Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

nadal wole mięśniaczki :lol:
każdy bulterier jest ładny ale kojarzą mi się z parówką , niektóre staffiki zresztą też .
te bulteriery które wstawiłam są dowodem że nawet z bulteriera można zrobić super sportowca który walczy o miejsca nawet z pitami :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']nadal wole mięśniaczki :lol:
każdy bulterier jest ładny ale kojarzą mi się z parówką , niektóre staffiki zresztą też .
te bulteriery które wstawiłam są dowodem że nawet z bulteriera można zrobić super sportowca który walczy o miejsca nawet z pitami :)[/QUOTE]

nie tylko tobie.

moja siora do swoich zwraca sie nawet "parowki".

ej poza tym bulki to nie sa jakies mopsy. one same w sobie sa bardzo sportowymi psami.

Link to comment
Share on other sites

chciałabym mieć kiedyś okazję poprzebywać dłużej z bulterierem , jestem nadal ciekawa tej rasy a nigdy nie miałam okazji bliżej poznać .
głaskałam owszem pare razy ale nic więcej .

ja postaram się nie doprowadzić mojego Claytka do wersji "parówka" .
na staffikowym jest taki samczyk 6 miesięcy 17,5kg :lol: mój ma 13kg a ma zaraz 8 miesięcy i jednak wole mojego , mimo że mógłby mieć te 0,5kg więcej .

Link to comment
Share on other sites

no wiadomka-rufus gora.

ale mym chciala takiego miec.
kurde nawet weekend z prosiakiem nie sprawil, ze przestalam o tym marzyc. chyba jestem masochista.
moj facet jednak powiedzial, ze nigdy w zyciu i jak sie wyprowadzimy na wreszcie na wioche, to on se kupi cane corso.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
ja postaram się nie doprowadzić mojego Claytka do wersji "parówka" .
na staffikowym jest taki samczyk 6 miesięcy 17,5kg :lol: mój ma 13kg a ma zaraz 8 miesięcy i jednak wole mojego , mimo że mógłby mieć te 0,5kg więcej .[/QUOTE]

dla mnie to on juz teraz wyglada jak parowka, sorry:)))
taka specyfika rasy. wszystkie ttb to parowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']dla mnie to on juz teraz wyglada jak parowka, sorry:)))
taka specyfika rasy. wszystkie ttb to parowy.[/QUOTE]
Ja bym nie powiedziała, że Clayton to parówka, jest fajnie zbudowany, ale jak zwykle nieproporcjonalnie jak to dzieciak w tym wieku. Mój pies jest w wieku stafika Gops i waży 18 kg przy wzroście około48cm, teraz schudł więc może waży mniej, ale ma więcej ruchu i widać powoli jak kształcą mu się mięśnie.

A co to bulli, to mi się o wiele bardziej podobaja te jak to mówicie "wysuszone", wyglądają zdrowo a nie takie klocki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Ja bym nie powiedziała, że Clayton to parówka, jest fajnie zbudowany, ale jak zwykle nieproporcjonalnie jak to dzieciak w tym wieku. Mój pies jest w wieku stafika Gops i waży 18 kg przy wzroście około48cm, teraz schudł więc może waży mniej, ale ma więcej ruchu i widać powoli jak kształcą mu się mięśnie.

A co to bulli, to mi się o wiele bardziej podobaja te jak to mówicie "wysuszone", wyglądają zdrowo a nie takie klocki ;)[/QUOTE]

a dla mnie kazdy bialy ttb to jest parowa i juz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']dla mnie to on juz teraz wyglada jak parowka, sorry:)))
taka specyfika rasy. wszystkie ttb to parowy.[/QUOTE]
:evil_lol: może i tak , dla mnie do parówki mu daleko :eviltong:
[quote name='omry']Ja kocham te parówki, klocki, czołgi, jak tam chcecie :evil_lol:
Codziennie o takim marzę i już nie mogę się doczekać. Za rok o tej porze.. :evil_lol: Mam nadzieję.[/QUOTE]
trzymam kciuki żeby sie udało !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']bo wy chyba nieco zbyt ambicjonalnie podchodzicie do fugury waszych psow.
u nas parowa to jest okreslenie pieszczotliwe, ktore nie sugeruje, ze pies ma nadwage czy ze jest niesprawny.[/QUOTE]
Dla mnie określenie "parówa" to oznacza po prostu za grubego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Ja bym nie powiedziała, że Clayton to parówka, jest fajnie zbudowany, ale jak zwykle nieproporcjonalnie jak to dzieciak w tym wieku. Mój pies jest w wieku stafika Gops i waży 18 kg przy wzroście około48cm, teraz schudł więc może waży mniej, ale ma więcej ruchu i widać powoli jak kształcą mu się mięśnie.

