Jump to content
Dogomania

Petr Rehanek (CZ)


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie sędziował Pan Rehanek w Czechach: bardzo szczgółowo badał uzębienie, włącznie z migdałkami :lol: , ale moim zdaniem ma bardzo profesjonalne podejście, skupia się na ocenianym psie, ja naganiałam się u niego jak u nikogo:lol: W mojej rasie uważam, że oceniał fachowo, uzasadniał oceny publicznie, podobnie robił w Kaliningradzie przy bokserach, dokładnie mówił publiczności dlaczego wybrał tego psa, nie wiem jak to jest w Polsce. W każdym bądź razie , nie boi się pobrudzić, klęka na ziemi i takie tam, dla mnie fachowy!:p

Link to comment
Share on other sites

jovi bardzo dziękuje za informacje. Sędzia zapowiada się ciekawie, będzie oceniać nas na krajówce w Wałbrzychu. [quote name='jovi']W każdym bądź razie , nie boi się pobrudzić, klęka na ziemi i takie tam, dla mnie fachowy!:p[/quote]
Miło odmiana po polskiej sędzinie, która kazała sobie na dwa metry pokazywać zęby u goldka :mad:

jovi,a Pan Rehanek jest może wyrozumiały dla młodziutkich psiaczków? :roll: Szczegulnie takich, które nie lubią ząbków pokazywać :cool3: Bo mam problem z takim jednym szczeniorkiem, który już raz dał popis swoich możliwości w Katowicach :angryy: (i nie wiem jakim cudem, ale mimo wszystko wygraliśmy ;))

Link to comment
Share on other sites

jovi,a Pan Rehanek jest może wyrozumiały dla młodziutkich psiaczków? :roll: Szczegulnie takich, które nie lubią ząbków pokazywać :cool3:

Nie wiem bo niewidziałam takiej sytuacji. Ale niech wypowiedzą się też inni, Pan Rehanek sędziuje czasami w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']jovi,a Pan Rehanek jest może wyrozumiały dla młodziutkich psiaczków? :roll: Szczegulnie takich, które nie lubią ząbków pokazywać :cool3:

Nie wiem bo niewidziałam takiej sytuacji. Ale niech wypowiedzą się też inni, Pan Rehanek sędziuje czasami w Polsce.[/quote]

Pan Rehanek jest O.K.choć jego tolerancja też ma granice.Ale ja jestem niezbyt obiektywna,bo w ub.roku na wystawie w Czechach dał nam BOB (co przeczy tezie,że Czesi preferują swoje psy).Widziałam też jak prowadził przegląd hodowlany.Jest komunikatywny i jak ktoś ma pytania to chętnie odpowiada i uzasadnia ocenę (ja go na ringu trochę przepytałam,bo wiadomo,że nie wszystko jest w opisie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']a Pan Rehanek jest może wyrozumiały dla młodziutkich psiaczków? :roll: Szczegulnie takich, które nie lubią ząbków pokazywać :cool3:
[/quote]

Nas Pan Rehanek oceniał w tym roku, na moim "debiucie" wystawowym ;-)) Bardzo sympatyczny Pan z ząbkami nie iwem jak u inncyh bo u nas było bez problemu ;-)) Jak dla mnie lubi psy o dobrym ruchu...I po za wszystkim dał nam BOB'a ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A wie ktoś może jaki typ psów lubi Petr Rehanek? Masywne lekkie, grubokosciste czy może bardziej delikatne, niskie wysokie? może ktoś wystawiał retrievera u niego? (nawet jaką maść preferuje się przyda :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hes.']A wie ktoś może jaki typ psów lubi [B]Petr Rehanek[/B]? Masywne lekkie, grubokosciste czy może bardziej delikatne, niskie wysokie? :lol: )[/quote]
Przyłączam się do pytania, choć w innej rasie.:lol:
Na co kładzie nacisk? - ruch?, postawa?, prezentacja?...

Link to comment
Share on other sites

faktycznie jest na 4, dzięki... :oops:

w Nowej Rudzie sędziował dogi niemieckie bodajże i ktoś wspominał że gościu troszkę nerwowy, ale na ile to prawda nie wiem. ;)

no nic zobaczymy jaki typ preferuje p. Rehanek jeżeli chodzi o goldeny. jeżeli faktycznie daje nacisk na ruch to dla mnie komfortowa sytuacja. :D Banty (podobno :D) ma długi swodobny krok, zobaczymy czy też będzie taki w oczach pana Rehanka.
Jedynie denerwuję się bo musze wystawiać swoją psią córkę, to będzie jej pierwsza wystawa, a sunia rozprasza się za każdym razem... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hes.']A wie ktoś może jaki typ psów lubi Petr Rehanek? Masywne lekkie, grubokosciste czy może bardziej delikatne, niskie wysokie? może ktoś wystawiał retrievera u niego? (nawet jaką maść preferuje się przyda :lol: )[/quote]


Widziałam w Czechach jak sędziował owczarki węgierskie i przeprowadzał przegląd hodowlany.BOBa nam dał za b.mocne kości,umięśnienie,szeroką i głęboką klatkę piersiową i ruch.Mniejszą uwagę zwracał na szczegóły typu rozstaw oczu,długość kufy,uszu itp.Najczęściej lokaty głośno uzasadnia.Jest b.komunikatywny i chętnie odpowiada na pytania.Sama skorzystałam,bo zapytałam go o coś czego nie było w opisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Widziałam w Czechach jak sędziował owczarki węgierskie i przeprowadzał przegląd hodowlany.BOBa nam dał za b.mocne kości,umięśnienie,szeroką i głęboką klatkę piersiową i ruch.Mniejszą uwagę zwracał na szczegóły typu rozstaw oczu,długość kufy,uszu itp.Najczęściej lokaty głośno uzasadnia.Jest b.komunikatywny i chętnie odpowiada na pytania.Sama skorzystałam,bo zapytałam go o coś czego nie było w opisie.[/quote]
dzięki wielkie, o to mi chodziło. :)

Basik teraz np. w Wałbrzychu bedzie sędziował goldeny. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...