Jump to content
Dogomania

Ulubione miejsca w domu waszych psów


Fauka

Recommended Posts

Gonzik: pierwsze i najważniejsze będące podstawą jego egzystencji to jest łóżko! Koniecznie z kołderką i podusią.Inaczej strzela focha i z łaski tam leży;)
A pozostałe miejsca to:
- podłoga w wiatrołapie albo przedpokoju,bo zimna
-pod drzwiami łazienki, keidy Pańcia w niej jest - zwykle kończy się to wypadkiem, bp Gonzik zapomina, ze drzwi sie otwierają
-pod stołem
- mordka na stole gdy coś na nim jest
-Pańci kolanka
Aha..no i samochodzik...to drugie najważniejsz w jego życiu. Tylko koniecznie z własnym fotelem ;)

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=RoyalBlue]Moja Boksilla chodzi za mną krok w krok. Gdy wchodzimy do jakiegoś pokoju ja idę pierwsza od za mną, biorę to co chciałam i wychodzę, a on jeszcze chwile 'zwiedza'. Raz wszedł tak za mną do łazienki. Umyłam ręce i zamknęłam drzwi, przypomniałam sobie gdzie on może być dopiero wtedy gdy zaczął piszczeć :oops:
[/COLOR][/I][I][COLOR=RoyalBlue]A w lato gdy jest gorąco a zapomnimy zamknąć drzwi od klatki schodowej i zaszywa się tam w ciemnościach :lol:
[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

moja sunka najbardziej lubi siadanie pod balkonem i ogladanie sasiadow przez szybe - mieszkamy na wysokim parterze i zawsze widac jak na parkingu robi sie ruch i moj pies jest wniebowziety jak udaje stroza mieszkania i warczy na kazdego kto idzie do samchodu :))
a ogolnie upodobala sobie miejscowe pod lozkiem rozkladanym ;] i siedzenie w samochodzie z nosem w szybie :> uwielbia wygladac przez okno:) wogole jest ciekawa swiata jak na psa ze schroniska az trudno uwierzyc ze tak odzyla:>

Link to comment
Share on other sites

Punto przeciwnie, nie lubi siedzieć na miękkim, posłanko zredukowaliśmy z materacyka do koca, z koca do ręcznika teraz nie ma nic i jest mu najlepiej na kafelkach. A ulubione miejsce do leżenia to oczywiście to gdzie się najcześciej chodzi, albo pod drzwiami, które akurat trzeba otworzyć.
Mój poprzedni pies najwygodniej czuł się na fotelu a najbezpieczniej w wannie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaZ']A ulubione miejsce do leżenia to oczywiście to gdzie się najcześciej chodzi, albo pod drzwiami, które akurat trzeba otworzyć.
Mój poprzedni pies najwygodniej czuł się na fotelu a najbezpieczniej w wannie.[/quote]

Dokładnie tak samo -uwielbia leżeć tam gdzie akurat najbardziej przeszkadza, zupełnie nic nie robi sobie z tego że nasze trepki świszczą mu nad uszami jak chodzimy na palcach, żeby nie nadepnąć piesia. Po prostu święta krowa :evil_lol:
Z ulubionych miejsc to jeszcze parapet, na którym ma swoje posłanko i leży tam jak tylko kogoś nie ma w domu, bo ma wgląd na otwierającą się furtkę. Poza tym to jeszcze wersalka - koniecznie z jakimś naszym ciuszkiem. Aby zapobiec wywlekaniu przez piesia rzeczy w szafki - ma dostęp do znajdującej się na dole szafki z rękawiczkami, szalikami .... i zawsze sobie coś wyciągnął do przytulenia - mama zostawia mu na wersalce szlafrok w który się wtula:)

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak lubi spać/leżeć w swojej torbie, na środku rogówki, parapet,na dywanie na którym jest krZesło do komputera, oczywiście na różnych częściach ciała właścicieli( brzuch, nogi , szyja) no i oczywiście u kogoś pod koszulką. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja Krowa w dzień kiedy przebywa w domu, to w kuchni, pod stołem, albo na środku przejścia, licząc co coś mu się dostanie:roll:
a jak są goście to oczywiście w salonie, bo musi być w centrum zainteresowania :eviltong:
śpi albo na kanapie, albo pod stołem, z wywalonymi łapami na ścianę :D

Link to comment
Share on other sites

Ghia nie ważne gdzie ważne że tam gdzie ja. Ogólnie to nie gardzi fotelami, w ostateczności idzie na swoje miejsce.

Olsen śpi tam gdzie może się wyciągnąć jeżeli sofa jest zajęta to idzie na swoje miejsce. A poza tym to przedpokój bo to strategiczne miejsce z którego widać wszystko i wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...