A co to bulli, to mi się o wiele bardziej podobaja te jak to mówicie "wysuszone", wyglądają zdrowo a nie takie klocki ;)[/QUOTE]
a no mój ma aż 39cm :evil_lol: jest tak dziwnie zbudowany teraz że masakra, łeb jak sklep , szyja wielka 41-2cm a klata 55cm :crazyeye: nie wiem jak to możliwe ale tak jest :lol: wygląda teraz jak szczur ale pare miesięcy i powinien nabierać bardziej męskich kształtów .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a no mój ma aż 39cm :evil_lol: jest tak dziwnie zbudowany teraz że masakra, łeb jak sklep , szyja wielka 41-2cm a klata 55cm :crazyeye: nie wiem jak to możliwe ale tak jest :lol: wygląda teraz jak szczur ale pare miesięcy i powinien nabierać bardziej męskich kształtów .[/QUOTE]
Hachi ma teraz okres długich łap i małej głowy, ale wygląda tragicznie bo do tego jest nisko zawieszony :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Hachi ma teraz okres długich łap i małej głowy, ale wygląda tragicznie bo do tego jest nisko zawieszony :diabloti:[/QUOTE]
mój akurat łeb ma duży tylko klata mała :lol:

a ja po przeszukaniu netu znalazłam Claytona ojca w podobnym wieku , w wieku 7 miesięcy (urodził się w maju a zdjęcia z grudnia) . normlanie ryj ten sam , to samo spojżenie!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/novink2340.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6105/novink2340.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/novink2341.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6168/novink2341.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']trzymam kciuki żeby sie udało ![/QUOTE]

Nie dziękuję więc, w razie co :evil_lol:
Ja już kiedyś marzyłam o bullu, później jakoś mi przeszło i celowałam w asta z adopcji, ale znowu mi wróciło po wystawie i to konkretnie, nieodwołalnie raczej. O astkach z adopcji (raczej dwóch ostatecznie) się pomyśli za jakiś czas, ale najpierw bull.
Fajnie się ogląda min. Waszą galerię, najpierw planowanie, później oczekiwanie i nagle już życie z maluchem. Nie mogę się doczekać, a Wam bardzo zazdroszczę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Nie dziękuję więc, w razie co :evil_lol:
Ja już kiedyś marzyłam o bullu, później jakoś mi przeszło i celowałam w asta z adopcji, ale znowu mi wróciło po wystawie i to konkretnie, nieodwołalnie raczej. O astkach z adopcji (raczej dwóch ostatecznie) się pomyśli za jakiś czas, ale najpierw bull.
Fajnie się ogląda min. Waszą galerię, najpierw planowanie, później oczekiwanie i nagle już życie z maluchem. Nie mogę się doczekać, a Wam bardzo zazdroszczę :)[/QUOTE]
ehh mi się tez marzy ast z adopcji ale to jeszcze wiele lat mienie .
no ja planowałam psa na grudzień :evil_lol: wyszło jak wyszło :)

[quote name='Unbelievable']To Clayton ma tyle w klacie co Bruma :evil_lol: Gram ma podobnie bo jest gruby, ale jak nie jest gruby ma koło 50cm
a w szyi mają koło 30cm :diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol: mówiłam że dziwną ma budowe teraz , w klacie docelowo na pewno będzie miał więcej niż Misia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Nuka też jest dziwna, w klacie ma 73,5 cm, w szyi za uszami ma 42 cm, w kłębie ok 52-3 cm i waży niecałe 25 kg :lol:[/QUOTE]
tylko mój się zmieni jeszcze :eviltong:
będę go ważyć i mierzyć raz w miesiącu żeby zobaczyć jak się zmienia , przez miesiąc szyja mu urosła o 4cm a klata o 0 :lol:
16 kończy 8 miesięcy i wtedy go zważe znowu i zmierze .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...