Jump to content
Dogomania

Nora Ekado - family NIRSE


Nirse

Recommended Posts

[quote name='Agama']no to mamy podobny gust:multi:
co do wiekosci to sunia nie musi byc za wysoka,ale linia grzbietu dla mnie wazna
sorry za zasmiecanie Twojej galerii charcikowym tematem:oops:[/quote]

O, dla ciekawego tematu zawsze tu dostatek miejsca a i Fiona ma siostrę charcicę :p tak takie przy garbione nie za bardzo mi się podobają, delikatne i płynne przejście ku lędźwiom jest super :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 662
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][B][SIZE=2]Fionka i Bali od wtorku są już szczęśliwymi rodzicami pięknych i wyrównanych szczeniąt, maluszki : dwóch chłopców rudych, jedna dziewczynka czarna i druga ruda :loveu:
Tym samym Viki w swoje urodziny dostała prezent od Fiony w postaci czterech prezencików :p

[FONT=Arial][IMG]http://lh6.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUDkiLfZjQI/AAAAAAAACYI/1_FZsp7m8p0/s800/foto%20fiona%26maluchy.JPG[/IMG]

Galeria zdjęć na mojej stronie :laugh2_2:zapraszam
[/FONT] [/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Maluchy mają się świetnie i cały czas równiutkie jak z foremki " :loveu:
Imiona miotu Nirse będą zaczynać się na literę " K" czyli pierwsza litera mojego imienia :)), zamysł mam już od dawna aby to były imiona w języku Swahili i tak :

Chłopcy :
Nirse[B] KIUME[/B] - męski
Nirse [B]KANI [/B] - żywiołowy

Dziewczynki:
Nirse [B]KIBIBI[/B] - mała dama
Nirse [B]KAMARIA[/B] - jak księżyc

Dziękuję też za gratulacje na Priva :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziś maluchy mają ósmą dobę, pięknie przybierają na wadze i cały czas jak od foremki równiutkie ;) a przede wszystkim zdrowe i zadbane :lol::eviltong:[/B]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUjuUJa8fiI/AAAAAAAACvg/vwbMVBw3o5I/s800/F.8doba%20001.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUjufzJhttI/AAAAAAAACvo/vh81gEeIqQY/s800/F.8doba%20002.jpg[/IMG]
NIRSE Kiume&NIRSE Kamaria
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUjvEmTOHfI/AAAAAAAACwA/CJT3okj_AE0/s800/F.8doba%20005.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUjv1YzU3KI/AAAAAAAACwg/F7emHGwk6FQ/s800/F.8doba%20009.jpg[/IMG]
Od lewej:KANI&KIBIBI&KAMARIA&KIUME
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUjzcaMwvuI/AAAAAAAACzA/9fXJCKacIvU/s800/F.8doba%20032.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zacznę od pierworodnego czyli Kiume i to jest mój śliczny :loveu: tak jak na niego przystało znak jako logotyp :p klasa sama w sobie
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_4461VtJvga8/SUymhGZRiGI/AAAAAAAAC70/q9qWP8Y9vmg/s800/kiume.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Fiona/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-20.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam, nadzieję, że miot będzie miał wpisane " nie do hodowli :" tak dobry hodowca powinien zrobić :)ratunek mądrych kryć i badań :)a to jest skierowane do pierwszego miotu, który się urodził w tym roku w Polsce jak i poprzednich dwóch :crazyeye::-( ratunek w mądrych kryciach :)

Tak piszę u siebie na galerii i na wątkach nie związanych z nikim, do kiedy pewne osoby związane z rasą nie zrozumieją podstaw genetyki i krzywdy jaką robią rasie w naszym kraju wystawiając sobie przy okazji bardzo nie pożądaną opinię w Europie gdzie jednak na Nas patrzą z racji wystawy Europejskiej :p
Jestem, zażenowany odepchnięty i zniesmaczony poziomem wiedzy, to jest kpina z rasy, genetyki i przyszłości :placz:szkoda, słów ja się odcinam na zawsze z pewnymi rodowodami i otwarcie mówię a nawet prorokuje koniec jest przesądzony ...:-( mi jest przykro, że taką opinię mogą ludzie wystawiać naszemu kraju :placz:i kto tu może nazywać hodowlę " pożal się boże " ratunku to Brzmi jak pomsta do nieba :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Krzyś, tylko spokój nas uratuje...
jutro obchodzę 20 Jubileusz swojej hodowli... i ogólnie mogę być zadowolona... i wiesz co Krzyś? od zawsze robiłam swoje, nie oglądając się na innych... ;)
masz swoje spojrzenie na hodowlę, na rodowody, na zdrowie i na całą otoczkę? realizuj to małymi kroczkami :)
ja osobiście Ci gratuluję Twojego pierwszego, upragnionego miotu :) przyglądam się maluszkom, przyglądam... więcej fotek dawaj!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Mam, nadzieję, że miot będzie miał wpisane " nie do hodowli :" tak dobry hodowca powinien zrobić :)ratunek mądrych kryć i badań :)a to jest skierowane do pierwszego miotu, który się urodził w tym roku w Polsce jak i poprzednich dwóch :crazyeye::-( ratunek w mądrych kryciach :)

