Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no cos znow serwer zastrajkowal :shake: heh jak dorwe dominika to poprosze by im cos do sluchu powiedzial :mad::angryy: ale to dopiero popoludniu mozliwe:cool1: oby szybko zaczelo dzialac - poprzednia podobna awaria trwala w sumie kilka godzin chyba... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneczka']To wszyscy dostaliśmy bana:evil_lol:[/quote]
UFFFFFF jak wszyscy to juz mi lepiej!! bo byłam pewna ze po nagrywaniu mojego miotajacego siem doopska treserunio stwierdził - tej pani dziekujemy. Poza tym BARDZO CI ANIU DZIEKUJE :angryy:(to sarkazm) za kamerke..... miałam nadzieje, ze sie nie znajdzie i dadza zyc...a tak była totalna masakra:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']UFFFFFF jak wszyscy to juz mi lepiej!! bo byłam pewna ze po nagrywaniu mojego miotajacego siem doopska treserunio stwierdził - tej pani dziekujemy. Poza tym BARDZO CI ANIU DZIEKUJE :angryy:(to sarkazm) za kamerke..... miałam nadzieje, ze sie nie znajdzie i dadza zyc...a tak była totalna masakra:placz::placz:[/quote]


hihi czyli mialam farta ze mnie nie bylo ? :eviltong: bo chyba dzis kamerki nie bedzie ? :diabloti:

a na serio to no na chwile obecna wszyscy weci ktorzy widzieli maxa nie maja pojecia co psu jest... ostatni pomysl to walic w ciemno antybiotyk nie wiadomo na co... heh nie dalam...ale pomyslu jak leczyc i na co tez nie mam... moze ktos poleci jakiegos super weta w wawie ???? plizzzz

bo no kasa sie konczy - lepiej nie mowic ile juz poszlo bo no wlosy staja na glowie a pies nadal ledwo zyje :( i nie jest lepiej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']moze ktos poleci jakiegos super weta w wawie ???? plizzzz

bo no kasa sie konczy - lepiej nie mowic ile juz poszlo bo no wlosy staja na glowie a pies nadal ledwo zyje :( i nie jest lepiej :([/quote]
na pradze jest czerwiecki, dobry diagnosta i z sercem do pracy, przyjmuje czasem na gagarina ale trzeba zadzwonić. ja tam w niego wierze bardziej niz w mensza:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']na pradze jest czerwiecki, dobry diagnosta i z sercem do pracy, przyjmuje czasem na gagarina ale trzeba zadzwonić. ja tam w niego wierze bardziej niz w mensza:loveu:[/quote]

dzieki :)jeszcze czekam jeszcze na jedno info a potem chyba zadzwonie (na pradze czyli gdzie????? ) bo no nie wiem juz co dalej :( ostatni wyniki krwi paskudne ...ale te marcowe kiedy sie sprawa zaczela wcale takie zle nie byly...

generalnie nie wiadomo co jest grane... heh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']ja tez wierze w czerwieckiego. a przyjmuje tez we wilanowie i to w wiekszym luksusie niz na pradze :lol:[/quote]


hmm a gdzie jest...taniej ? bo no zaczyna miec to juz powoli znaczenie :( poszlo juz ponad 700zl i nadal nic nie wiadomo... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']UFFFFFF jak wszyscy to juz mi lepiej!! bo byłam pewna ze po nagrywaniu mojego miotajacego siem doopska treserunio stwierdził - tej pani dziekujemy. Poza tym BARDZO CI ANIU DZIEKUJE :angryy:(to sarkazm) za kamerke..... miałam nadzieje, ze sie nie znajdzie i dadza zyc...a tak była totalna masakra:placz::placz:[/quote]
Kamerkę to przydzwigała Eddiii a nie Aneczka. Co prawda to nasza kamera ale obecnie nie jest u nas. :-)

Link to comment
Share on other sites

O! Juz myślałam,że Was wcięło gdzieś na końcu świata tak tu cichutko.:p
Aichka nie pozna pana pozoranta,bo nie idzie na testy:placz:.Bo to nie owczarkowe.U nas sie nie zgłaszają.Poza tym ona niehodowlana:cool1:.Szkoda.Skąd ona może wiedzieć,że dla ONka najlepsze jest IPO jak nie ma szansy u nas spróbować nawet?:diabloti:
Biedne skrzywdzone dziecko bez pozorancika:evil_lol:Myślicie,że czuje sie niespełniona?Bo co to taki mały gryzaczek jak pańcia cągle narzeka,że jest obita:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']poprosze o uswiadomienie w kwesti psow na kamerze, bo slabo mi idze rozpoznanie:roll: czy nasze forum na zawsze upadlo:-o[/quote]
padlo.:placz:ruda i mi-la-zyjem zyjem:diabloti:.
nooo dzisiaj wszystkim sie upieklo bo kamerki nbeie bylo a monisieczka walczyla z noraskiem na manzecie jak lew[znaczy sie lwica].ja dostalam od gagi kuulki z rumem to bylo mi dooobrze i sie odprezylam:multi::evil_lol:.zakonczylam skladanei kolejnego habitraila:diabloti:.jutro odbieram lh lilac-dziewuszke od ingas i jestem szczesliwa jak nooorka:multi::loveu:.tak patrze i patrze i mysle ze na najwyzszej polce ot wejdzie cus jeszcze znaczy sie jeszcze jeden habi maze:cool3:.a no i chlopakom postanowilam kupic duza dune:loveu:.
i to chiba tyle.:cool1:
gdzieeee fooorum gsdowcow? aaaaaaaa odwyyyyk:placz:
eddiii-a takdokladniej to o sooo chodzi?jest norrra,szogun,koka,hades,fridaa,heki, potem bu,timek,czekan,dewi,deedee.to wsio chiba?ten don ktorego nie znassz to shagya i hades a czekan to tomek i jego pon:D.

Link to comment
Share on other sites

Jak myślicie moge wziąść małą Klusencje ktora jest po 2 szczepieniu na zawody IPO w Sopocie gdzie sie umowiłam z Dorplant ??
Bo mam wątpliwosci.
Wet powiedział, ze teoretycznie powinno byc ok bo drugie szczepienie jest juz dobrym zabezpieczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...