Jump to content
Dogomania

Ogólnie o lhasakach.


bognik

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='macsow1']Moja stronka internetowa zmieniona :):) odnowiona i jeszcze pachnąca :loveu: zapraszam wszystkich serdecznie
[URL="http://www.macsow.republika.pl"]Macsow_index[/URL][/quote]
Strona ładna ale ... czuję pewien niedosyt klikając na odnośniki ,,lhasa apso" i ,,galeria" :eviltong: Pewnie to kwestia czasu, więc będę obserwować ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ciekawy i często prawdziwy tylko nie pełny... ja bym jeszcze dodała kilka grzechów i grzeszków typu
- pozbywanie się suk/psów kiedy tylko się zestarzeja i przestaja być "produktywne"
- wydawanie szczeniąt poza hodowlą, nabywca nie widzi warunków w jakim żyją maluchy/matka ( a często są to ogródki działkowe itp miejsca ) i nie mówie tu o przypadku odbierania gdzieś malucha po wcześniejszym uzgodnieniu bo to sie często zdarza
- wydawanie maluchów 3 miesięcznych z jednym szczepieniem ( wiadomo koszta )
- data urodzenia szczeniąt : 1.styczeń lub 31.grudzień... ( jakoś w Polsce w te 2 dni rodzi się najwięcej szczeniąt - powiązane to jest z regulaminem, w którym suka może mieć 1 miot w roku )

i jeszcze by można było dużo dopisać... jednak to chyba nie temat w lhasa, dotyczy to każdej rasy psów

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Przykro mi, ze tutaj prawie nikt nie chce rozmawiac o psach :-(
Probowalam zapisac sie na forum Z Czanca, ale pani Anna Dzidt powiedziala, ze nie moge sie tam logowac, bo "wiele osob chce sie tam zalogowac w niemilych zamiarach". Nie bardzo rozumiem, ale trudno.
Stad moj post - czy jest jeszcze gdzies inne forum, psie, gdzie mozna porozmawiac, gdzie mozna pytac i osoby z doswiadczeniem odpowiedza?
Od niedawna dopiero pojawila sie dla mnie iskierka nadzieji, ze bede mogla miec psa i psie strony to dla mnie nowosc. I wogole Internet to dla mnie prawie nowosc.
Co mozecie polecic???

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][B]otrzymałaś taką wiadomość[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Witam[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]forum z Czańca jest forum zamkniętym prywatnym na którym nie ma anonimów[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]jednak zawsze miło witamy nowe osoby, jeśli ktoś z forum Ci je polecił powołaj się na niego lub jeśli masz stronę www po prostu podaj jeśli nie[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]proszę przedstawić się , napisać kilka słów o sobie, o swoich psach/kotach, tak byśmy nie mieli wątpliwości z kim piszemy.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]pozdrawiam[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Anna Dzidt[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Lhasa Apso & Neva Masquarada " z Czańca "[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.zczanca.x.pl"][I]www.zczanca.x.pl[/I][/URL] [/SIZE][/FONT]

[B]na moim forum jest wiele osób m.in McDzik czy jak jej tam , cóż jest, ale nie anonimowo ( najwyżej wynosi tylko posty ale nie sieje zamętu ) a po tym jak pewna hodowczyni ( bez nazwisk ale sama się przyznała do tego ) wchdziła na login innych by być na MOIM , SUBIEKTYWNYM , PRYWATNYM forum są zaostrzenia,[/B]
[B]jednak myślę że tu na dogomani znajdziesz wspaniałych, pasjonatów rasy, pomogą Ci we wszystkim [/B]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi. Nikt mnie nie polecil, bo nikogo tu nie znam i nikt nie zna mnie. Przedstawilam sie, napisalam o sobie i dlaczego inetresuje sie psami.
Nie zalezy mi na forum Z Czanca.
Zalezy mi na rozmowach, dlatego poprosilam o namiary na inne miejsce, gdzie ludzie ROZMAWIAJA!!!!

