Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Hahahah porównanie kundla do shar pei cuudowne.:)
To tak jakby wagę stafika porównać do sznaucerka mini.Wzrost ten sam ,a waga x 2

Czyli jak będę wolał ważyć 200kg to będzie ok ,bo lubię wp...ć i się tuczyć,a to że zdechnę przed 30tką to kij z tym.
Sucz moich dziadków ma 54cm w kłebie i waży 22-3kg i uważam ją za spasioną.A Twoja ma 50cm i waży ok.25kg (budowa identyczna klasyczny kundel na łańcuch)[/QUOTE]
No to jak byś ją postawił kogo shar-pei'a wujka sam byś powiedział, że są bardzo podobne.
Nuka nie ma 50 cm tylko 52-3 cm.
Nuka nie jest kundlem na łańcuch i nigdy nim nie będzie, a napisałam orientacyjnie ok. 25 kg, ale waży pewnie jakieś niecałe 24 kg, nie wiem, ale już się nie odzywam, bo i zaśmiecamy galerię gops i jak zwykle zawsze każdy jest mądrzejszy nie widząc danego psa na żywo, ale ocenia go tak jakby go widział dużo razy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Widać po focie ,że kaban.I tyle.
Rodzine sobie trzeba wychować.
A Nuka ma z Shar peiem tyle wspólnego co z CC.
Widze ,że nie kumasz o co mi chodziło z łańcuchowym kundlem ,ale ok. nie będę wymagał.[/QUOTE]
Taty nie potrafię sobie wychować, resztę rodziny wychowałam.
Kumam o co chodzi, ale już nie ciągnę tematu.
Ja EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Weci to różnie gadają - nasz wet twierdzi, że szczupły pies to zdrowy pies i każe nam bardzo pilnować wagi przy zuzowych problemach, inny z kolei orzekł, że Zu mogłaby trochę zrzucić (w szczycie sezonu, gdzie wyglądała naprawdę dobrze, była fajnie umięśniona tyle, że w zimowej szacie) - najlepiej zdać się na zdrowy rozsądek - pies nie może wyglądać jak bezkształtna kanapa i już. [SIZE=1]Ja to w ogóle rozważam nabycie maszynki i zestawu kubraczków jesienno-zimowych dla Zu, bo ona w futrze wygląda jak serdel :([/SIZE][/QUOTE]
evel, jakiś czas temu były w lidlu maszynki do psów za 50zł, podobno nawet całkiem dobre, zobacz, może się u ciebie jeszcze jakieś ostały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A Nuka ma z Shar peiem tyle wspólnego co z CC.
Widze ,że nie kumasz o co mi chodziło z łańcuchowym kundlem ,ale ok. nie będę wymagał.[/QUOTE]

To chyba Ty nie skumałeś o co chodzi z porównaniem do shar peia :evil_lol:
vege nie chodziło o wagę, tylko o budowę.

Moja rodzinka kochana uważa, że kura jest za chuda, ale na szczęście za nią nikt nie przepada i nie próbują jej uszczęśliwiać na siłę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziadek Claytona , mieszka teraz w Australii i wygląda dużo lepiej niż na tym zdjęciu ...

tylko na podstawie zdjęcia , to można się okrutnie oszukać ;)

to jest drugi dziadek ... z hodowcą Claydka

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/312711_10150497998562576_1017003565_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

oba dziadki fajne :lol:


a tak się uczymy
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/claytkagan.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8878/claytkagan.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

z kagańcem robię tak jak tu polecaliście czyli po chamsku , na dworze nie chcę sie w nim załatwiać za nic niestety i wraca nic nie zrobiwszy ,potem robi w domu .

z racji że Misia surowe co 2-3 dni , robię jej dni barfowe poprostu to zaczełam młodego przyzwyczajać bo on będzie dostawał to samo , na pierwszy rzut poszły szyjki kacze potem korpus dziś skrzydła oczywiście wszystko pochłonięte, muszę mu trzymać w ręku bo by łyknął od razu nie gryząc .

doszedł bc, wieczorem trochę im dam , zobaczymy jak będzie młodemu służył .

Link to comment
Share on other sites

no od dzisiaj tak robie ale to nie ma sensu jak jest luzem , dziś założyłam i poszłam szybkim tempem na rynek i spowrotem(20min) i szedł powiedźmy dobrze, przynajmniej szedł i nie miał czasu na ściąganie bo szybko szłam .
pod blokiem pochwaliłam go i zdjęłam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Uroczy jest, zawsze mi sie podobały te tzw. "świńskie ryje", u TTB, ahh :loveu:[/QUOTE]
on jest typową świnią , różowa morda, różowe obwódki koło oczy, różowe poduszki i różowe pazury ;)
no i zachowuję się jak świniak , beka , pierdzi , taki wieśniak .

zmiejszyłam kolczatke i poszłam na jeden spacer ale póki co nie będę jej używać , no nie mam serca .
na razie łazi w dławiku Kleo póki co w niego wchodzi :) trochę ciągnika pochamowuje .

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem czegoś. ile czasu-o ile w ogóle- próbujesz go nauczyć prawidłowego chodzenia na smyczy, że już szykujesz mu kolce? pomijając już to, że wg mnie służą do czego innego, ale rozumiem, że niektórzy mają taką konieczność. tylko dlaczego od razu sięgać po 'broń ostateczną'? a co zrobisz, jak za x czasu jednak stanie się niezbyt miłym pieskiem, a kolce nie będą go już ruszać? ja próbowałam przez rok na rozmaite sposoby i dopiero się poddałam. nie wychodzimy we dwoje z psem bez kantara, chociaż wczoraj pod naszą nieobecność zjadła trzeci :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...