Tak piszę u siebie na galerii i na wątkach nie związanych z nikim, do kiedy pewne osoby związane z rasą nie zrozumieją podstaw genetyki i krzywdy jaką robią rasie w naszym kraju wystawiając sobie przy okazji bardzo nie pożądaną opinię w Europie gdzie jednak na Nas patrzą z racji wystawy Europejskiej :p
Jestem, zażenowany odepchnięty i zniesmaczony poziomem wiedzy, to jest kpina z rasy, genetyki i przyszłości :placz:szkoda, słów ja się odcinam na zawsze z pewnymi rodowodami i otwarcie mówię a nawet prorokuje koniec jest przesądzony ...:-( mi jest przykro, że taką opinię mogą ludzie wystawiać naszemu kraju :placz:i kto tu może nazywać hodowlę " pożal się boże " ratunku to Brzmi jak pomsta do nieba :shake::shake::shake:[/quote]
Jaki miot? :hmmmm:. Sorki, ale ja z tego niewiele rozumiem :shake:.
Sama zaczęłam interesować się tą rasą prawie 3 lata temu jak zaczęłam szukać pieska dla siebie. Teraz Saidi ma już roczek i wiem, że to był słuszny wybór :loveu:. Oczywiście jestem cały czas na etapie poznawania rasy i chłonę każdą informację jak gąbka. W Polsce jest tylko kilka publikacji i to większość powtarza te same cytaty.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Piękna rocznica do świętowania GRATULACJE :multi: a radę zachowam i postaram się w trudnych chwilach wyciągać wnioski i pamiętać jakie jest założenie;)
Też myślę jakie chłopaki mogą z Twojego miotu wyrosnąć bo już pisałem wcześniej ale tam fajny rodowód jest :multi: no i miot drugi w kolejności po badaniach na syndrom fanconiego z czego się bardzo cieszę :loveu:

Fotki będą po świętach jak maluchy oczki otworzą :crazyeye:

Pozdrawiam serdecznie :multi:[/quote]

dziękuję :loveu:
sama jestem ciekawa swoich chłopców... póki co, małe rozkoszniaki z nich :P
ja tam nie czekam na otwarcie oczek, latam z aparatem i cykam swoim :evil_lol:
pozdrawiam i buziaki dla psiaków przesyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Krzyś, tylko spokój nas uratuje...
jutro obchodzę 20 Jubileusz swojej hodowli... i ogólnie mogę być zadowolona... i wiesz co Krzyś? od zawsze robiłam swoje, nie oglądając się na innych... ;)
masz swoje spojrzenie na hodowlę, na rodowody, na zdrowie i na całą otoczkę? realizuj to małymi kroczkami :)
ja osobiście Ci gratuluję Twojego pierwszego, upragnionego miotu :) przyglądam się maluszkom, przyglądam... więcej fotek dawaj!!! :mad:[/quote]
Nie będę już do tego wracać:p tu komentarz jest zbyteczny.

Piękna rocznica do świętowania GRATULACJE :multi: a radę zachowam i postaram się w trudnych chwilach wyciągać wnioski i pamiętać jakie jest założenie;)
Też myślę jakie chłopaki mogą z Twojego miotu wyrosnąć bo już pisałem wcześniej ale tam fajny rodowód jest :multi: no i miot drugi w kolejności po badaniach na syndrom fanconiego z czego się bardzo cieszę :loveu:

Fotki będą po świętach jak maluchy oczki otworzą :crazyeye:

Pozdrawiam serdecznie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Jaki miot? :hmmmm:. Sorki, ale ja z tego niewiele rozumiem :shake:.
Sama zaczęłam interesować się tą rasą prawie 3 lata temu jak zaczęłam szukać pieska dla siebie. Teraz Saidi ma już roczek i wiem, że to był słuszny wybór :loveu:. Oczywiście jestem cały czas na etapie poznawania rasy i chłonę każdą informację jak gąbka. W Polsce jest tylko kilka publikacji i to większość powtarza te same cytaty.
Pozdrawiam.[/quote]

Jamnicze, zobacz jaki miot się urodził jako pierwszy na początku tego " sezonu " lub spytaj się u źródła ;). Życzę Wam ciepłych chwil i dobrej przyszłości wystawowo hodowlanej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']jutro obchodzę 20 Jubileusz swojej hodowli... i ogólnie mogę być zadowolona...[/quote]

Spóźnione ale szczere gratulacje ! My także, jakby na to nie patrzeć uszczknęliśmy trochę z tortu Twoich suksesów hodowlanych... Dziękuję.

[quote name='Ypsylon'] sama jestem ciekawa swoich chłopców... póki co, małe rozkoszniaki z nich :P
...[/quote]

Oby rodziło się jak najwięcej zdrowych i fajnych chłopaków w końcu jak dżdżu potrzeba w Polsce reproduktorów, bo inaczej to będziemy wygląć jak tacy co to się baaardzo starali i nic im z tego nie wyszło.

I masz rację. Najważniejsze to robić swoje, nie oglądać się na innych !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...