Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Dinka ostatnio zaczela spac na takim kocyku mojego krolasa Gomeza chyba, zeby mnie pilnowac..Ten kocyk jest w moim pokoju wiec wnioskuje, ze chce byc blizej mnie,.. :loveu::loveu:
Moje najukochansze malenstwo... x)

Link to comment
Share on other sites

No ja czasami robie prysznic pare razy w tygodniu :roll: a dlaczego bo moje małe "gówienko" podchodzi gdy mój duży robi siku i zostaje obsikany :roll::evil_lol: a wiadomo wtedy niezbyt ładnie pachnie. Jak są oboje na smyczy nie ma sprawy ale jak ich spuszczam to koniec a oczywiście Lalek musi zrobić siku w tym samym miejscu co Teki.

Link to comment
Share on other sites

WŁADCZYNI co prawda mój się nie rzuca na inne psy ale reszta się zgadza : P

może by w końcu siebie nawazajem zmęczyły...
apropo zmęcznia- co to 5 godzin biegania, szarpania się z innym psem i szkolenie- Gram chce jeszcze!

kąpię go jak jest brudny lub jak śmierdzi i zawsze gdy jadę na wystawę.
śpi oczywiście w łóżku :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']mydło strasznie wysusza sierść, odradzam

Ja różnych szamponów, nie trzymamy się stale jednego. Odżywek jeszcze nie mam ale kupie, mamy tylko tabletki na sierść[/quote]

Jak nie stosuje się często to nie wysusza tym bardziej później stosuje się odżywki. Pamietam jak była gówniarą a to troche było xxxx lat temu to psy kąpało się mydłem karmiło kaszanką i nie było popularnych aż tyle karm . Nie mówie że było lepiej ale teraz czasami można zwariować o tego wyboru ;)

Link to comment
Share on other sites

no to ja mam otyle dobrze ze moj chce juz do domu po 2 godz :diabloti: no ale Kella tez caly dzien moze latac i i tak to za malo ;)
kurcze wlasnie moje marzenia legna w gruzach..cale zycie chcialam jrt..ale teraz juz niewiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...