Jump to content
Dogomania

Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na gumtree juz jest....cdn..
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=68078674&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200012%3B9034%3B68078674%3B18017647%3B%3B&secev=AQAAARusfLoAAM0AAAABACIxMWJiYjNhYmVhYy5hMGU2NTllLjFiYmUxLmZmZmQ4NGVhAAAAAQAAAAAEDsxSAH9CI3LsWXluoTRnQuJAEiyaM5%2BA&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ68078674MXGuidMZ11bbb3a6-6100-a0e6-59d2-ab62fffedc94&wmid=68078674[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dalam tez na 4lapy ale robilam to po raz pierwszy wiec nie zamiescilam telefonu i teraz nie chce mi sie edytowac:oops:ale zawsze zainteresowany moze do mnie maila napisac:diabloti:
na gumtree bylo do tej pory 44 wyswietlenia....czekamy....

Link to comment
Share on other sites

.widziałam ją pięć dni temu ,jej już psychicznie nie ma stoi tam tylko jej fizyczna postać,boze a jej oczy !!!!przeniesiona została do boksów od strony pola [tam pies z kulawą noga nie zagląda]wyłysienie postępuje ,uszy są łysawe,ona tam zejdzie to kwestia nie tak odległa .POmózmy jej:placz::placz::placz::placz::placz:był u niej podobno lekarz ,to chyba nie jest wesoło

Link to comment
Share on other sites

Wątek istnieje od marca, może czas zacząć zbierać choćby tu na dogo!

Dogomaniacy są hojni! Pytanie czy jest gdzieś blisko hotelik i czy znajdzie są osoba dogladająca sunię.

DT też nie musi być u Was! Kurcze, czas leci i nic się nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

No! dzięki:p

Inaczej kurna dziewczyny można się zastanawiać nad sensem powstawani tych wątków! Trzymam kciuki, jakieś bazarki się pootwiera, poprosi o pomoc trzeba działać

Aha! Sunia od dziś ma wątki na wyzel,pl i u tanitki na e-wyzel :p

Mogę też wystawić na allegro:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']No! dzięki:p

Inaczej kurna dziewczyny można się zastanawiać nad sensem powstawani tych wątków! Trzymam kciuki, jakieś bazarki się pootwiera, poprosi o pomoc trzeba działać

Aha! Sunia od dziś ma wątki na wyzel,pl i u tanitki na e-wyzel :p

Mogę też wystawić na allegro:p[/quote]
Wielkie dzięki. To sie nazywa działanie:lol:
Skontaktuję się z Murką.
Fryziula wytrwaj!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...