Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo Donki wieksze,a ludzie lubia mieć psa który wzbudza respekt i wzmacnia poczucie własnej wartości:diabloti:

Ale nie wiem czy wiecie:evil_lol:TZ był ostatnio w sklepiku osiedlowym po fajki.czekam z Aichą na zewnatrz.Widać nas w monitorze od kamery.Facet do sprzedawczyni(naszej koleżanki),że ładny wilczur.A ona ze to owczarek niemiecki.
Facet:
-nie ma takiej rasy jak owczarek niemiecki.Są tylko wilczury niemieckie róznowłose:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Bo Donki wieksze,a ludzie lubia mieć psa który wzbudza respekt i wzmacnia poczucie własnej wartości:diabloti:

Ale nie wiem czy wiecie:evil_lol:TZ był ostatnio w sklepiku osiedlowym po fajki.czekam z Aichą na zewnatrz.Widać nas w monitorze od kamery.Facet do sprzedawczyni(naszej koleżanki),że ładny wilczur.A ona ze to owczarek niemiecki.
Facet:
-nie ma takiej rasy jak owczarek niemiecki.Są tylko wilczury niemieckie róznowłose:evil_lol:[/quote]
O w mordę ale znawca :roflt:

Link to comment
Share on other sites

My se tera ćwiczymy jak ze szczeniaczkiem:evil_lol:Na smakołyczki.casem lata jak perszing czasem jak nie ma ochoty na żarcie to słabiej.
mam jakięs filmiki ,ale z domu.Bo nikt nie kce ze mna poksc nas nagrać.Tz ma zajete ręce-w jednej faja,w drugiej pifo.jak nie ma faji to ma patyka i sie bawia mendy:mad:A ja tu sie staram czegoś psa nauczyć.

generalnie stwierdziłam,że ja sama sobie to moge nagwizdać.Więc ćwiczymy coś tam,niesportowo,żeby owczarek ćwiczył.
zara zobacze co da sie wgrac i w galerii Aichy bedom masakry:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Apropos policji, ostatnio u nas w Krakowie na wszelkich obstawach jest przewaga DONów, podobno wytrzymalsze i chętniejsze do współpracy :eviltong:[/quote]tiaaaa tiaaa a swistak siedzi i zawija te nooo w sreberka...
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I jaką ma piłeczke ten uzytek?jak założyłaś nitke na groszek?:evil_lol:
Fajoskie ma uszy:loveu:


u nas śniegu po kolana.W lesie czuć sarny,więc mi mondzioł ogłuchł ostatnio i latała po kręgu sladem nic nie widząc i nic nie słycząc:mad:Zero skupienia:angryy:

tera poszłyśmy poćwiczyć,bo wieczorem mniej rozproszeń.I diupa.śnieżek trzeba przkopać wzdłuż i wszerz i zjeść go 3 kilo:roll:
Wzięłam piłkie,bo daaaaaaaaaawno nie uzywana w szafie korzenie zapuściła.
10 minut machałam zanim sie zainteresowała.
Udało się ją nakręcic(zabiła mnie każdą częścią ciała,ale zęby mam:evil_lol:).
Przerwałam ćwiczenia i schowałam piłkie w najwyższym(jej) stadium nakręcenia.
Obaczym może znów polubi piłkie swa.Bo smaki przymarzają w sakiewce i do rękawiczek,a ona i tak już ne żre:mad:

Ale śniegu mam dosyć.Od kilku dni pada 24 h.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

