Jump to content
Dogomania

Meta na diecie


asiunia

Recommended Posts

[quote name='revii']Hihi... Będziemy się nieco komplementować (a raczej nasze psy, choć im to zwisa :lol:), ponieważ ...
Zgadzamy się co do piękności łbów naszych psów :D
I muszę Cię zapewnić, że dla mnie łeb Mety jest bardzo suczy, bo jak z początku napisałaś, że twój rottek to "Met", to myślałam, że masz psa i stwierdziłam, że jak na samca ma bardzo damski pyszor :lol:

Heh, my niestety musimy bardzo pilnować wagi Bora i jemu akurat nadwaga nie grozi...
A ile sunia waży i jaki ma wzrost?

Bo wymiary Bora to 50kg/72cm w kłębie
(oczywiście waga i wzrost w przybliżeniu, bo ciężar waha mu się +/-1kg, a wysokość zależy od ruchliwości mierzonego ;))[/quote]
Hej!

Meta ma sporą nadwagę mimo ,że walczę z nią od dłuższego czasu-przy ostatnim ważeniu było 51 kg przy wzroście +/- 61 cm:shake:ruchu ma dużo,cały czas na karmie light ale chyba już taki jej urok:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Meta ma sporą nadwagę mimo ,że walczę z nią od dłuższego czasu-przy ostatnim ważeniu było 51 kg przy wzroście +/- 61 cm:shake:ruchu ma dużo,cały czas na karmie light ale chyba już taki jej urok:roll:[/quote]

A nie próbowałaś poradzić się właśnie weta? Może to wynikać z choroby, mógłby też zaproponować odpowiednie odchudzanie...

A robiłaś jej test żeberek? Tzn. czy dotykając boków psa czujesz żeberka, czy jest na tyle gruba barstwa tłuszczyku, że musiałabyś mocno dociskać by coś wyczuć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Wg.weta taka już jej uroda i raczej nic z tym nie zrobie:shake:[/quote]
Może się myli ... ale może i nie. Z pewnością w takim wieku lepiej nie wyczyniać zbytnich rewolucji, które mogłyby zdrowie suńki rozregulować. Choć z pewnością jej byłoby lepiej w nieco lżejszym ciałku ;)

"Taka uroda" również na spore znaczenie. Nasz poprzedni rottek był "cięższego" typu i przy wzroście 66cm (? - nie pamiętam) ważył 60kg. Nie miał problemów zdrowotnych, kondycję miał cudowną - same mięśnie, tłuszczyku nic. A Bor, jak już pisałam, to 72cm/50kg i jakoś nie słania się z głodu ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Metka jest zdecydowanie "cięższego typu";)Jak do nas trafiła miała sporą niedowagę(ważyła jakieś 32 kg)a mimo to była dość potężną dziewczynką(tyle że dość niską:evil_lol:). Najlepiej wyglądała w wadze 40-41 kg,potem musieliśmy zrobić szybką sterylizajcę (ropomanicze) no i zaczęła potężnie przybierać na wadzę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...