Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie widziałam całej stawki, ale pomijając psy Madzi, bo to moja koleżanka, to była jeszcze Corvettka...

Jestem w szoku! Byc może Maciek się obrazi na mnie, ale wątpię by zajmując takie stanowisko w związku nie wiedział jakiego ma psa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Toffi :eviltong::lol::evil_lol::mad: dal ciala na calej linii ze na dosk nie zasluzyl a co dopiero na BOB :cool3::lol::diabloti:

Max na BOB nie mial szans bo nie zostal bob jr :lol: :p[/quote]

Co nie zmienia faktu, że sędzia dał ciała!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Madzia gratulacje!!! !!!

A co mi tam.... Skomentuję wyniki: Czy sędzia upadł na głowę? Miał zaćmienie umysłu, albo cokolwiek co tłumaczyło by te wyniki....

Przy całej sympatii dla duetu Maciek i Miki - danie Boba Mikiemu to kompromitacja sędziego![/quote]

Mini twoja opinia jest g... warta nie masz uprawnień sędziowskich i możesz jak zwykle wyrazić nic nie znaczącą opinie na ten temat nie przyszło ci do głowy że może duet Miki Maciek byli dobrze przygotowani i w tej stawce wypadli najlepiej
nieeee bo przecież ty wszystko wiesz lepiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aik widzę że jeszcze nie nauczyłaś się że forum jest do wyrażania własnej opinii a nie innych (co zawsze czynisz)

Dzitka ja nie piszę ananimowo i wierz mi że zawsze jestem gotowa powtórzyć swoje słowa osobie o której mówię!!! I obawiam się, że odpowiedź sędziego mocno by cię zaskoczyła, bo dziś już mu parę osób powiedziało co myśli o tym sędziowaniu i jego reakcja była inna niż byś sie spodziewała!


Aik ja rozumiem, że dawno mnie się nie czepiałaś i przybiegłaś odrazu jak zwietrzyłaś okazję, ale zmień ton jak do mnie mówisz, bo g....o a nawet 3 to ty masz teraz w domu i pokazujesz swoją wiedzę piejąc z zchwytu nad tymi ślicznościami!

Link to comment
Share on other sites

ale po co to hamstwo ?? no coz co z domu wyniosles..........

Maga- gratulacje !!! ; gratulacje tez dla Brandy w koncu wnuczka:) i dla wszytskich co na nie zasluzyli :))))))
jeszcze do wynikow weekendowych dorzuce dosk. 4 moja Tequila w Trencinie - podobno bylo ciekawie; i Best baby Secret Ubieram sie u Prady- Moskwa specjalist. chincow :))) wiec mozna powiedziec ze sezon wystawowy zaczety hahahahahahah;
mini- buziaki dla synusia - spisal sie na medal:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - spokojnie! Ja byłam widziałam, miód i piołun piłam. Adrenalina na wystawie podnosi cisnienie. Po przewietrzeniu emocje opadają. Pomijając wcześniejsze werdykty, śmiem twierdzić, że w stawce na porównaniu o rasę Miki Maćka był najlepszy. Pan i jego pies stanowili wspaniały duet. Naprawdę zasłużyli sobie na to zwycięstwo. A niestety /niech sobie myślą i mówią co chcą / bardzo, bardzo się obawiałam , że BOB-a zgarnie ZUPEŁNIE ktoś inny.

Podkreślam że jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Niestety najwięcej do powiedzenia mają zawsze Ci co nie widzieli ,a tylko gdzieś tam coś usłyszeli.

bez urazy - mama Magdy.

Link to comment
Share on other sites

Moze ja sie wypowiem w jednej kwestii ...
Gratuluje serdecznie Mackowi BoBa - wiem ,ze dla kazdego to radość ,a Micky juz nie raz podobał sie panu Kazimierskiemu ,więc zdania nie zmienił .Poza tym Mikula podobał mi sie jako szczeniak - mam do niego osobisty sentyment ;)

Natomiast nie rozumiem dlaczego nikt nie ma odwagi napisac jak wyglądała reszta sedziowania ?Mnie nie było ,wiec sie nie bede wypowiadała ,ale z relacji na bierząco ,mam jakies pojecie co sie działo ...Trzeba szczerze napisac jak DOKŁADNIE sędzia uzasadnił swoje wybory ,bo powiedział to wystawcy w twarz ,więc z pełną odpowiedzialnoscią za swoje słowa.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam obrażać się nie mam o co, nie byłam nie widziałam to fakt, ale miałam Mikiego w ręku i znam resztę stawki. Maciek i Miki to wspaniały duet, zazdroszczę im tej więzi i zgrania. Chłopak pięknie pokazuje psa, ale od sędziego oczekuje się bezstronności i ocenienia danego osobnika pod względem wzorca! Maćkowi oczywiście można pogratulować, bo z każdego sukcesu należy się cieszyć, ale sędzia to osobna sprawa.

