Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tryb emergency:diabloti:...

ara-mozesz.a ktoz to wczoraj do mnei dzwonil zeby usprawiedliwic cie?:cool3::diabloti:.
ps.ekhem.jak ktos do mnie dzwonil to sorka zapomnalam telefonu wziasc:roll:.ludzie.czy ja dobrze licze?do lotniska w Leck z okecia jest wg mojej trasy 843,7 km.potrzebujena to 164,4 l.tak mi pokazal trase FliteStar VFR Europa.:cool1:.czasprzelotu=4godz i 7 minut.moze mi ktos powiedziec bo mozg juz mi sie lasuje ile pali czeska na 100km?
dzisiaj uczylam sie obslugi glass cocpitu[EFIS Stratomaster:loveu:] -ale zajebisty bajer:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Ja nic nie wiem:wink::siara:a te emotki, to normalnie jakbyś kogoś konkretnego miała na myśli:cool1:[/quote]ja tez nic nie wiem.:lol:.ale chyba pierwszy raz od 10 lat odsluchalam poczte glosowa.:evil_lol:
ps ja baaaardzo przepraszam za posta jeden po drugim.bardzo.:oops:

Link to comment
Share on other sites

O rany, wracam do domu z nadzieja, ze nasze forum odpali, a tu chala:placz:
No nic, dobrze chociaz, ze tutaj mozemy sie odnalezc:multi:
Napisalam na naszym, ze dzisiaj nie mam zajec. Cos mnie sie pomerdalo, oczywiscie, ze mam i bede... moim autkiem z wymieniona chlodnica!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

no dali dali:evil_lol:.zwlaszcza twoj bezlupowo dracy jape psiuncio:diabloti:.no i sylwia jadaca na pietach za roninem-coz za widok:razz::diabloti:.
na polach mnie nie ma.powod pierwszy-koszmarnie sie czuje[zdaje sie ze skonczy sie glowa w sedesie jak ostatnio:roll:].powod drugi-wlasnie wrocilam z wojazy.psy zadowolone bo duzo wody bylo.ja -bo przezylam:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Doprawdy nie wiem o co chodzi....nie jezdzilam za Ronkiem na pietach:mad:Natomist gumowa linka mnie przerosła i wiła się nie tylko mi ale i Ronkowi wokol nog...
A, i jeszcze jedno, jak juz forum sie ozywi i bedzie działalo to wysmaruje takie oswiadczenie w kwestii mamuni dziubu, dziubu...cala droge do domu wczoraj myslalam o tym:angryy: [u mnie w domu, wspollokator sie ze mnie smieje i przedzeznia mnie powtarzajac "nic sie nie stalo Ronku, nie przejumuj sie" co by siersciuch nie zrobil...:cool1: ale ja mam na to wszystko wytlumaczenie i swoja teorie:p

Link to comment
Share on other sites

miedzy 23 a 4 rano jest duuuuzo czasu..5 godzin.w tym czasie mozna zrobic z 900km skarrbie:diabloti:ja zrobilam mniej.z 700.:evil_lol:
jesli mam byc gdzies na czas i wrocic na czas to musze niestety latac.inaczej doopa z tego bedzie-niedizelny pilot.:roll:.no i musze sie polapac w tych bajerach:roll: co to mi zafundowal uwe-bajery dla mlotka zeby trafila do celu i nie musiala kombinowac z planowaniem lotu.:eviltong:
do tego czuje sie koszmarnie.lece na samych ziolkach.:placz:.
dzis poznawalam tajniki ATCRBS:lol:.a tak na serio juz lapie tego EFIS'a i naprawde zacyzna mi siep odobac.:loveu:.aktualnie siedze w domu i kombinuje z oprogramowaniem nawigacyjnym flite star.na razie zacielam sie na VFR ale nadgryze i IFR Europa:diabloti:.
mamunia dziubu dziubu jechala i gumowa linka byla cacus.
gaga-no ja tez lekko jestem wnerwiona .:angryy:.kurna-ja nie zycze sobie odwyku.:mad:

Link to comment
Share on other sites

ten tresserek zacznie nas olewać i tylko będzie latał i latał . Nową zabawke dostała i tera tylko człowieczyna będzie ze strachem patrzał w niebo czy jakiś wrzaski z góry nie lecą to ma być kontakt?? gdzie ty masz kontakt z psem ten pies cię totalnie olewa ,gdzie idziesz ,czego on węszy zamiast patrzec na ciebie, na ciebie do cholery a nie na piłke . Boziu gdzie to naze forum do cholery - nie ma gdzie się wygadac ,pogadać ,znależć bratnią dusze i popłakac przy ścianie. dno.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

ja tez.:roll:.ale sobie chyba nieco poczekamy.mam nadizeje ze shida pamieta zamowienie do iposklepu:p.
wlasnie...shida ja bede chciala jeszcze takie 2 smycze schweikertaplecione.-podobaja mi sie a wiadomo ze przy moich durnych kundlach zarazich nei bedize-w szczegolnosci wskazujac na osia:mad:
ps.asiu-to ten tajny plan-nadzor powietrzny.:evil_lol:.sie unormuje po kilku pierwszych podrozach.:lol:.mysle ze bede miala przechlapane do konca miesiaca.
no wlasnie...na gsd to jak w domu.
aaaaaaaaaaaaaaaaaa monisia-nie ma nic lepszego niz kolnierz.a teraz mozesz mnie zabic za skleroze.:roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...