Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fotki :)

[IMG]http://images28.fotosik.pl/231/b3d8dc7e5b56a44amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images24.fotosik.pl/231/86b11cc4ea645a21med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/288/d68e29e3c275ed26med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images27.fotosik.pl/230/81b482985921a50dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/288/b06e38cb11644fd0med.jpg[/IMG]



kellla przegryzla ostatnia smycz poszlam kupic kolejna czerwona wzielam dla duzego psa ma nadzieje ze tej nie przegryzie :evil_lol:
lancuszkowa juz sie nie nadaje za cienka jest na nia i odziedzczyl ja baster
a i kupilam nowy kaganiec znowu...tamten pogryziony :roll:
nadal rzuca sie na ludzi
nadal mam wojne w domu...ale narazie kella zostaje ehhh
szkoda mi jej na smyczy w kagancu czasami niemoge jej puscic jak ludzie chodza.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jeśli to Cie pocieszy...to Ci powiem że ja przy ludziach też Salsy nie mogę puszczać...przy dzieciach szczególnie :roll:
ma jakieś niekontrolowane zachowania...
u mnie na podwórku wszystkie dzieci się jej boją...mimo że Salsa zawsze na smyczy :roll:
ona głupia ujada na nie i rwie do nich jak biegają albo krzyczą :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Niuniek też jest nieprzewdwalny w stosunku do ludzi. Zwłaszcza do facetów, wysokich i o niskim głosie. Ale powolutku idziemy na prostą, chociaż prawie rok miałam wyjęty z życiorysu bo był agresywny do wszystkiego :roll: Teraz jest o niebo lepiej ;) Ostatnio biegał po plaży i chciał przywitać z facet co szedł na ryby.....Tylko nie zauwazył wędek i się w nie wpakowal...Dobrze, że facet się przestraszył i mnie nie opierdzielił :roll:
Fotaski cudne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jeśli to Cie pocieszy...to Ci powiem że ja przy ludziach też Salsy nie mogę puszczać...przy dzieciach szczególnie :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ma jakieś niekontrolowane zachowania...[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]u mnie na podwórku wszystkie dzieci się jej boją...mimo że Salsa zawsze na smyczy :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ona głupia ujada na nie i rwie do nich jak biegają albo krzyczą :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

a kella dzieci kocha :roll:
tylko dorosli ehhh szczegolnie mezczzyzni i ludzie na rowerach:roll:
dobrze ze nie jestem sama z tym problemem :eviltong:

[quote name='Selket']Niuniek też jest nieprzewdwalny w stosunku do ludzi. Zwłaszcza do facetów, wysokich i o niskim głosie. Ale powolutku idziemy na prostą, chociaż prawie rok miałam wyjęty z życiorysu bo był agresywny do wszystkiego :roll: Teraz jest o niebo lepiej ;) Ostatnio biegał po plaży i chciał przywitać z facet co szedł na ryby.....Tylko nie zauwazył wędek i się w nie wpakowal...Dobrze, że facet się przestraszył i mnie nie opierdzielił :roll:
Fotaski cudne :loveu:[/quote]

a jej bez roznicy czy chudy czy gruby czy mlody czy stary wszystkich atakuje bez ostrzezenia nawet :roll:
skoro gonzik sie zmienil to kellcia tez pewnie sie zmieni :multi:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oooo faceci o niskim głosie to też problem... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Salsa była bita i boi się wielu rzeczy przez co reaguje tak jak reaguje :roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[/quote]

a kella nidy nie byla bita....ehh wiec niewim skad u niej agresja to chyba geny :roll:



DZIEN DOBRY :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]rowery to też standard i pijani ...[/B][/COLOR][/FONT]

[/quote]

a pijaki to juz wogole :roll:

[quote name='Selket']Rowery ostatnio i auta też nie ;)
Zmieni, ale ja w Niunia włożyłam dużo pracy........I nie był to klikeRRRR :evil_lol:
Czesc :multi:[/quote]
ja tez z nia pracuje nad tym i mam dzieje ze beda efekty :razz:


nuudzi mi sie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']ło masz...............Nudzi się jej......... :evil_lol:[/quote]

juz nie :diabloti:
jem groszek :multi:
po 10zl kilogram ale warto :loveu:


kto wyjdzie z moimi dzikusami? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja jestem chętna :)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
to chooo bo stoja pod drzwiami od godziny i chca isc :razz:
a mi sie nie chce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to chooo bo stoja pod drzwiami od godziny i chca isc :razz:
a mi sie nie chce :roll:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]męczysz zwierzęta :roll:

wychodzę z domu...zaraz będę i zabiore je na spacer :)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]męczysz zwierzęta :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wychodzę z domu...zaraz będę i zabiore je na spacer :)[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
ja mecze? same sie mecza nikt im nie kaze stac pod drzwiami :razz:
no szybko juz im powiedzialam ciesza sie bardzo szczegolnie kella lubi nowych ludzi :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja mecze? same sie mecza nikt im nie kaze stac pod drzwiami :razz:
no szybko juz im powiedzialam ciesza sie bardzo szczegolnie kella lubi nowych ludzi :evil_lol: :diabloti:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
KELLCIA JUŻ PĘDZĘ !!!! :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...