Jump to content
Dogomania

Figury, porady, uwagi, własne przemyślenia, wyniki


Olka_Olga

Recommended Posts

tak jak w temacie, wszystko dostyczace JH mozecie "wygadac" tutaj. Temat chyba najbardzej potrzebne dla poczatkujacych handlerow, ktorzy wchodza w ten "wielki swiat". A bardziej zaawansowani moga pogawedzic sobie, podyskutowac...
Mysle, ze dobrze "wykombinowalam" temacik:loveu:
Caluje

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Olka_Olga']tak jak w temacie, wszystko dostyczace JH mozecie "wygadac" tutaj. Temat chyba najbardzej potrzebne dla poczatkujacych handlerow, ktorzy wchodza w ten "wielki swiat". A bardziej zaawansowani moga pogawedzic sobie, podyskutowac...
Mysle, ze dobrze "wykombinowalam" temacik:loveu:
Caluje[/quote]
A CO JEST NIE TAK Z TEMATEM PRZYKLEJONYM! :angryy:


Proszę serdecznie moderatora o skasowanie...

Link to comment
Share on other sites

Ja dołączam się do prośby Danki. Na co tyle tematów z takimi samymi pytaniami? To nie lepiej przeczytać cały wątek "Junior Handling" i w razie jakiś problemów tam zadawać pytania?
Jasne że można 100 tematów o tej samej treści zakładać, tylko po co ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Ja dołączam się do prośby Danki. Na co tyle tematów z takimi samymi pytaniami? To nie lepiej przeczytać cały wątek "Junior Handling" i w razie jakiś problemów tam zadawać pytania?
Jasne że można 100 tematów o tej samej treści zakładać, tylko po co ...[/quote]
Zgadzam się. Nie ma w tym sensu. Po co nadaremnie zaśmiecać pamięć serwera takimi samymi wątkami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']Zgadzam się. Nie ma w tym sensu. Po co nadaremnie zaśmiecać pamięć serwera takimi samymi wątkami?[/quote]
Takie mniejsze wątki tematyczne są przyjaźniejsze dla serwera niż jeden gigant
[quote name='marymek']Ja dołączam się do prośby Danki. Na co tyle tematów z takimi samymi pytaniami? To nie lepiej przeczytać cały wątek "Junior Handling" i w razie jakiś problemów tam zadawać pytania?
Jasne że można 100 tematów o tej samej treści zakładać, tylko po co ...[/quote]
Trochę przydługi jest żeby go całego czytać ze wszystkimi offami, które tam są :cool3:

Prosiłam Margo, żeby wydzieliła podforum JH, ale niezależnie od decyzji
ten wątek na górze zostanie podzielony na mniejsze tematy tematyczne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...