Ja probowalam tu zadac pytania i jak same widzicie od kilku dni nie ma na nie odpowiedzi, o kolorach i czy dobrze czy zle ze lhasa sa tak malo popularne.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że nie znajdujesz tu zbyt dużego "ruchu" w odpowiedziach i nowych wątkach głównie dlatego, że mało ludzi zna lhasa apso. Myślę jednak, że zadając pytania również i na tym forum prędzej czy później otrzymasz odpowiedzi. Na mojej stronie internetowej też jest forum ale nie ma większego nim zainteresowania (szkoda). Pamiętaj, że zawsze (tak, jak napisała agata56) możesz zadawać pytania hodowcom lhasaków, jestem przekonana, że każdy chętnie udzieli Tobie odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Ano jest McDzik na Czańcu i nie sieje zamętu wedle obietnicy ;)
[B]1Kasiag[/B] no na dogomanii jest zdecydowanie mniej informacji niż na forum poświęconym tej rasie. Jeśli dostałaś takowego maila z przyzwoleniem to śmiało się rejestruj, bo tam można konkretnie poczytać jeśli chcesz się "wkręcić" w rase. Ja się troszkę "wkręciłam" poprzez kumpelę, więc w takim samym celu jak Ty również szukałam jakiegoś forum konkretnie o tej rasie.

Link to comment
Share on other sites

Napisalam i mi nie wyslalo i musze jeszcze raz :(

Wszystkim dziekuje za odpowiedzi!
Ja nie bylam nigdy na wystawie i nie bede bo nie lubie wystaw wydaje mi sie ze tam sie psy tylko mecza. Jak czasem w telewizji pokazuja duzo psow i malo miejsca to mi sie to specjalnie nie podoba i mam wrazenie, ze wszystkie by uciekly chetnie.
No i wlasnie dlatego tez nie zapytam hodowcy bo po pierwsze nie bede na wystawie no i tak naprawde nie umiem podejsc do obcej osoby i zaczac rozmowe bo sie wstydze.
Jeszcze to nawet nie wiedzialabym, o co pytac. Dlatego chcialam na jakims forum, gdzie jest duzo ludzi i rozmawiaja poczytac i w ten sposob dowiedziec sie wiecej. Pytac jak mnie cos zainteresuje albo czegos nie zrozumiem (np. merle jaki to kolor).

A na forum o rasie wlasnie nie moge sie zalogowac jak pisalam wczesniej, no trudo. A tutaj cicho i jak AGATAM mowi u niej na forum tez cicho ale tam pewnie tez sie zaloguje. Mam nadzieje ze w koncu bedzie tutaj wiecej ludzi a tak to tylko czytam stare watki.

No i chyba bardziej jednak podobaja mi sie lhasa apso niz shih-thu bo nie nosza kucykow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1Kasiag']
Ja nie bylam nigdy na wystawie i nie bede bo nie lubie wystaw wydaje mi sie ze tam sie psy tylko mecza. Jak czasem w telewizji pokazuja duzo psow i malo miejsca to mi sie to specjalnie nie podoba i mam wrazenie, ze wszystkie by uciekly chetnie.


[/QUOTE]

Uwielbiam tego typu wypowiedzi! : nie byłam - ale wiem, że nie lubię; nie czytałam - ale wiem, że beznadziejne; nie widziałam - ale wiem, że ...... , nie znam człowieka - ale wiem, że jest super/beznadziejny; .....

Proponuję, abyś najpierw odwiedziła wystawę, a dopiero potem pisała o swoich wrażeniach (czyli czy psy wolałyby uciec, czy też bawią się świetnie)!

Link to comment
Share on other sites

Przeciez ja napisalam "wydaje mi sie" a nie stwierdzilam, ze wiem. To chyba roznica.
Nie musialam byc w Egipcie by wiedziec jak wyglada sfinks i piramidy i wyrobic sobie o nich wlasne zdanie, prawda?
A na jakiejs migawce i na zdjeciach widzialam psy w klatkach, ciagniete na cienkich sznurkach, bylo ich chyba wiecej w jednym miejscu niz w przepelnionym schronisku i to mi sie nie podobalo. A skoro mi sie juz nie podobalo to nie musze chyba widziec na zywo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...