Może jak się zacznie mówić o tym głośno a nie po kątach to coś się zmieni, bo nie uśmiecha mi się płacić za wystawę, żeby wygrał organizator a to przwidywałam nawet nie znając stawki. Może to zbieg okoliczności, może Miki zasłużył ... Rozumiem nawet Maćka, bo przy tych wszystkich układach i układzikach to każdy musi sobie jakoś radzić, ale czas chyba milczeć jeżeli sędzia nie spełnia kryteriów!

Link to comment
Share on other sites

ja jedyne co, to mam zastrzezenie co do wyboru bob jr... nie bede tutaj pisac co sedzia powiedzial mi podczas wreczania karty oceny... ale to nie fair, ze wygrywa wystraszona suka, sredniej budowy tylko dlatego ze P.Supronowicz stoi przy ringu :roll: szczegolnie ze Max sie pokazal o niebo lepiej, kto widzial ten wie. no ale coz, "pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc"

sedzia uzasadniajac kazdy swoj wybor, poproszony o uzasadnienie wyboru bob jr zmieszany powiedzial ze to jego decyzja i jest nie podwazalna :p

nswr tez jest dyskusyjna...

Link to comment
Share on other sites

chamska to ja mogę być tylko przez ch, Pani Profesor.
mini, wyrażam swoje zdanie, po to jest forum, jak słusznie zauważyłaś. moim zdaniem takie komentarze po wystawie są nie na miejscu.

Pilnuj swojego g.. w domu :diabloti: ja swoje mam i się z nich cieszę. nie przypominam sobie, ażebym gościła cię w moim domu i mogłabyś obejrzeć moje g..., a tymbardziej abyś mogła wyrażać opinię na ich temat. poza tym, to chyba pomyliłaś wątki.

Link to comment
Share on other sites

Miniago!!
Bardzo płytkie jest wyrażanie swojej opinii jezeli stawki sie nie widziało i nie było na wystawie.. chcę tylko zauwazyc, ze jakos w tamtym roku miałem srebro a w legnicy co prawda cwc ale w porownaniu przegrałem a 2 lata temu ocene bardzo dobrą, więc nie wciskaj kitu skarbie, że to po znajomości ok???
ps. TY nigdy nie dotykałaś mikiego :)

Chcę tylko dodać, że miki (U INNEGO SĘDZIEGO) dostał się do grupy finałowej na BOG.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Maćku po pierwsze Mikiego ustawiałam w Opolu, więc mijasz się z prawdą, po drugie jeżeli nie chcesz by ktoś nie miał wątpliwości że MIki wygrał zasłużenie to po pierwsze:
Nie przyprowadzaj kolegi, który stoi przy ringu i drze się do sędziego, po drugie spędzaj wieczór poprzedzający wystawę na kąpieli psa !


I na tym zakończę ten temat, bo zrobił by się niesmaczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']chamska to ja mogę być tylko przez ch, Pani Profesor.
mini, wyrażam swoje zdanie, po to jest forum, jak słusznie zauważyłaś. moim zdaniem takie komentarze po wystawie są nie na miejscu.

Pilnuj swojego g.. w domu :diabloti: ja swoje mam i się z nich cieszę. nie przypominam sobie, ażebym gościła cię w moim domu i mogłabyś obejrzeć moje g..., a tymbardziej abyś mogła wyrażać opinię na ich temat. poza tym, to chyba pomyliłaś wątki.[/quote]

Aik daruj sobie, bo nie mam zamiaru znów zniżać się do twojego poziomu i ty nie będziesz wybierać mi tematów do rozmowy, jeżeli będę miała ochotę porozmawiać o g...e albo 4 (wczoraj zapomniałam o jednym) to będę !

Link to comment
Share on other sites

och jej, posta mojego zzarlo:(
to "h......o" :bylo specjalnie dla ciebie, bo ja z domu wynioslam ciut wiecej jesli chodzi o oglade i dobre wychowanie; wiec wybacz ale nadal jestes tylko "h....a" w swoich wypowiedziach ; i po co te g... ? zeby byla sila wypowiedzi??? nie bardzo rozumiem:lol:
i nie dziw sie potem ze tak samo ci inni odpowiadaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']na kogo:roll:???

z tego co widze to tylko na gryfiniki i maltany jest zmiana a grzywki pozostaja bez zmian.[/quote]

Pomyłka w stawce i w ynikach z Głogowa
Hossa Vija MICHELLIN SUPRISE to mój Michał i był 3
a Hossa Vija MICKE PRONCE SUPRISE to Miki Maćka i był 1.
Wyniki na odwrót.

[FONT=Tahoma]Roberto VELEZ – PICÓ (PRI)[/FONT] [FONT=Tahoma]chiński grzywacz, [COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]maltańczyk, gryfoniki**[/FONT][/COLOR][/FONT]
Flashka ma racje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...