puli -no zamysilo mnie moje dziecie:loveu:.
to na fotce to nie zyjaca juz Kaprys FILIGRANOWA PANIENKA shs chocolate.myszy sa zarabiste.fajne zwierzatka.:loveu:
stan zamysienia utryzmuje na stalym poziomie ponad 20 myszonow,ktorymi sie opiekuje a dostaje je na hodowlana emeryturke.cala radocha zajmowania sie tymi ciekawskimi,inteligentnymi,wesolymi tuptusiami:p.
mysle ze stephanitz nie mialby nic przeciwko bo popieral kazda hodowle zwierzat rasowych a ja mam same rasowe myszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']puli -no zamysilo mnie moje dziecie:loveu:.
to na fotce to nie zyjaca juz Kaprys FILIGRANOWA PANIENKA shs chocolate.myszy sa zarabiste.fajne zwierzatka.:loveu:
stan zamysienia utryzmuje na stalym poziomie ponad 20 myszonow,ktorymi sie opiekuje a dostaje je na hodowlana emeryturke.cala radocha zajmowania sie tymi ciekawskimi,inteligentnymi,wesolymi tuptusiami:p.
mysle ze stephanitz nie mialby nic przeciwko bo popieral kazda hodowle zwierzat rasowych a ja mam same rasowe myszki.[/QUOTE]
Wszystko pieknie ale one bardzo krótko zyją..
Wszystkie nasze stwory zyja zbyt krótko ale lepsze 10-18 (oby) lat niz 2-3..
Po śmierci Pana Szczurosława gdy moje dawno dorosłe dziecko beczało jak dziecko a mnie sie tylko spociły oczy, powiedziałam nigdy wiecej takich maleństw...

Link to comment
Share on other sites

a mnie zadziwilo ostatnio ze Majka (wychowana w kojcu , nie majaca stycznosci z kotami, a posiadajaca duuuuzy lup ) ktora teraz z pewnych wzgledow mieszka w domu skumplowala sie z kotem :crazyeye::crazyeye: do tego stopnia ze kot spi wtulony w jej futerko :lol::evil_lol: no bossski widok :loveu:
moja corka wobec takiej komitywy z jej kotem wybaczyla jej calkowity brak wylewnosci i nazwala fajnym psem :evil_lol::evil_lol: a to w jej ustach duuuuuzy komplement .:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

chita jest zatwardizlaym morderca .tj jak cos dorwie ot nie przepusic.ale myszy olala calkowicie.najwyrazniej stwierdzila ze mama jest goopem i ona nic na ot nie poradzi[znaczy sie zarcie karmi i po niej zarcie lazi:cool3::evil_lol:].osiek po chwilowej fascynacji i zbieraniu szczeki z podloza tez ma w diupie myszy.
jak juzpisalam shadowski nie bardoz jej wogole zauwazal.:roll:
chyba mam tepe jakies psy:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Ewa-Jo']ten tresserek zacznie nas olewać i tylko będzie latał i latał . Nową zabawke dostała i tera tylko człowieczyna będzie ze strachem patrzał w niebo czy jakiś wrzaski z góry nie lecą to ma być kontakt?? :[/QUOTE]
No No, a pani treser zabrala na Lot swoja awionetka ? hahaha Czy moze to efekt "swierzego powietrza" wiesz taki zbiorowy halun :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']miedzy 23 a 4 rano jest duuuuzo czasu..5 godzin.w tym czasie mozna zrobic z 900km skarrbie:diabloti:ja zrobilam mniej.z 700.:evil_lol:
jesli mam byc gdzies na czas i wrocic na czas to musze niestety latac.inaczej doopa z tego bedzie-niedizelny pilot.:roll:.no i musze sie polapac w tych bajerach:roll: co to mi zafundowal uwe-bajery dla mlotka zeby trafila do celu i nie musiala kombinowac z planowaniem lotu.:eviltong:
do tego czuje sie koszmarnie.lece na samych ziolkach.:placz:.
dzis poznawalam tajniki ATCRBS:lol:.a tak na serio juz lapie tego EFIS'a i naprawde zacyzna mi siep odobac.:loveu:.aktualnie siedze w domu i kombinuje z oprogramowaniem nawigacyjnym flite star.na razie zacielam sie na VFR ale nadgryze i IFR Europa:diabloti:.
mamunia dziubu dziubu jechala i gumowa linka byla cacus.
gaga-no ja tez lekko jestem wnerwiona .:angryy:.kurna-ja nie zycze sobie odwyku.:mad:[/QUOTE]

Nie no bezczel na maxa :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...