Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi cz. II


Berek

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Czy wam też tak dramatycznie nie chce się sprzątać???
Ja własnie znalazłam sobie super wymówkę, zamiast pucowac mieszkanie - czytam zaległe wątki. Może to mniej pożyteczne, ale za to o ile przyjemniejsze zajęcie :evil_lol:[/quote]

szalenstwo z tym sprzątaniem , jakby nie sprzątali od poprzednich swiąt :evil_lol:. my jutro wyjezdzamy na roztocze i bedzie luzik i spacerki psie ,bez histerii wielkich biesiad itp itd .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']szalenstwo z tym sprzątaniem , jakby nie sprzątali od poprzednich swiąt :evil_lol:.[/quote]
Skąd wiesz???? :crazyeye:
:evil_lol:

[quote name='mch']my jutro wyjezdzamy na roztocze i bedzie luzik i spacerki psie ,bez histerii wielkich biesiad itp itd .[/quote]
Achhhh, zazdroszczę! :loveu:

[CENTER][B][COLOR=purple]Wesołych Świąt wszystkim![/COLOR][/B]
[IMG]http://harrythecat.com/graphics/b/easter7.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']szalenstwo z tym sprzątaniem , jakby nie sprzątali od poprzednich swiąt :evil_lol:. my jutro wyjezdzamy na roztocze i bedzie luzik i spacerki psie ,bez histerii wielkich biesiad itp itd .[/quote]
roztocze to ja musiałam sobie z materacy światecznie wytrzepac.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Filmiki ze szkolenia Arsy i Catji wrzucilam do tematu tresura [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60116&page=137[/url]
Sluchajcie, tematy giganty beda zamykane, prosze piszcie w odpowiednich watkach, zeby trzeba bylo zamykac jak najmniej.

saJo-mod[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.:loveu:
Przyszła upragniona wiosenka a wraz z nią pies sie lenić zaczął hurtowo:flaming:Rok temu nie było takiej masakry.Mniemam,że tera ma dopiero taka prawdziwą dorosła sierść.
W każdym razie czesze i czesze i czesze.Cały las jest już w puszkach mojego psa,a jej tyłek nadal wygląda jak niedoskubany kurczak:grab:
Sam tyłek.Portki już sie powinny zrobić "rurki" od tego czesania a puchate to jak nigdy.
Ogole dupke i bedzie świety spokój.:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:diabloti:.nawet o nim nie mam kiedy pomyslec:evil_lol:.cos sie popierniczylo z naszym forum:placz:.albo to u mnie:roll:.
Gsdowcy!
jak ktos moze to niech dizsiaj przytaszczy kamere bo wczoraj zostala oddana glonkowa.ma ktosz grupy sr-pt sprzecior?filmy beda omawiane jak kupie se alkohol bo na trzezwo to ja za nerwowa jestem.:diabloti:
no i te schematy ipo co nagrywane zostaly chyba ze 2 tyg temu tudziez.
co ja mialam jeszcze bo lece[buahahaha:evil_lol:]na lekcje doprowadzac instr.do rozstroju nerwowego:cool3:....
chyba juz nic.z lotniska udajem sie na pola wiec to by bylo tyle jesli chodzi o bytnosc netowa.:evil_lol:
z haslem "ipo najlepsze dla ona"spadam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...