Jump to content
Dogomania

Dogtrekking Koszęcin 10.05.2008


Mokisia

Recommended Posts

My też chcemy wystartować ... super pomysł ... tylko nie wiemy za bardzo jak to bedzie wygladać, bo pierwszy raz na taka impreze sie wybieramy ...
Chodzilismy na takie długie trasy, ale nigdy nie z kompasem, myslicie, ze damy radę ??
I mam kolejny problem - mamy z mezem 2 psiaki i chcielismy razem pokonać tą trasę ... Czy bedzie taka moliwość gdy wystartujemy osobno - indywidualnie, bo na rodzinna kategorie sie nie łapiemy - bo tam tylko 1 pies moze byc ...
dzieki wielkie za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Własnie dostałam odpowiedź od (chyba) organizatora Pana Pawła Bonka:
"Rodzina może startować z minimum jednym psem, a jedyne ograniczenie dotyczące ilości psów jest takie, że jeden uczestnik może wystartować z maksymalnie dwoma psami" ... "zależało nam na przekazaniu, że do startu wystarczy tylko jeden pies na wszystkich członków rodziny "
Wniosek - mozna startować z wiecej niz jednym psem nawet w kategotii rodzinnej - SUPER !!

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, dziewczyny kochane, źle nas zrozumiałyście (tzn regulamin).
Chodzi o to, że często w rodzinie jest jeden pies, i tym samym cała rodzinka może iść ze swoim czwronogiem jako jedna drużyna. A zawodnik indywidualny moze isc max z 2 psiakami.
Tym samym skoro na jedna osobe mogą być 2 psy to dwuosobowa rodzina moze iść z czterema psiurami:multi:
Zdradze Wam,, ze spodziewamy sie rodzinki 3 osobowej i każdy bedzie miał po 2 psy.... takze niezłe stadko:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no i juz po imprezie, było super :) pogoda dopisała, wszyscy sie świetnie bawili. Jedyny mankament jaki był to brak mozliwości zakupu goracej kawy,herbaty czy napojów, bo jednak zmeczenie dawało o sobie znać jak sie siedziało po dojściu na mete i czekało na innych.

Link to comment
Share on other sites

A ja chcialabym się dowiedzieć czy w najbliższej przyszłości będą organizowane jeszcze takie imprezy? Bo ja jestem żądna chodzenia :diabloti: I czy są jakieś ograniczenia wiekowe jeśli chodzi o psy, bo Salcia w lipcu konczy 7 lat

Aha, i czy takie szelki nadają się do dogtrekkingu?

[IMG]http://i71.photobucket.com/albums/i150/fascinata/DSC07881.jpg[/IMG]

[IMG]http://i71.photobucket.com/albums/i150/fascinata/DSC07879.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...