Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Ale co za problem :razz: przeprowadzka do Wawy :razz: treningi z nami i forum bedzie i wasze :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
ty tak nie zanecaj , bo sie cala lodzka grupa zwali i bedziesz miala :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ufff no to dobrze eddiii.wiedzialam ze nic nie ginie chyba ze to zgubimy:evil_lol:
ps dorplant-daaaawaaajcie.polska srodkowa walczy:D
ps2 zalamalam swojego instruktora pilotazu dizsiaj opowiastkom o moich lekach dotyczasych ladowania.bo ja niekcem ladowac.ja poprosze malego dmuchanego:D pilocika pod siedzeniem i jak bedzie trza ladowac to se go nadmucham[pooodmucham?:D].
dorplant jeszczem momencik i zrobie wam ladowanie na cwiaczaku.duuuze macie to pole?:D
poza tym chlopcom lepiej,chyba sie czyms przytruly:( ale juzjest ok.dziewczyny sie piora az milo bo wcozraj po tygodniu zaznajomienia poznalam oba stadka[7-5].oczywiscie siostry kaprysowe wprowadzaja swoje rzady silnej reki-terrorystki..mam ochote je zamordowac ale przetrwamy.:D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nooo zycie jest do bani.wyszlo cos z gronkami i aria?BEZEMNIE?:cool3:[/quote]
No dobrze zaklinałaś. :mad: I spowodowałaś problemy z AF. :mad::mad::mad::mad::mad: Więc większość zdjęć jest niestety nieostra. :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, wczorajsze zdjęcia to po prostu porażka 98% nieostre, ale na siłę podrasowałam trochę bo szkoda mi ujęć, jest aria i kilka belgów ale z nimi to gorzej bo belgi wogóle mało fotogeniczne są ( to nie rasizm:p). No i każdego po trochu. Co do tresera mam kilka rodzynków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

na moim placu to raczej nie wyladujesz ayshe :razz:,raczej sie w druty zaplaczesz .
no moze z tylu pod lasem, ale tez bedzie ciezko bo dziki poryly wyrwy .
ale jeszcze Ci Lublinek zostaje :evil_lol::lol:,
halo wieza ..........prosze o zezwolenie na ladowanie :lol:w Łodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote]ten wymiar to rozumiem ze w pasie psicy? boszzzz przeciez ludzie nie moga byc tacy chudziutcy.....w kazdym razie kubraczki sprawdzają się super na tresurze[/quote]Co nie mogą,co nie mogą,mnie się tak zrobiło samo,no a na dowód masz fotę ze spotkania forumowiczów z owczarka we Wrocku
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3055/a317f4d81cfb3dffmedqc7.jpg[/IMG]
Efektem ubocznym jest to ze raczej w obronie,w sensie uczestnictwa w takowej z psem muszę się do jakiego słupa przytroczyć,gdyż w przeciwnym wypadku postronny obserwator miał by dylemat, kto idzie na pozoranta,piesek w przeciwności do mnie za bardzo wyrósł Dorplant widziała może potwierdzić,no

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no wiesz...timon jest mniejszy od twego olbrzyma a eddiii jeeedize zanim raodsnie jak robimy podkrecenie drivea:lol:.nie mowiac juz o hadesie-donie shagyi ktora ledwo trzyma na hamulcu.:diabloti:[/quote]
ja juz eddiiii mówiłam, że skoro lubo chodzic w szpilkach to do mundurku powinna założyć, zakotwiczyłaby na jakies 10 cm i timon by zaparkował

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']toteż mnie potrzebny mocny cuch,bo porcieta wsie na kolankach i doopsku podarte:cool3:.Wyobraź sobie tera co mój ze mną robi:evil_lol:,w każdym bądź razie wyglądam groteskowo,ale mam za to siłę głosu jak na gnoja ryknę tooo....[/quote]
no to "nasze" porcięta oj wytrzylame som niezwykle:razz: tylko faktycznie nie wiem czy na taka zapałke bedzie rozmiar.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...