Jump to content
Dogomania

Fani i maniacy Collie!!


Recommended Posts

[quote name='mermaid1910']...Owczarków szkockich collie, border collie lub bearded collie...[/quote]
[I][B]Dog master[/B] [U]: No dobra, ale jaki jest cel tego tematu? O czym tu pisac?[/U][/I]

Może o szczeniakach ze świetnego miotu rasy szkockibeardedborder collie z domowej hodowli?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna_']Wilczaków fabryka [U]jeszcze[/U] nie posiada, ale skoro jest popyt to może niedługo...się zrobi:lol:.[/quote]


No zapotrzebowanie jest!
chodzę czasem w parze na spacer z wilczakiem (moja to owczarek holenderski) i słysze, "jezu - ratunku - wilk i szakal!"
to ja poproszę szakalowegowilka czyli wilczaka holenderskiego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']przejrzyj proszę swoje posty, w każdym praktycznie jakaś złość i warczenie na innych...
chcesz o tym porozmawiać?;)[/quote]

OK. Źle znoszę krytykę, to chcieliście usłyszeć? To prosze. Nie lubie jak ktoś mnie krytykuje, tym bardziej osoby, których nie znam, i które chcą się po prostu popisać.:stop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mermaid1910']OK. Źle znoszę krytykę, to chcieliście usłyszeć? To prosze. Nie lubie jak ktoś mnie krytykuje, tym bardziej osoby, których nie znam, i które chcą się po prostu popisać.:stop:[/quote]

hmm... a nie jesteś odrobinkę przewrażliwiona? Bo gdzie tu niby krytyka?Trudno rozmawia się merytorycznie z osobą, która reaguje agresją i złością, tak ludzie Ciebie traktują, jak Ty traktujesz ludzi - to nie jest personalnie do Ciebie, tylko raczej pewna reguła zchowania, zazwyczaj Ci których traktujemy z życzliwością, słuchamy co mają do powiedzenia, odpowiadaja tym samym,
a jesli ktos zachowuje się jak mimoza, traktuje innych z góry, to spotyka się z niezbyt miłym przyjęciem

może jednak opowiesz o swoich pieskach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Ciiiiiiii, Itske nawet nie prowokuj, bo przeciez nawet hodowla ma w dorobku psich terapeutow bez szkolenia :evil_lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9715984#post9715984[/URL][/quote]

Ty, Ona dobra jest - mnie tam zdecydowanie poprawia humor:evil_lol:
A hodowli to zaczynam zazdrościć, ja to się muszę nalatać na szkolenia natrenować, po wystawach jeździć, a tu.... proszę - hdowla bez wystaw, pies marzenie, ech
Moja Droga Karjo chodź na hebatkę, bo się znowu pokłócimy (Mermaid uważa, że tu się ludzie kłócą, mnie wydawało się, że raczej dyskutują i pytają o jej pieski, nawet długo czekałam na odpowiedź, ale się nie doczekałam, widać stara jestem i naiwna :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...