz ocenial z 5 razy i widze ze nie ma jednego typu[/quote]


Właśnie tak. Powiedziałabym, że u tego sędziego każdy pies ma swoja szansę.:razz: Pamiętam klubówkę, którą wygrał pies z wadami widocznymi nawet okiem laika i fatalnym opisem. Nie wiem więc jaki jest typ tego sędziego... no chyba, ze tym ,,typem" była to seksowna właścicielka psa...;)
Generalnie jednak to bardzo sympatyczny i miły sedzia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Ja byłam na pierwszej swojej i mojego psa wystawie ocenia właśnie przez tego sędziego i mogę powiedzieć, że najbardziej zwrócił uwagę na ruch i prezentację.
Ząbki i tułów oglądnął bardzo szybko (jak u reszty psów) i najwięcej patrzył się na ruch.

Dzięki prezentacji zdobyłam ocenę WO u szczeniaków:)

Zwraca uwagę też na kontowania łapek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...